Seznam nosilcev licenc

A | B | C | Č | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | T | U | V | W | Y | Z | Ž | Đ
Ime in priimek Št. ZUTS Klub Vrsta licence Veljavnost
Janez VALANT 01944 ŠPORTNO DRUŠTVO JECOM ŠPORT IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MARKO VALANTIČ 10689 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mihael VALENČAK 08689 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mitja VALENČIČ 12037 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      trener (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Aleš VALENTI 08396 ŠPORTNO DRUŠTVO ABC ŠPORT ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
DITER VEBER 08134 Športno društvo DR7 IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Gašper VEHOVEC 12386 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Viljem VEK 12410 SMUČARSKI KLUB KAMNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Igor VELEC 03166 DRUŠTVO ZA RAZVOJ ŠPORTA ELEMENTA TRIBE ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
NIK VELIČKOVIČ 11609 SMUČARSKI KLUB CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Saša VELIČKOVIČ 10593 Športno društvo DR7 IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Marko VELIKONJA 00089 SMUČARSKO DRUŠTVO ZUTS NOVA GORICA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
Mitja VELIKONJA 10164 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener B SMUČ.SKOKOV - 2.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Andrej VELKAVRH 11646 SMUČARSKO DRUŠTVO VRHNIKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
David VELUSSI 11475 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
GAŠPER VENC 10905 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Urška VENTA 11903 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Igor VERBIČ 04637 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JULIJA VERBUČ 11935 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ŠPELA VERDEL 10840 Športno društvo DR7 IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Hana VERDEV 10603 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nuša VERDEV 12283 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Uroš VERDEV 09526 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Andrej VERDNIK 00248 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MIHA VERDNIK 03892 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mirko VEROVŠEK 08791 ZAVOD AKTIVNO ŽIVLJENJE mentor (Trener TEKA NA SMUČEH - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (Trener TEKA NA SMUČEH - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener TEKA NA SMUČEH - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      mentor (U3 NORD.HOJA IN TEK - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (U3 NORD.HOJA IN TEK - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 NORD.HOJA IN TEK - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
Špela VERSTOVŠEK 05079 ŠPORTNO REKREATIVNO DRUŠTVO TACEN IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mateja VERTELJ 09627 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (U1 NORD.HOJA IN TEK - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (U1 NRR - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
BARBARA VESEL 04921 SMUČARSKI KLUB CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Aljaž VEZONIK 11810 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
TILEN VIDERGAR 12417 SMUČARSKI KLUB MARKIN POSTOJNA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Daniel VIDETIČ 09556 ŠPORTNO DRUŠTVO JECOM ŠPORT IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jana VIDETIČ 09555 ŠPORTNO DRUŠTVO JECOM ŠPORT IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Luka VIDIC 11060 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
Armin VIDMAR 09584 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
HINKO VIDMAR 09493 SMUČARSKI KLUB PREKMURJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Igor VIDMAR 00495 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Alessandro VIDONIS 08010 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JURE VIRAG 11261 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nace VIŠNAR 10220 SMUČARSKO DRUŠTVO OBSOTELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MARKO VITAS 09650 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Ana VIZOVIŠEK 00822 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Aljaž VODAN 12354 SMUČARSKI KLUB TRIGLAV KRANJ trener (Trener B SMUČ.SKOK. - 2.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Gašper VODAN 11124 SMUČARSKI KLUB TRIGLAV KRANJ trener (Trener B SMUČ.SKOKOV - 2.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
VERONIKA VODNIK 11869 DRUŠTVO UČITELJEV, TRENERJEV IN SODNIKOV SMUČANJA KAMNIK ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Narcis VODOPIVEC 00067 SMUČARSKO DRUŠTVO ZUTS NOVA GORICA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Urh VODOPIVEC 10688 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
DANIJEL VODOVNIK 11048 SMUČARSKI KLUB CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Karmen VOGRIN KLANFER 11162 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Petra VOGRINC 01402 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mitja VOLČIČ 11380 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tadeja VOLMUT 11874 SMUČARSKI KLUB IZOLA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Gorazd VONČINA 900 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Petra VONČINA 12137 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Meta VONČINA GNEZDA 06518 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mikhail VOROBYEV 12153 ŠPORTNO DRUŠTVO JECOM ŠPORT IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matej VOROS 02719 ŠPORTNO DRUŠTVO NIČ LAŽJEGA ISIA (Trener DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Sebastjan VOVKO 08436 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MATIC VOŽIČ 09493 Športno društvo DR7 ZUTS (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Filip VRABIČ 08056 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tea VRAČKO 10949 SMUČARSKI KLUB KAMNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matej VRANKAR 12301 ZAVOD AKTIVNO ŽIVLJENJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Anja VRBEK 11244 SMUČARSKO DRUŠTVO OBSOTELJE ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tjaša VRBEK 08712 SMUČARSKO DRUŠTVO OBSOTELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JAŠA VRBNJAK 60117 SMUČARSKO DRUŠTVO TRBOVLJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
NIKITA VRBNJAK 25347 SMUČARSKO DRUŠTVO TRBOVLJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jure VREČEK 01202 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
Katja VRHNJAK 11536 ŠPORT KLUB NITRO SKI & SNOWBOARD ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matjaž VRHOVNIK 03293 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matevž VUČER 09310 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Igor VUČKO 12254 SMUČARSKI KLUB KAMNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Sandi VUČKO 09238 SMUČARSKI KLUB IZOLA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Goran VUČKOVIĆ 04058 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Luka VUGA 09097 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Simon VUGA 01144 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Daša VUKANAC 10017 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Željko VUKIĆ 12435 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019