Seznam nosilcev licenc

A | B | C | Č | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | T | U | V | W | Y | Z | Ž | Đ
Ime in priimek Št. ZUTS Klub Vrsta licence Veljavnost
Christian SABINI 12557 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Nejc SABOLEK 06449 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
Andraž SABOTIČ 01363 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Tina SABOTIČ 01327 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Andrej SADAR 00292 SMUČARSKI KLUB ZLATOROG LAŠKO IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Marija SAJOVEC 12603 SMUČARSKI KLUB KAMNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Luka SAMBOLEC 11058 SMUČARSKO DRUŠTVO OBSOTELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Nika SAMEC 11693 ŠPORTNO DRUŠTVO SMUK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ŽARKO SAMEC 11945 ŠPORTNO DRUŠTVO ALPSKA ŠOLA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Anže SAMIDE 11415 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Massimiliano SANTOLERI 12664 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Davide SAVIO 12081 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Chiara SBRIZZAI 12659 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
Marjan SCHNABL 01705 DRUŠTVO UČITELJEV, TRENERJEV IN SODNIKOV SMUČANJA KAMNIK ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Nataša SCHWARZBARTL 12584 ZAVOD AKTIVNO ŽIVLJENJE ZUTS (U1 NORD.HOJA IN TEK - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
DEJAN SEDEJ 07736 SMUČARSKI KLUB IDRIJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
IGOR SEDMAK 04909 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Borut SEDOVNIK 10749 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Žiga SEDUŠAK 05018 SMUČARSKO DRUŠTVO DOMŽALE ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Ernest SEILNACHT 03137 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Urša SEILNACHT 05690 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Boris SEKOL 08144 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Luka SEKULA 01718 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (Smučarski vodnik - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (Smučarski vodnik - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Peter SELAN 01651 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Žiga SELAN 12339 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
MATEJ SELINŠEK 14201 SMUČARSKI KLUB PREKMURJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
IZTOK SELIŠKAR 00139 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Rok SELIŠKAR 12246 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
BENJAMIN SELJAK 12701 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Samo SEMELBAUER 00107 SMUČARSKI KLUB PORTOROŽ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Miha SEMENIČ 10978 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Dušan SENČAR 12385 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jože SENICA 04249 SMUČARSKI KLUB ZLATOROG LAŠKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Luka SENICA 07888 SMUČARSKI KLUB ZLATOROG LAŠKO ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matej SENICA 06173 SMUČARSKI KLUB ZLATOROG LAŠKO ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
Matjaž SENICA 00283 SMUČARSKI KLUB ZLATOROG LAŠKO ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Žan SENICA 10000 SMUČARSKI KLUB ZLATOROG LAŠKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Mark SEPIN 11920 SMUČARSKI KLUB LJUBLJANA - KRISTIJANIJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matjaž SEPIN 12375 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
NEJA SERAŽIN 12678 SMUČARSKI KLUB MARKIN POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ANDREJ SERGO 11413 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
BLAŽ SETNIKAR 10048 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
KLAVDIJA SGERM 11918 DŽANA - DRUŠTVO ZA ŠPORT, REKREACIJO IN ZABAVO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
PRIMOŽ SGERM 11012 DŽANA - DRUŠTVO ZA ŠPORT, REKREACIJO IN ZABAVO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ZVONKO SGERM 07932 DŽANA - DRUŠTVO ZA ŠPORT, REKREACIJO IN ZABAVO ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Giulia SIGNORIN 11222 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Urban SIMČIČ 07993 TELEMARK KLUB KRANJ mentor (Trener TELEMARK SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener TELEMARK SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (Trener TELEMARK SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jana SIMONIČ 10592 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
DANILO SITAR 11612 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
PETER SITAR 02148 ALPSKI SMUČARSKI KLUB BRANIK MARIBOR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Sebastjan SITAR 04664 SMUČARSKI KLUB KAMNIK ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
David SKABAR 08506 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Maja SKALJA 12027 SMUČARSKO DRUŠTVO MAREDO ŠPORT IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Ivana SKERK 12434 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Rudy SKERK 12377 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Bojan SKOK 12207 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jernej SKOK 08531 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
Mateja SKOK KAVS 08532 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Dora SKOROBRIJIN 05294 ALPSKI SMUČARSKI KLUB BRANIK MARIBOR vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jacques SKUŠEK 12733 SMUČARSKO DRUŠTVO TRBOVLJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Urban SKUŠEK 10248 SMUČARSKO DRUŠTVO TRBOVLJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ROK SLANŠEK 11954 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Luc Jan SLAPAR 12856 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
JANI SLEMENŠEK 2204 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
      IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
JANEZ SLIVNIK 03481 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Bojan SMAJILA 08417 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Aleš SMERDEL 09072 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Barbka SMOLEJ 04020 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Manca SMOLIČ 12297 SMUČARSKO DRUŠTVO VRHNIKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Rok SMOLIČ 00899 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Josip SMOLNIKAR 2665 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jerneja SMONKAR 11568 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
Neža SMONKAR 12688 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Aleš SMREKAR 05181 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Ana SODNIK 07799 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Franci SOKLIČ 00124 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Carlo Luigi SOLBIATI 12508 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
David SOSIČ 02155 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      mentor (Smučarski vodnik - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (Smučarski vodnik - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
Nina SOTLAR 12563 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Paolo SPIRANTI 12447 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Denis SREBOT 00529 ŠPORTNO MLADINSKO DRUŠTVO REKREATIV vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Simon SREBRNIČ 00094 SMUČARSKO DRUŠTVO ZUTS NOVA GORICA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ROŽLE STAJNER 12371 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jan STANKO ČERNE 10409 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Tjaša STANKOVIČ 09012 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Helena STARE 02677 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Tjaša STARE 10988 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Mojca STARIČ 07352 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Roman STARIN 09848 SMUČARSKI KLUB IZOLA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ANDREJ STEFANOVIČ 03767 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matija STEGNAR 6675 ŠPORTNO DRUŠTVO "GRIZZLI" ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      vodja kadrovskih tečajev (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      trener (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.06.2020 - 01.11.2020
ROK STEGNE 08568 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Diana STEGOVEC 11209 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Urša STEINER 08231 ŠPORTNO DRUŠTVO ASL FLY IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Rajko STELE 01788 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
MATJAŽ STERGAR 05115 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Špela STERNAD 11943 ŠPORT KLUB NITRO SKI & SNOWBOARD IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Gavrilo STOJANOVIČ 11194 SMUČARSKI KLUB PORTOROŽ mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
KLEMEN STOJANOVIČ 02912 SMUČARSKO DRUŠTVO VRHNIKA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Federica STOLF 11897 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Margherita STOLF 11889 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jure STOLLECKER 05567 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Kristijan STRAH 00203 SMUČARSKI KLUB GORNJA RADGONA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Marko STRAH 06879 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Loris STRAIN 12220 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Žiga STREHOVEC 12499 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Tine STRES 12785 SMUČARSKO DRUŠTVO MAREDO ŠPORT IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Stanislav STRNAD 10487 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Uroš STROJ 06469 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Katja STROPNIK 11471 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Milan STROPNIK 08414 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Nicola SUDANO 12665 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Gabrijel SUHOVERŠNIK 07620 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Tina SULIČ 12395 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Andrej SUPEJ 01741 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Damjan SUŠA 08800 SMUČARSKI KLUB SEŽANA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Robert SUŠANJ 12529 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Irena SUSMAN 10869 SMUČARSKI KLUB IZOLA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
JAKA SUŠNIK 09830 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Nika SUŠNIK 06450 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
NEJC FILIP SVENŠEK 12675 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matjaž SVET 02910 SMUČARSKI KLUB AKADEMIK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Stane SVETE 09466 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
MARTIN SVETLIČIČ 10498 SMUČARSKI KLUB IDRIJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Branko SVIBEN 09428 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Ana SVOLJŠAK 09274 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020