Seznam nosilcev licenc

A | B | C | Č | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | T | U | V | W | Y | Z | Ž | Đ
Ime in priimek Št. ZUTS Klub Vrsta licence Veljavnost
Alessia TACCONI 10170 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Gabriele TACCONI 10171 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Metka TAJZEL 04572 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Klemen TASIČ 04606 ŠPORT KLUB NITRO SKI & SNOWBOARD IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ALJAŽ TELČEK 10049 ŠPORT KLUB NITRO SKI & SNOWBOARD ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Federico TEMPESTA 11789 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Anja TEPEŠ 10444 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener B SMUČ.SKOKOV - 2.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Vili TEPEŠ 12070 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener C SMUČ.SKOKOV - 1.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Andrej TERČELJ 01722 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Karmen TERČELJ 12310 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Špela TERPIN 02392 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
PRIMOŽ TERTINEK 08053 ŠPORT KLUB NITRO SKI & SNOWBOARD mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matjaž TIČAR 00929 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Francesco TODARO MARESCOTTI 11487 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
FILIP TODOROVIČ BOŽNAR 11544 SMUČARSKO DRUŠTVO VRHNIKA mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ROK TOMAŽIČ 00964 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
TOMAŽ TOMAZIN 20513 SMUČARSKI KLUB PREKMURJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Katja TOMC ZOBEC 11990 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
LUCIJA TOMIĆ 12438 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mateja TOMIN VUČKOVIČ 00930 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Karmen TOMŠIČ 03880 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Marko TONČETIČ 01832 SMUČARSKI KLUB CAPRIS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MATEJA TOPIČ 11570 Športno društvo DR7 ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Aljaž Igor TOPOLE 10549 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Andrej TOPOLOVEC 11377 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tadej TOPOLOVEC 10584 ŠPORTNO DRUŠTVO PIRAMIDA MARIBOR ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
TILEN TOPOLOVEC 11833 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MIHA TOPOLŠEK 11243 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
NASTJA TOPOVŠEK 10843 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Paolo TOPPAN 12243 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ALEŠ TORKAR 01260 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Guido TORTI 11177 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK ISIA (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Gašper TOTH 10973 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Damjan TRATAR 09741 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Kristina TRATAR 09742 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tamara TRATAR 10830 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jerneja TRATNIK 00715 ŠPORTNO DRUŠTVO VUČKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Klara TRČEK 12140 SMUČARSKO DRUŠTVO VRHNIKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Slavko TREVEN 01656 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Giorgia TREVISAN 11496 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Stefano TREVISAN 11495 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Primož TRIPLAT 06436 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener A/PRO NORD.KOMB. - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
      trener (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Pika TRKMAN 08692 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Daša TROHA 00697 SMUČARSKI KLUB IDRIJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Gregor TROHA 00763 SMUČARSKI KLUB IDRIJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Miha TROJAR 06288 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Boštjan TROŠT 11739 SMUČARSKI KLUB SEŽANA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matic TRTNIK 08106 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Karel TRUGLAS 00109 CARVING CLUB SLOVENIJA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
SANDI TRUNKL 00389 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Katarina TURK 01659 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Kristijan TURK 00477 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nuša TURK 12245 Športno društvo DR7 IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Robert TURK 00100 SMUČARSKI KLUB PORTOROŽ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Simon TURK 01906 ŠPORTNO REKREATIVNO DRUŠTVO TACEN ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ŠPELA TURK 08427 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
NEJC TUŠAK 10901 SMUČARSKI KLUB PREKMURJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019