051/634-960
04/231-72-58

COC-D: Eva četrta, Špela osma

06.02.2010

Ljubno - Avstrijka Daniela Iraschko je pričakovano dobila tekmo deklet za celinski pokal na Ljubnem. Drugo mesto je osvojila Nemka Ulrike Grässler, tretje pa Norvežanka Anette Sagen. Odlična četrta je bila Eva Logar, katere uspeh je z osmim mestom dopolnila Špela Rogelj.

Logarjeva je že po prvi seriji zasedala četrto mesto, medtem ko je bila Rogljova šele na 14. mestu. V finalu se je prebudila in s peto oceno skočila do končnega osmega mesta. Točke sta osvojili tudi Manja Pograjc na 24. in Anja Tepeš na 29. mestu.  Anja Javoršek in Vesna Alegro sta bili prekratki za finalni nastop, medtem ko Urša Bogataj ni štartala. Jutri ob 14.00 bo na Ljubnem še druga tekma deklet za celinski pokal.