Seznam nosilcev licenc

A | B | C | Č | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | T | U | V | W | Y | Z | Ž | Đ
Ime in priimek Št. ZUTS Klub Vrsta licence Veljavnost
Nejc SABOLEK 06449 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
Andraž SABOTIČ 01363 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tina SABOTIČ 01327 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Bogdan SAJOVIC 00888 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
BENJAMIN SAKAČ 07109 SMUČARSKI KLUB PREKMURJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
KRISTAN SAKSIDA 11839 SMUČARSKO DRUŠTVO ZUTS NOVA GORICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Luka SAMBOLEC 11058 SMUČARSKO DRUŠTVO OBSOTELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Anže SAMIDE 11415 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Davide SAVIO 12081 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Marjan SCHNABL 01705 DRUŠTVO UČITELJEV, TRENERJEV IN SODNIKOV SMUČANJA KAMNIK ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
DEJAN SEDEJ 07736 SMUČARSKI KLUB IDRIJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
IGOR SEDMAK 04909 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Borut SEDOVNIK 10749 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Aleks SEDUŠAK 10941 ŠPORTNO DRUŠTVO GRBINA IVSI (U2 SMUČ.PROST.SLOGA - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Žiga SEDUŠAK 05018 SMUČARSKO DRUŠTVO DOMŽALE ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Ernest SEILNACHT 03137 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Urša SEILNACHT 05690 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Luka SEKULA 01718 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Martin SELAN 11616 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Peter SELAN 01651 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Žiga SELAN 12339 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
LIDIJA SELIČ 12497 SMUČARSKI KLUB CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
IZTOK SELIŠKAR 00139 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Rok SELIŠKAR 12246 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Samo SEMELBAUER 00107 SMUČARSKI KLUB PORTOROŽ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Miha SEMENIČ 10978 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Dušan SENČAR 12385 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (U1 NORD.HOJA IN TEK - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jože SENICA 04249 SMUČARSKI KLUB ZLATOROG LAŠKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Luka SENICA 07888 SMUČARSKI KLUB ZLATOROG LAŠKO ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matej SENICA 06173 SMUČARSKI KLUB ZLATOROG LAŠKO ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Žan SENICA 10000 SMUČARSKI KLUB ZLATOROG LAŠKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Sandra SEP 00200 SMUČARSKI KLUB GORNJA RADGONA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mark SEPIN 11920 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ANDREJ SERGO 11413 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
KLAVDIJA SGERM 11918 DŽANA - DRUŠTVO ZA ŠPORT, REKREACIJO IN ZABAVO ZUTS (UČ.ALP.SMUČ.mlaj.otrok - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
PRIMOŽ SGERM 11012 DŽANA - DRUŠTVO ZA ŠPORT, REKREACIJO IN ZABAVO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ZVONKO SGERM 07932 DŽANA - DRUŠTVO ZA ŠPORT, REKREACIJO IN ZABAVO ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
Giulia SIGNORIN 11222 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Urban SIMČIČ 07993 TELEMARK KLUB KRANJ ISIA (Trener TELEMARK SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      mentor (Trener TELEMARK SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (Trener TELEMARK SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener TELEMARK SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
Jernej SIMIČ 8333 SMUČARSKI KLUB KAMNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
STELLA SIMIĆ 10108 SMUČARSKI KLUB MARKIN POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jana SIMONIČ 10592 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
SABRINA SIMONOVICH 12179 ŠPORTNO DRUŠTVO VITAS IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Miha SIRK 11652 SMUČARSKO DRUŠTVO ZUTS NOVA GORICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Zala SIRŠE 11736 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
DANILO SITAR 11612 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matej SITAR 07743 ŠPORT KLUB NITRO SKI & SNOWBOARD ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
PETER SITAR 02148 ALPSKI SMUČARSKI KLUB BRANIK MARIBOR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
Robert SITAR 12420 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener A/PRO BIATLONA - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Sebastjan SITAR 04664 SMUČARSKI KLUB KAMNIK ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
David SKABAR 08506 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Ivana SKERK 12434 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Rudy SKERK 12377 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Bojan SKOK 12207 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Janez SKOK 09120 TELEMARK KLUB KRANJ ISIA (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
DORA SKOROBRIJIN 05294 ŠPORTNO REKREATIVNO DRUŠTVO SVIZEC ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      mentor (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
Barbara SLADIČ 10710 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ANDREJ SLAVEC 11849 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MITJA SLEJKO 09706 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Bor SLIVNIK 09479 SMUČARSKI KLUB OLIMPIJA ZUTS (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Igor SLOBODNIK 04578 TIMING LJUBLJANA, DRUŠTVO ZA IZVEDBO ŠPORTNIH PROGRAMOV IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Barbka SMOLEJ 04020 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (U1 NORD.HOJA IN TEK - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
LEILA SMOLEJ 11922 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
UROŠ SMOLEJ 10449 NORDIJSKO DRUŠTVO RATEČE - PLANICA trener (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Manca SMOLIČ 12297 SMUČARSKI KLUB OLIMPIJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Josip SMOLNIKAR 2665 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jerneja SMONKAR 11568 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Aleš SMREKAR 05181 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MARKO SODJA 06856 SMUČARSKI KLUB IDRIJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Ana SODNIK 7799 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Filippo SODO 12362 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JANKO IVAN SOMER 09877 ŠPORTNO DRUŠTVO PIRAMIDA MARIBOR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
David SOSIČ 02155 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (Smučarski vodnik - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jaka SOVDAT 11030 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MATEJ SPANŽEL 12197 Športno društvo DR7 ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Paolo SPIRANTI 12447 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Roberto SQUINZANI 11972 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Denis SREBOT 00529 ŠPORTNO MLADINSKO DRUŠTVO REKREATIV ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
Simon SREBRNIČ 00094 SMUČARSKO DRUŠTVO ZUTS NOVA GORICA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ROŽLE STAJNER 12371 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jan STANKO ČERNE 10409 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tjaša STANKOVIČ 09012 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Helena STARE 02677 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Roman STARIN 09848 SMUČARSKI KLUB IZOLA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nardo STEGEL 01089 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matija STEGNAR 6675 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA mentor (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      trener (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Diana STEGOVEC 11209 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Urša STEINER 08231 ŠPORTNO DRUŠTVO ASL FLY IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Rajko STELE 01788 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MATJAŽ STERGAR 05115 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (U1 NORD.HOJA IN TEK - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nik STERLE 11506 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MAJA STERNAD 10482 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Špela STERNAD 11943 ŠPORT KLUB NITRO SKI & SNOWBOARD ZUTS (UČ.ALP.SMUČ.mlaj.otrok - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Gavrilo STOJANOVIČ 11194 SMUČARSKI KLUB PORTOROŽ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
KLEMEN STOJANOVIČ 02912 SMUČARSKO DRUŠTVO VRHNIKA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Federica STOLF 11897 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Margherita STOLF 11889 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jure STOLLECKER 05567 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jure STOPAR 7970 SMUČARSKI KLUB SEŽANA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
DANIEL STRAH 11892 SMUČARSKI KLUB PREKMURJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Kristijan STRAH 00203 SMUČARSKI KLUB GORNJA RADGONA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Marko STRAH 06879 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Loris STRAIN 12220 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Vanessa STRAIN 10733 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Špela STRASSER 7995 ŠPORTNO DRUŠTVO ATRANS TROJANE IVSI (U3 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      mentor (U3 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (U3 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
Marko STREL 01769 ZAVOD AKTIVNO ŽIVLJENJE ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
PETER STRELEC 12152 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Katja STROPNIK 11471 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Milan STROPNIK 08414 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Neva SUHADOLČAN 00178 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Gabrijel SUHOVERŠNIK 07620 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tina SULIČ 12395 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Andrej SUPEJ 1741 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Damjan SUŠA 08800 SMUČARSKI KLUB SEŽANA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Robert SUŠANJ 12529 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Irena SUSMAN 10869 SMUČARSKI KLUB IZOLA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Gregor SUŠNIK 11588 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JAKA SUŠNIK 09830 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MIHA SUŠNIK 11122 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener B SMUČ.SKOKOV - 2.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Nika SUŠNIK 06450 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
BOJAN SVENŠEK 09373 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matjaž SVET 02910 SMUČARSKI KLUB AKADEMIK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Stane SVETE 09466 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MARTIN SVETLIČIČ 10498 SMUČARSKI KLUB IDRIJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Branko SVIBEN 09428 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Ana SVOLJŠAK 09274 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Natalija SZABO 12349 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019