Premostitveni moduli

ALPSKO SMUČANJE – PREMOSTITVENI MODULI

 

ORGANIZATOR

TERMIN

KONTAKTNA OSEBA

SD OBSOTELJE

7.12.-10.12.2018

(Kope)

Saša Kolar

041 842 977

sasa.kolar@os-podcetrtek.si

SD SKIING

14.12.-17.12.2018

(Krvavec)

Blaž Pečuh

051 321 214

pecuh.blaz@gmail.com

26.12.-29.12.2018

(Krvavec)

3.1.-6.1.2019

(Krvavec)

PZUTS LOGATEC

10.12.-13.12.2018

(Krvavec)

UROŠ ŠEMROV

031 210 211

uros.smuca@gmail.com

SK ZAGORJE

5.-6.1. in 12.-13.1.2019
(Golte)

Ksenija Kranjc
041 550 883
ksenijakr17@gmail.com

SD BELI ZAJEC

13.12.-16.12.2018

(Golte)

BOJAN NAPOTNIK

041 865 598

belizajec@gmail.com

20.12.-23.12.2018

(Golte)

ŠD SKINAUT

20.-24.12.2018

(Rogla)

 

MATIC MACUH

041 826 489

custa13@gmail.com

9.1.-12.1.2019

(Rogla)

21.-24.1.2019

(Rogla)

8.2.-11.2.2019

(Rogla)

11.3.-14.3.2019

(Rogla)

OO DABANEJA

13.-16.12.2018

(Golte)

DAVID DE COSTA

051 307006

david.the.costa@gmail.com

20.-23.12.2018

(Golte)

12.-13.1.2019 in

19.-20.2019

(Golte)

SD VRHNIKA

15.-16.12.2018 in 22.-23.12.2018

(Krvavec)

MARIO BLAGOJEVIČ

 041 497 514

blagoje3@gmail.com

19.1.-20.1.2019 in 26.1.-27.1.2019

(Krvavec)

16.3.-17.3.2019 in 23.3.-24.3.2019

(Krvavec)

SD NOVINAR

13.12.-16.12.2018

(Krvavec)

ZTOK ZAJC

040 437 442

iztok.zajc@novinar-drustvo.si

26.-29.12.2018

(Cerkno)

24.-27.1.2019

(Stari Vrh)

7.-10.2.2019

(Stari Vrh)

DUTS  ŠKOFJA LOKA

22.12.2018 – 6.1.2019

(Stari Vrh ali Cerkno)

4dni

BORIS ERŽEN

041 620 098

boris@duts.si

ŠD SONČEK

22.12.-30.12.2018

(Krvavec)

4dni

PRIMOŽ AHAČIČ

041 853 071

sd.soncektecaji@gmail.com

ASK KRANJSKA GORA

3.12.-6.12.2018

(Kranjska Gora)

LUKA VIDIC

031 802 790

zuts.krg@gmail.com

10.12.-13.12.2018

(Kranjska Gora)

4.1.-7.1.2019

(Kranjska Gora)

SK MATAJUR

27.12.-30.12.2018

(Cerkno)

ALJOŠA KRIŽNIČ

031 409 300

 aljosakriznic@gmail.com

26.-27.1.2019 in 9.2.-10.2.2019

(Cerkno)

SK ALPETUR

14.-17.12.2018

Stari Vrh/Soriška planina

NEJC REBEC

031 631 843

nejcrebec@gmail.com

SK RADOVLJICA

28.-30.2018 in 2.1.2019

MATJAŽ ŠARABON

041 730 944

matjaz.sarabon@gmail.com

19.1.-20.1.2019 in

26.1.-27.1.2019

SK POHORJE

26.-30.12.2018
(Mb. Pohorje)

MATEJ MAVROVIČ

040 767 777

kadrovski@enjoyment.si

14.2.-17.2.2019

(MB. Pohorje)

21.2.-24.2.2019

(MB. Pohorje)

  


NORDIJSKA HOJA IN TEK - ESS

ORGANIZATOR

TERMIN

KONTAKTNA OSEBA

ZAVOD AKTIVNO ŽIVLJENE

15.3.-17.3.2019 Teoretični del

(Ljubljana)

29.3.-31.3.2019 Praktični del

(Ptuj ali Radenci)

FRIDERIK LIKAVEC

041 758 303

Friderik.likavec@gmail.com

12.4.-14.4.2019 Teoretični del

(Ljubljana)

19.4.-21.4.2019 Praktični del

(Ptuj)

TEK NA SMUČEH

ORGANIZATOR

TERMIN

KONTAKTNA OSEBA

SD KRPLJE

11.-13.1.2019

(Rateče)

JURE GANTAR

051 440 557

gantar.jure@gmail.com

SD AJDOVŠČINA

11.1.-13.1.2019 Praktični del

19.1.- 20.1.2019 Teoretični del

MAJA BENEDIČIČ

040 871 277

maja.benedicic@gmail.com

22.2.-24.2.2019 Praktični del

2.3.-3.3.2019 Teoretični del


DESKANJE NA SNEGU

ORGANIZATOR

TERMIN

KONTAKTNA OSEBA

DUDS

26.12.-30.12.2018

(Krvavec)

JURE GMAJNAR

041 972 084

jure.gmajnar@flaska.si

 

22.1.-26.1.2019

(Rogla, Krvavec ali Vogel)

11.2.-15.2.2019

(Rogla, Krvavec ali Vogel)

5.3.-9.3.2019

(Rogla, Krvavec ali Vogel)

 NORDIJSKA HOJA IN TEK

ORGANIZATOR

TERMIN

KONTAKTNA OSEBA

ZAVOD AKTIVNO ŽIVLJENE

15.3.-17.3.2019 Teoretični del

(Ljubljana)

29.3.-31.3.2019 Praktični del

(Ptuj ali Radenci)

FRIDERIK LIKAVEC

041 758 303

Friderik.likavec@gmail.com

12.4.-14.4.2019 Teoretični del

(Ljubljana)

19.4.-21.4.2019 Praktični del

(Ptuj)



Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2018 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki | Politika varstva osebnih podatkov