Seznam nosilcev licenc

A | B | C | Č | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | T | U | V | W | Y | Z | Ž | Đ
Ime in priimek Št. ZUTS Klub Vrsta licence Veljavnost
JAN LACKOVIĆ 10151 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Dejan LADIČ 01322 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (Trener SMUČ.PROST.SLOGA - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ANTON LAH 03301 ZVEZA ŠPORTNIH DRUŠTEV RAVNE NA KOROŠKEM ZUTS (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
LUKA LAH 12203 ZVEZA ŠPORTNIH DRUŠTEV RAVNE NA KOROŠKEM ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mitja LAH 01324 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nataša LAH 00891 ŠPORTNO DRUŠTVO STANKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tine LAH 11316 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Žiga LAH 10285 SMUČARSKO DRUŠTVO VRHNIKA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JAN LAMPE 09182 ŠPORTNO DRUŠTVO VITAS ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Marjan LAMPRET 02517 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
KATARINA LANGERHOLC 12427 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Stefano LANZA 11458 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jošt LAPAJNE 12210 TEKAŠKO SMUČARSKI KLUB IDRIJA ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MIRKO LAPAJNE 10886 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Miha LAPANJA 11549 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Erik LAPEGNA 10727 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU ISIA (U3 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Alice Emma Melania LAURORA 12351 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Marco LAUTO 11545 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JAKA LAVRIČ 07627 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Meta LAVRIČ 08864 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Monika LAVRIČ 10850 SMUČARSKI KLUB OLIMPIJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Robert LAVRIN 01685 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JOŽE LAVTIŽAR 04229 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jani LAZAR 01984 SMUČARSKI KLUB ZAGORJE ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Davide LAZZARI 11896 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tina LEBAN 12440 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Janja LEBAN BUDNA 09018 SKIKE KLUB SLOVENIJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jožef LEBAR 01981 TIMING LJUBLJANA, DRUŠTVO ZA IZVEDBO ŠPORTNIH PROGRAMOV ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Marko LEBAR 01421 TIMING LJUBLJANA, DRUŠTVO ZA IZVEDBO ŠPORTNIH PROGRAMOV ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Miroslav LEBAR 00588 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (Trener TEKA NA SMUČEH - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Iztok LEBAR BAJEC 11145 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
SREČO LEDINEK 06200 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ANDI LEGAT 11267 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener B SMUČ.SKOKOV - 2.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Damjan LEGAT 11138 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
JERNEJ LEGAT 05520 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ŽIGA LEGAT 10318 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Andraž LEGENŠTEIN 12316 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jure LEKIĆ 10670 ŠPORTNO DRUŠTVO ŠKIJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MEDIN LEKOVIĆ 11771 SMUČARSKO DRUŠTVO KRAS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mitja LEKŠE 11161 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Stefano LEONESIO 12644 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Boris LEPOJIČ 08605 SMUČARSKO DRUŠTVO VRHNIKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
KAROLINA LESJAK 12024 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Branko LESKOVEC 06321 ŠPORTNO DRUŠTVO VUČKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jana LESKOVEC 12388 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Klemen LESKOVEC 05336 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Urška LESKOVEC 12368 SMUČARSKI KLUB JAVORNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MIHA LESKOVŠEK 09036 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Robert LEŠNIK 06987 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nastja LEVAŠIČ 10556 SMUČARSKI KLUB IZOLA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JERNEJ LEVIČAR 10178 SMUČARSKO DRUŠTVO TRBOVLJE IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jon LIHTENEGER VIDMAJER 12498 Športno društvo DR7 ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
FRIDERIK LIKAVEC 01860 ZAVOD AKTIVNO ŽIVLJENJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matija LIKOZAR 11523 ŠPORTNO DRUŠTVO JECOM ŠPORT ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
DOMEN LIPNIK 11283 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MATJAŽ LIPNIK 09837 SMUČARSKI KLUB AKADEMIK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Sara LIPNIK 10667 SMUČARSKI KLUB IDRIJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MARJAN LISAC 04645 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (U1 NORD.HOJA IN TEK - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matic LJUBI 12294 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Miha LOBODA 05378 ŠPORTNO DRUŠTVO NIČ LAŽJEGA ISIA (Trener PRO DESK.NA SNEGU - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
DARKO LOGAR 10804 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA IVSI (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Maja LOGAR 11617 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Marko LOGAR 11876 SMUČARSKI KLUB CAPRIS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Saša LOGAR 08827 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (U1 NORD.HOJA IN TEK - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Anže LOGONDER 04831 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Žiga LOGONDER 01390 SMUČARSKO DRUŠTVO DOMŽALE IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jernej LORBEK 12389 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (Trener TEKA NA SMUČEH - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (U1 NORD.HOJA IN TEK - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
KSENIJA LORENČIČ 11919 DŽANA - DRUŠTVO ZA ŠPORT, REKREACIJO IN ZABAVO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MAXIM LORENČIČ 11987 SMUČARSKI KLUB CAPRIS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tomaž LORGER 03738 TIMING LJUBLJANA, DRUŠTVO ZA IZVEDBO ŠPORTNIH PROGRAMOV ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Boštjan LOVKO 07613 ŠPORTNO DRUŠTVO GRBINA IVSI (U2 SMUČ.PROST.SLOGA - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tomislav LOVRENČIČ 01351 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA ISIA (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matej LOVŠIN 11372 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Zlatko LUBEJ 05924 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Sharon LUCCHINI 10817 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Alessandro LUIZZI 11421 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Frenk LUKAN 02744 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Alenka LUKAN KULOVEC 12429 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Boštjan LUKANČIČ 01642 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tomaž LUKANČIČ 01634 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Andrej LUKEŽIČ 01103 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Gala LUKMAN 12483 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mauro LUKSETIĆ 07593 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ANDREJA LUPŠA 09975 SMUČARSKI KLUB PREKMURJE IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Luka LUŠINA 10967 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Dejan LUZAR 04821 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019