Seznam nosilcev licenc

A | B | C | Č | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | T | U | V | W | Y | Z | Ž | Đ
Ime in priimek Št. ZUTS Klub Vrsta licence Veljavnost
Alessia TACCONI 10170 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Metka TAJZEL 04572 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Klemen TASIČ 04606 ŠPORT KLUB NITRO SKI & SNOWBOARD IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
TJAŠA TAUFER 06986 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ALJAŽ TELČEK 10049 ŠPORT KLUB NITRO SKI & SNOWBOARD ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Federico TEMPESTA 11789 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Anja TEPEŠ 10444 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener B SMUČ.SKOKOV - 2.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Vili TEPEŠ 12070 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener B SMUČ.SKOKOV - 2.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Andrej TERČELJ 01722 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Špela TERPIN 02392 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Mateja TERSEGLAV 08349 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
PRIMOŽ TERTINEK 08053 ŠPORT KLUB NITRO SKI & SNOWBOARD vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Klara TERTNIK 07809 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Carlo TIBURTINO 11232 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jan TIČAR 11713 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matjaž TIČAR 00929 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Francesco TODARO MARESCOTTI 11487 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
FILIP TODOROVIČ BOŽNAR 11544 SMUČARSKO DRUŠTVO VRHNIKA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
LUCIJA TOMIĆ 12438 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Giuseppe TOMIELLO 12602 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Andrej TOMIN 00927 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
Mateja TOMIN VUČKOVIČ 00930 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Marko TONČETIČ 01832 SMUČARSKI KLUB CAPRIS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
LUCA TONELLO 09143 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Nicola TONIUTTI 11513 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Aljaž Igor TOPOLE 10549 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
Tadej TOPOLOVEC 10584 ŠPORTNO DRUŠTVO PIRAMIDA MARIBOR ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
TILEN TOPOLOVEC 11833 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
MIHA TOPOLŠEK 11243 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
NASTJA TOPOVŠEK 10843 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Paolo TOPPAN 12243 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Stefano TORAZZI 12136 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ALEŠ TORKAR 01260 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Guido TORTI 11177 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Gašper TOTH 10973 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Damjan TRATAR 09741 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Kristina TRATAR 09742 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Tamara TRATAR 10830 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jerneja TRATNIK 00715 ŠPORTNO DRUŠTVO VUČKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
SORAJA TRATNIK 10602 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Klara TRČEK 12140 SMUČARSKO DRUŠTVO VRHNIKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Bojan TRDAN 11704 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Klavdija TRDINA 12551 ŠPORTNO DRUŠTVO STANKO IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Slavko TREVEN 01656 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Giorgia TREVISAN 11496 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Stefano TREVISAN 11495 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matjaž TRIPLAT 12399 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener A/PRO SMUČ.SKOK. - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Primož TRIPLAT 06436 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
      trener (Trener A/PRO NORD.KOMB. - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Daša TROHA 00697 SMUČARSKI KLUB IDRIJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Gregor TROHA 00763 SMUČARSKI KLUB IDRIJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Miha TROJAR 06288 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Boštjan TROŠT 11739 SMUČARSKI KLUB SEŽANA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Gašper TRSTENJAK 12705 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Karel TRUGLAS 00109 CARVING CLUB SLOVENIJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
SANDI TRUNKL 00389 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Grega TURK 00228 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Kristijan TURK 00477 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Lovro TURK 04021 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Robert TURK 00100 SMUČARSKI KLUB PORTOROŽ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
Simon TURK 01906 ŠPORTNO REKREATIVNO DRUŠTVO TACEN IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ŠPELA TURK 08427 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Klara TUŠ 12247 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
NEJC TUŠAK 10901 SMUČARSKI KLUB PREKMURJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020