DPNC – Gimnazija Franceta Prešerna omv.gif

kranj_zimadpnc.jpg
kontaktna oseba
Ivo ZUPAN
telefon
051/634-960
04/231-72-58
elektronski naslov
jwp/{vqboAtmptlj/tj
kamera
OMV center v živo

Znani vsi državni prvaki in prvakinje za sezono 2018/19

15.03.2019

Včeraj so bile v Planici izpeljane še zadnje tekme, ki so štele za naslove državnega prvaka v sezoni 2018/19. Teden dni pred koncem sezone so tako znani vsi najboljši v državah v vseh starostnih kategorijah.

Najboljši do 16 let na včerajšnjem državnem prvenstvu v Planici (c) DPNC

Ekipno člani
1. SSK Ljubno BTC I
2. SK Triglav I
3. SSK Ljubno BTC

Člani
1. Timi Zajc (SSK Ljubno BTC)
2. Anže Semenič (NSK Tržič-Trifix)
3. Bor Pavlovčič (ND Rateče Planica)

Članice
1. Urša Bogataj (SSK Ilirija)
2. Ema Klinec (SSK Žiri)
3. Nika Križnar (SSK Žiri)

Ekipno do 20 let
1. SSK Ilirija
2. SSK Ljubno BTC I
3. SSK Ljubno BTC II

Mladinci do 20 let
1. Aljaž Osterc (SSK Velenja)
2. Jernej Presečnik (SSK Ljubno BTC)
3. Lovro Kos (SSK Ilirija)

Ekipno do 18 let
1. SSK Ljubno BTC I
2. SSK Ilirija
3. SSD Stol

Mladinci do 18 let
1. Žak Mogel (SSK Ljubno BTC)
2. Jan Bombek (SSK Ljubno BTC)
3. Rok Masle (SSK Ilirija)

Mladinke do 18 let
1. Ema Volavšek (SSK Ilirija)
2. Pia Mazi (SSK Ilirija)
3. Silva Verbič (SK Triglav)

Ekipno do 16 let
1. SSK Ilirija
2. SK Triglav I
3. SD Dolomiti

Mladinci do 16 let
1. Rok Masle (SSK Ilirija)
2. Miha Lipovšek Ročnik (SK Zagorje)
3. Maksim Bartolj (SSK Ilirija)

Ekipno do 15 let
1. SSD Stol
2. SSK Ilirija I
3. SSK Mengeš

Dečki do 15 let
1. Rok Masle (SSK Ilirija)
2. Taj Ekart (SSK Mengeš)
3. Lovro Dovžan (NSK Tržič-Trifix)

Dekleta do 15 let
1. Ana Jereb (SSK Žiri)
2. Urša Vidmar (SSK Ilirija)
3. Katarina Pirnovar (SK Zagorje)

Dečki do 14 let
1. Igor Teodor Herbstritt (SSK Sam Ihan)
2. Nik Heberle (SSD Stol)
3. Anej Razpotnik (SK Zagorje)

Dekleta do 14 let
1. Nika Prevc (SK Triglav)
2. Jerica Jesenko (SSK Žiri)
3. Tinkara Komar (SSK Bohinj)

Ekipno do 13 let
1. SSK Ilirija I
2. SSK Mengeš I
3. SSD Stol I

Dečki do 13 let
1. Nejc Ingolič (SSK Ilirija)
2. Matej Plut (SD Dolomiti)
3. Anej Razpotnik (SK Zagorje)

Deklice do 13 let
1. Urša Vidmar (SSK Ilirija)
2. Taja Košir (SSK Logatec)
3. Taja Bodlaj (NSK Tržič-Trifix)

Dečki do 12 let
1. Jaša Juršič (SSK Ilirija)
2. Alexei Urevc (SSD Stol)
3. Nik Bergant Smerajc (SSK Mengeš)

Deklice do 12 let
1. Nika Zamernik (SSK Ljubno BTC)
2. Živa Andrič (SSK Mengeš)
3. Tina Erzar (SD Dolomiti)

Ekipno do 11 let
1. SD Vizore
2. SK Zagorje I
3. SSK Mengeš

Dečki do 11 let
1. Maj Zakelšek (SD Vizore)
2. Aljaž Oblak (SSK Žiri)
3. Damjan Zupanec (SK Zagorje)
3. Alen Pestotnik (SSK Mengeš)

Deklice do 11 let
1. Živa Andrič (SSK Mengeš)
2. Tina Erzar (SD Dolomiti)
3. Veronika Lužnik (SSD Stol)

Dečki do 10 let
1. Timon Brglez (SD Vizore)
2. Patrik Amon (SSK Ilirija)
3. Tej Logar (SK Zagorje)

Deklice do 10 let
1. Maša Likozar (SK Triglav)
2. Zarja Kopač (SSK Žiri)
3. Neža Pucelj (SSK Ilirija)

Nazaj

Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2019 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki | Politika varstva osebnih podatkov