Seznam nosilcev licenc

A | B | C | Č | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | T | U | V | W | Y | Z | Ž | Đ
Ime in priimek Št. ZUTS Klub Vrsta licence Veljavnost
JAMES M. TOMAZIN 02130 SMUČARSKI KLUB PREKMURJE mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Igor MAČEK 01375 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jerneja MAČEK 12299 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matic MACUH 04785 ŠPORTNO DRUŠTVO SKINAUT vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      trener (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
      ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Marco MAGNANI 12330 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Alberto MAINARDIS 10453 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Tomaž MAJDIČ 07203 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Aleš MAJHEN 11238 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Mateja MAJHEN 09295 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matjaž MAKAROVIČ 07754 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Gregor MAKOVEC 10425 SMUČARSKO DRUŠTVO OBSOTELJE ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
RAJKO MAKUC 08398 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Alenka MALEJ 01802 SMUČARSKI KLUB CAPRIS ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
MARUŠA MALEJ 08067 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matevž MALEJ 01625 SMUČARSKI KLUB CAPRIS ISIA (U3 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Irena MALENŠEK 12065 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Katarina MALENŠEK 12304 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
SAŠA MALEŠEVIĆ 11835 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Žan MALI 12668 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
Matej MALIGOJ 00266 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Natalija MALINARIČ 08865 TELEMARK KLUB KRANJ ISIA (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
JANEZ MALOVIČ 2653 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ODESIO MANARIN 08009 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Claudio MANCOSU 12058 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Deborah MANDIČ 05582 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Rok MANDL 10479 SMUČARSKI SKAKALNI KLUB ILIRIJA trener (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Žiga MANDL 11750 SMUČARSKI SKAKALNI KLUB ILIRIJA trener (Trener B SMUČ.SKOKOV - 2.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Dejan MANOJLOVIĆ 11690 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Benjamin MARCEN 10585 SMUČARSKO DRUŠTVO OBSOTELJE ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Andrea MARCON 10663 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jurij MARENČE 02046 SMUČARSKO DRUŠTVO STRAHOVICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Nina MARENK 12026 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Nino MARETIĆ 08872 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Carlo MARIANI 12767 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Aleš MARINČIČ 06174 SMUČARSKI KLUB ZLATOROG LAŠKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Alfredo MARINO 10918 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
LANA NINA MARKELJ 12288 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
TADEJ MARKELJ 11885 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Gašper MARKIČ 11317 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Urška MARKIČ 12506 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
JAN MARKO 11723 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Aleš MARKOVIČ 11564 ZAVOD AKTIVNO ŽIVLJENJE ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Stefano MARLETTA 10366 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Peter MARN 06263 ŠPORTNO DRUŠTVO ASL FLY ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
JAN MAROLT 10645 SMUČARSKI KLUB MARKIN POSTOJNA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jure MAROLT 05117 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matija MARŠIČ 11249 SMUČARSKI KLUB IZOLA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Filiberto MARTINA 12662 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Anja MARTINČEVIČ 29766 ŠPORTNO MLADINSKO DRUŠTVO REKREATIV ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matjaž MARTINŠEK 03478 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Uroš MARTINŠEK 02147 ŠPORTNO DRUŠTVO SMUK vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ALEŠ MARUŠIČ 08162 SMUČARSKO DRUŠTVO KRAS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (Smučarski vodnik - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
Ana MAŠERA 08590 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Karmen MAŠERA 12532 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Črtomir MATEJEK 03763 SMUČARSKO DRUŠTVO OBSOTELJE vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Gašper MATELIČ 00925 SMUČARSKO DRUŠTVO KRAS ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jaka MATIČIČ 05469 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Tjaša MATIČIČ 11797 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
TINA MATJAŠIČ 11547 SMUČARSKI KLUB PREKMURJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ZORAN MATOVSKI 03827 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Rok MAURIČ 12509 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matej MAVER 04228 SMUČARSKO DRUŠTVO KRAS IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
NINA MAVRI 03415 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Vladimir MAVRI 02550 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Luka MAVRIČ 12270 ŠPORTNO DRUŠTVO ASL FLY IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Dorijan MAVRINAC 10196 ŠPORTNO DRUŠTVO GRBINA ISIA (U3 SMUČ.PROST.SLOGA - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Nikola MAVRINAC 08214 ŠPORTNO DRUŠTVO GRBINA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
MATEJ MAVROVIČ 09791 SMUČARSKI KLUB POHORJE mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ANDREJ MAŽGON 02472 CARVING CLUB SLOVENIJA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Francesco MAZZUCCHI 11708 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Laura MAZZUCCHI 11223 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Slavko MEDLE 00470 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Igor MEDVED 11141 SMUČARSKI SKAKALNI KLUB ILIRIJA trener (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
MANJA MEDVED 12023 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Martina MEDVED 12097 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Ivan MEDVEDEC 08873 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
STAŠ MEGLIČ 10377 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
RISTO MEKIĆ 03075 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ŽAN MEKINA 12133 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Borut MENCINGER 11158 SMUČARSKI KLUB SMUK MISLINJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Janez MENCINGER 08129 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
MATJAŽ MENCINGER 03239 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Tjaša MENCINGER 11159 SMUČARSKI KLUB SMUK MISLINJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Valentina MENCINGER 10136 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
PAVEL MENIČ 11036 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
BOŠTJAN MERC 06636 SMUČARSKI KLUB POHORJE ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ALEKSANDRA MERHAR 09954 SMUČARSKI KLUB MARKIN POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Miha MERŠE 05927 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ ISIA (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Milan MERŠE 02672 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matjaž MESEC 03127 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Nika MESEC 11443 SMUČARSKO DRUŠTVO STRAHOVICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Mitja MESTEK 06746 SMUČARSKI KLUB KAMNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Špela MESTNIK 12128 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Fabrizio MESTRONI 06384 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Tadej MEZEG 09511 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Nicola MICHELINI 11184 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Špela MIČUNOVIČ 11217 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Anej MIGLAR 11052 Freestyle klub SHRED ISIA (U3 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Urša MIHALIČ POPOVSKI 00865 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Franc MIHELČIČ 02030 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA CERKNICA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Aleša MIHELIČ 12577 ZAVOD AKTIVNO ŽIVLJENJE ZUTS (U2 NORD.HOJA IN TEK - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
MAŠA MIHELIČ 07208 SMUČARSKI KLUB AKADEMIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
MIRAN MIHELIČ 06700 SMUČARSKI KLUB AKADEMIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Anton MIHEVC 01667 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Iztok MIHEVC 01516 TIMING LJUBLJANA, DRUŠTVO ZA IZVEDBO ŠPORTNIH PROGRAMOV ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
UROŠ MIJATOVIĆ 11778 SMUČARSKO DRUŠTVO KRAS ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Branko MIKLAVČIČ 00868 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
Mateja MIKLAVČIČ 07658 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Rok MIKLAVČIČ 4894 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Silvo MIKLAVČIČ 07363 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Urška MIKLAVEC 1110 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
GREGOR MIKLIČ 10445 NORDIJSKO DRUŠTVO RATEČE - PLANICA trener (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Veronika MIKULETIČ 10807 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jure MIKUŽ 04648 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Marko MIKUŽ 02419 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Robert MIKUŽ 07474 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Bogdan MILIČ 02175 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Denis MILOŠIČ 10493 ŠPORTNO DRUŠTVO STANKO IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
JAN MILOŽIČ 12763 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Grega MIRT 10946 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Tomaž MIS 02415 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Anja MITROVIČ 10529 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Cristian MITTONE 12085 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Nataša MLAKAR 12298 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Staš MLAKAR 01595 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA ŠKOFJA LOKA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Stojan MLAKAR 08111 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRŠKO ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Martina MLAKER 11472 DRUŠTVO ZA PROMOCIJO NORDIJSKE HOJE ODRIV mentor (U3 NORD.HOJA IN TEK - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 NORD.HOJA IN TEK - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
Klara MLINAR 11731 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Silvester MLINAR 10443 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Aleš MOČNIK 01325 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Andraž MODIC 12599 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener C SMUČ.SKOK. - 1.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Peter MODREJ 08587 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Boštjan MODRIJAN 11762 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Irena MOHAR 06511 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U1 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Maja MOHAR 10488 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      trener (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Boris MOHORIČ 01277 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Naja MOHORIČ 11240 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
Adam MOLAN 11237 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Davide MONARDI 11459 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Paolo MORETTI 09145 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ALJA MORI 11992 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Flavio MOSETTI 07286 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Anja MOŠKERC 12199 SMUČARSKO DRUŠTVO VRHNIKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Bor MOŠKON 12443 ŠPORTNO DRUŠTVO STANKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Polona MOŠKON 05767 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Egon MOZETIČ 00065 SMUČARSKO DRUŠTVO ZUTS NOVA GORICA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Igor MOZETIČ 01736 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Andrej MOŽINA 04439 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      ZUTS (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Katja MOŽINA 06136 ŠPORTNO REKREATIVNO DRUŠTVO TACEN IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Aleš MRAK 03879 DRUŠTVO UČITELJEV SMUČANJA POLJANSKE DOLINE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matevž MRAK 12476 SMUČARSKO DRUŠTVO VRHNIKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Kaja MRAKIČ 12056 SMUČARSKO DRUŠTVO ZUTS NOVA GORICA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matej MRAVLJAK 12822 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Marjeta MRAZ 07923 SMUČARSKO DRUŠTVO OBSOTELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Mara MUHIČ 11947 SMUČARSKO DRUŠTVO OBSOTELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Miran MUHIČ 04815 SMUČARSKO DRUŠTVO OBSOTELJE IVSI (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Ožbej MULEC 10984 SMUČARSKI SKAKALNI KLUB ILIRIJA trener (Trener B SMUČ.SKOKOV - 2.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
ANTONINA MULEJ 06474 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jolanda MUR 01588 DRUŠTVO UČITELJEV SMUČANJA POLJANSKE DOLINE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Aleksander MURGELJ 07988 ŠPORTNO REKREATIVNO DRUŠTVO TACEN ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Miha MURN 08407 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Irena MURNC 01971 SMUČARSKI KLUB ZAGORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Katja MURNC 11168 SMUČARSKI KLUB ZAGORJE ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
MIHA MUROVEC 00474 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Sandi MUROVEC 02143 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Karolina MUŽINA 11694 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020