051/634-960
04/231-72-58

COC: Bor Pavlovčič v Zakopanah zaostal le za Avstrijcem

16.03.2019

V Zakopanah se ta konec tedna odvija tekmovanje za celinski pokal. Na prvi izmed dveh tekem je bil odličen Bor Pavlovčič, ki je zasedel 2. mesto.

Bor Pavlovčič je tretjič v tej sezoni skočil na zmagovalni oder (c) SloSki

Bor Pavlovčič je na prvi tekmi predzadnjega prizorišča te sezone tekem celinskega pokala s 138.5 in 133 metri ter 246,8 točkami zasedel odlično drugo mesto. Boljši je bil s 141.5 in 134.5 metri ter 261,0 točkami le Avstrijec Stefan Huber. Tretje mesto je s 129 in 127.5 metri in 236,0 točkami zasedel Nemec Felix Hoffmann. Uspeh Pavlovčiča so dopolnili Rok Justin na 9., Žak Mogel na 11., Jaka Hvala na 19. in Tomaž Naglič na 21. mestu.

Jutri bo v Zakopanah na sporedu še ena tekma, finalni sledita prihodnji konec tedna v ruskem Čajkovskem.