MSP: Naraločnik 30. v smuku

20.02.2019

Z nastopi na mladinskem svetovnem prvenstvu v Val di Fassi so začeli tudi fantje, ki so svoje moči merili v smuku. Naš najboljši je bil Nejc Naraločnik na 30. mestu.

Nejc Naraločnik (c) Gepa

Smuk v Val di Fassi je postregel z majhnimi razlikami, saj se je kar 11 tekmovalcev zvrstilo znotraj ene sekunde. Naši tekmovalci so na žalost zaostali več. Najboljši je bil Nejc Naraločnik, ki je z zaostankom +2.33 tekmovanje zaključil na 30. mestu. Borut Božič je zaostal +3.38 in pristal na 42. mestu. Nastopil jre tudi Rok Anžoh, ki je dosegel 52. čas.

V boju za naslov mladinskega svetovnega prvaka je bil najhitrejši Lars Roesti iz Švice, najbolj pa sta se mu približala dva predstavnika Avstrije. Drugi je bil Julian Schuetter, tretji pa Manuel Traninger.

MSP, smuk fantje .: Uradni rezultati :.