Tekmovalci vzhodne regije osvojili drugo mesto v Zagrebu

14.02.2019

Zagrebško Sljeme je gostilo slalomske in veleslalomske tekme Pokala Zagreb za kategorije U14 in U16. Zelo dobri nastopi so uspeli našim smučarjem vzhodne regije, ki so med osemnajstimi državami udeleženkami osvojili drugo mesto.

FOTOGALERIJA >>>

Marcel Žunko je v U14 osvojil prvo mesto na veleslalomu in tretje na slalomu, v isti disciplini pa sta Miha Oserban in Luka Bučar prišla na četrto oziroma šesto mesto. Slednji je v veleslalomu nato zasedel mesto tik pod zmagovalnim odrom.

Na slalomu U14 je bila od naših deklet najhitrejša Ula Omerzu s sedmim časom, Pika Pepevnik pa je bila na veleslalomu peta. Ajda Pižorn je na slalomu U16 osvojila četrto mesto, Tinkara Koren pa je bila v veleslalomu šesta.