Seznam nosilcev licenc

A | B | C | Č | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | T | U | V | W | Y | Z | Ž | Đ
Ime in priimek Št. ZUTS Klub Vrsta licence Veljavnost
BRANKO RABIČ 09822 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Gorazd RADE 01411 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nika RADJENOVIĆ 10147 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Hermina Pika RADMILOVIC 10815 DRUŠTVO ZA PROMOCIJO NORDIJSKE HOJE ODRIV ZUTS (U2 NORD.HOJA IN TEK - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Daria RAGUS 09687 SMUČARSKI KLUB KAMNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
LIZA RAHNE 12190 SMUČARSKO DRUŠTVO STRAHOVICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
GIAMPIERO RAINER 09765 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Niko RAKOVEC 11352 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ŽIGA RAKOVEC 10101 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU vodja kadrovskih tečajev (U3 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (U3 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      mentor (U3 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
ANDREJKA RAKUŠA MAVROVIČ 09804 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Niko RAMOT 10636 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Aleksander RAMPRE 01700 SMUČARSKI KLUB ROGAŠKA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Giorgio RANCIARO 11743 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
GORAZD RANZINGER 02017 SMUČARSKO DRUŠTVO TRBOVLJE IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
FRANCESCA RAPOTEC 09838 CARVING CLUB SLOVENIJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MARIO RAPOTEC 02157 CARVING CLUB SLOVENIJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ANA RATKAJEC 11719 SMUČARSKI KLUB CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Bojan RAUŠL 06292 TIMING LJUBLJANA, DRUŠTVO ZA IZVEDBO ŠPORTNIH PROGRAMOV ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Anton RAVBAR 00463 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jože RAVBAR 00481 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Petra RAVBAR 11394 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Rok RAVBAR 07715 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MATTEO RAVERA 09800 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Samo RAZDRIH 05365 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
NINA RAŽEN 07902 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ROK RAZINGER 11154 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Janko REBERNIK 2609 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Klara REBERNIK 09994 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Kaja REBERŠEK 08361 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jaka REBOLJ 02610 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Rene REDŽIČ 03053 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tina REJC 08346 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Marjan REJEC 04488 Športno društvo DR7 ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
SAŠO REJEC 06496 Športno društvo DR7 ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Valerio REMONDINI 10168 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK ZUTS (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MAŠA REPENŠEK 10922 SMUČARSKI KLUB GOZDNIK ŽALEC IVSI (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Anna REPETTI 09947 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Blaž REPINC 10805 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA IVSI (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Aljaž REPNIK 11525 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tomo REŠČIČ 01709 SMUČARSKI KLUB IZOLA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
NORMA RESNIK 11281 SMUČARSKO DRUŠTVO GAČE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
TRINA RESNIK 11695 SMUČARSKO DRUŠTVO GAČE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MATEJ RIBIČ 10515 ŠPORTNO DRUŠTVO ŠKIJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Petra RIBIČ 11870 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Vinko RIBNIKAR 04367 DRUŠTVO UČITELJEV, TRENERJEV IN SODNIKOV SMUČANJA KAMNIK ZUTS (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Massimo RICCHI 12333 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nena RIFELJ 02988 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU ISIA (U3 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Fabrizio RIGANELLO 10822 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Giacomo RIGGI 11207 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Davide RIGONI 10530 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mirko RIGONI 12374 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Serena RIVA 12449 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Zlatko RIZVIČ 06092 ŠPORTNO DRUŠTVO SMUK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
TOMAŽ ROBNIK 02519 ŠPORTNO DRUŠTVO ŠKIJA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
NASTJA RODE 11851 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Uroš RODE 10238 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Dejan RODOŠEK 00618 Športno društvo DR7 ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Enrico ROETTA 10212 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Aleš ROGELJ 4328 SMUČARSKI KLUB LJUBLJANA - KRISTIJANIJA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
TOMAŽ ROGELJ 10289 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Neža ROGELJ MELJO 11906 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Meta ROJKO 08470 SMUČARSKO DRUŠTVO KRAS ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
KATJA ROJNIK 11786 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Francesca ROMANELLI 11185 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tjaša ROMIH 00289 ALPSKI SMUČARSKI KLUB BRANIK MARIBOR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
IVAN ROPOŠA 08294 SMUČARSKI KLUB PREKMURJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Carlo Francesco ROSSI 12376 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nejc ROT 09889 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
TINA ROT 05098 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Žan ROT 11880 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA CERKNICA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JURIJ ROTAR 09504 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Pia Lucija ROTAR 12352 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Anej ROVAN 09921 DRUŠTVO PODROČNEGA ZBORA UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA SNEŽNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Meta ROVAN 11930 DRUŠTVO PODROČNEGA ZBORA UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA SNEŽNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
METKA ROŽEN 06785 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Urša ROŽENBERGAR ŠEGA 11512 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Livio ROŽIČ 02172 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mattia ROŽIČ 09744 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Domen ROZMAN 01222 SMUČARSKO DRUŠTVO VRHNIKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Lovro - Miha ROZMAN 02612 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mitja ROZMAN 07351 ŠPORTNO DRUŠTVO JECOM ŠPORT ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mitja ROZMAN 22208 Športno društvo DR7 ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Aleš RUDOLF 01940 SMUČARSKI KLUB JAVORNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mojca RUDOLF 06510 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Arno RUPNIK 01623 SMUČARSKI KLUB CAPRIS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jaka RUPNIK 12456 SMUČARSKI KLUB CAPRIS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jurij RUPNIK 04649 SMUČARSKI KLUB JAVORNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Milojka RUPNIK 01484 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tadej RUPNIK 11760 SMUČARSKI KLUB JAVORNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
UROŠ RUPREHT 12481 ŠPORT KLUB NITRO SKI & SNOWBOARD ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Luka RUS 11081 TIMING LJUBLJANA, DRUŠTVO ZA IZVEDBO ŠPORTNIH PROGRAMOV IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Bojan RUSJAN 12485 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
NINA RUSTJA 11305 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MOJCA RUTAR 12391 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U1 NORD.HOJA IN TEK - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Davor RUŽIĆ 05386 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA ISIA (U3 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019