Seznam nosilcev licenc

A | B | C | Č | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | T | U | V | W | Y | Z | Ž | Đ
Ime in priimek Št. ZUTS Klub Vrsta licence Veljavnost
Špela KADUNC 08934 SMUČARSKI KLUB OLIMPIJA ZUTS (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Darko KAFEL 09343 Kulturno umetniško društvo NIKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jan KAJBA 09870 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Boštjan KAJFEŽ 03197 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Marko KALC 02877 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matej KALC 12372 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mojca KALIŠNIK 03319 DRUŠTVO UČITELJEV, TRENERJEV IN SODNIKOV SMUČANJA KAMNIK ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
EVA KANALEC 12115 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
SARA KANALEC 12116 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Aljoša KANDŽIČ 09884 TELEMARK KLUB KRANJ ISIA (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Miro KAPELJ 04574 TIMING LJUBLJANA, DRUŠTVO ZA IZVEDBO ŠPORTNIH PROGRAMOV IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Desa KAPELJ GORENC 04576 TIMING LJUBLJANA, DRUŠTVO ZA IZVEDBO ŠPORTNIH PROGRAMOV IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jani KAPUŠIN 07168 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG mentor (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      vodja kadrovskih tečajev (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
Timi KARNER 08102 SMUČARSKI KLUB GOZDNIK ŽALEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Karla KARNET 12121 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Miha KARNIČAR 12259 ŠPORTNO DRUŠTVO JEZERSKO ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Miha KASTELEC 06444 TIMING LJUBLJANA, DRUŠTVO ZA IZVEDBO ŠPORTNIH PROGRAMOV IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Klemen KASTELIC 12467 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Andrej KAVAR 05926 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Albert KAVČIČ 07450 SMUČARSKI KLUB JAVORNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ANJA KAVČIČ 11365 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Anže KAVČIČ 10966 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Blaž KAVČIČ 11327 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
BOJAN KAVČIČ 03391 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jana KAVČIČ 10699 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Sebastijan KAVČIČ 11573 SMUČARSKI KLUB KAMNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matjaž KAVNIK 05285 SMUČARSKI KLUB POHORJE ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
TOMAŽ KAVNIK 04006 SMUČARSKI KLUB POHORJE ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
DEJAN KAVS 07406 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
GORAN KAVS 06081 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
GREGOR KAVS 09888 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matjaž KEBE 00688 DRUŠTVO PODROČNEGA ZBORA UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA SNEŽNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MAŠA KENDA 10396 SMUČARSKI KLUB IDRIJA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Maja KEPIC OSOJNIK 00827 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
GORAZD KEREC 11026 SMUČARSKI KLUB PREKMURJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Uroš KEREKEŠ 06404 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Hana KERIN 12566 ŠPORTNO REKREATIVNO DRUŠTVO TACEN IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Boleslav KERMAVNAR 01670 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nina Katarina KERMAVNER 12104 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Dejan KERNC 6033 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Sara KERNIAT 09665 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Danijel KERŠEVAN 09038 SMUČARSKI KLUB CAPRIS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ROBERT KERŠTAJN 10779 NORDIJSKO DRUŠTVO RATEČE - PLANICA mentor (Trener TEKA NA SMUČEH - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
VESNA KERŠTAJN 10824 NORDIJSKO DRUŠTVO RATEČE - PLANICA mentor (U3 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
LEA KIMOVEC 12191 SMUČARSKO DRUŠTVO STRAHOVICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Maja KIMOVEC 09816 SMUČARSKO DRUŠTVO STRAHOVICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Miha KIMOVEC 09540 SMUČARSKO DRUŠTVO STRAHOVICA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Janja KISELAK 12581 DRUŠTVO ZA PROMOCIJO NORDIJSKE HOJE ODRIV ZUTS (U1 NORD.HOJA IN TEK - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ŽAN KITAK 11961 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MATJAŽ KLADNIK 11361 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Rok KLADNIK 09548 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jure KLAJ 06157 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
LENKA KLAJNŠEK 12142 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
LIZA KLAJNŠEK 12369 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Klemen KLANČIČ 09666 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Kaja KLANČIŠAR 11614 SMUČARSKI KLUB ZAGORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MATIC KLANČIŠAR 04156 SMUČARSKI KLUB ZAGORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Miha KLANJŠČEK 09190 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Darja KLARIČ 12108 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U1 NORD.HOJA IN TEK - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Dejan KLEMENČIČ 02567 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
TJAŽ KLEVA 11957 SMUČARSKI KLUB CAPRIS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Gojmir KLINAR 03695 SMUČARSKI KLUB GOZDNIK ŽALEC IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
NIKO KLUN 00211 SMUČARSKI KLUB GORNJA RADGONA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Lovro KMET 11483 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tjaša KMET 10463 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nadja KMETEC 12586 DRUŠTVO ZA PROMOCIJO NORDIJSKE HOJE ODRIV ZUTS (U1 NORD.HOJA IN TEK - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
KRISTJAN KMETIČ 11901 SMUČARSKI KLUB POHORJE ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Sandi KMETIČ 11331 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ŽIGA KNAP 8666 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
EVA KOBAL 12418 SMUČARSKO DRUŠTVO ZUTS NOVA GORICA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Ivana KOBAL 11410 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Maja KOBAL 08589 SMUČARSKI KLUB CAPRIS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MITJA KOBAL 2195 DRUŠTVO GORIŠKA AKADEMIJA DESKANJA IN SMUČANJA mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Romina KOBAL 5053 DRUŠTVO GORIŠKA AKADEMIJA DESKANJA IN SMUČANJA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
ZALA KOBENTAR 12248 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MARKO KOBILICA 11826 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ERIK KOČEVAR 00686 DRUŠTVO PODROČNEGA ZBORA UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA SNEŽNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
TJAŠA KOČEVAR 06986 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
STELLA KOCIPER 12453 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tina KOCJAN 11686 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
SIMON KOCJANC 09107 ŠPORTNO DRUŠTVO VESELJE mentor (Trener PRO DESK.NA SNEGU - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO DESK.NA SNEGU - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (Trener PRO DESK.NA SNEGU - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Dimitrij KOCJANČIČ 03143 SMUČARSKI KLUB CAPRIS ISIA (U3 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Špela KOCJANČIČ 12159 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ALEŠ KODRIČ 06880 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRŠKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matej KODRIN 11328 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ANITA KOFLER 06904 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
GREGOR KOFLER 03707 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Žiga KOGEJ 00741 SMUČARSKI KLUB IDRIJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MAJA KOGELNIK 10359 Športno društvo DR7 ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Andrea KOGOJ 10838 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Andrej KOKALJ 12415 ŠPORTNO DRUŠTVO STANKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MAJA KOKALJ 10491 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tjaša KOKALJ 11311 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MAJA KOLAR 10630 ZVEZA ŠPORTNIH DRUŠTEV RAVNE NA KOROŠKEM ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Saša KOLAR 09807 SMUČARSKO DRUŠTVO OBSOTELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Sašo KOLAR 08867 TELEMARK KLUB KRANJ ISIA (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
VOJKO KOLARIČ 00191 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MILAN KOLBL 08518 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
FRANCI KOLMAN 02658 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
PRIMOŽ KOMAC 11391 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Urška KOMPAN 6280 ŠPORTNO DRUŠTVO SMUK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Miha KOMUŠKIČ 07541 ŠPORTNO REKREATIVNO DRUŠTVO TACEN ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Štefan KOMUŠKIČ 02040 ŠPORTNO REKREATIVNO DRUŠTVO TACEN IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Teja KOMUŠKIČ 09029 ŠPORTNO REKREATIVNO DRUŠTVO TACEN ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tjaša KONČINA 11234 SMUČARSKI KLUB GOZDNIK ŽALEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MATEJA KONEČNIK 04791 ZVEZA ŠPORTNIH DRUŠTEV RAVNE NA KOROŠKEM ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
SIMON KONEČNIK 12513 ŠPORT KLUB NITRO SKI & SNOWBOARD ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
IZTOK KONJAR 00784 SMUČARSKI KLUB IDRIJA mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MATEVŽ KONJAR 10595 SMUČARSKI KLUB IDRIJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
EDI KORAT 09490 DŽANA - DRUŠTVO ZA ŠPORT, REKREACIJO IN ZABAVO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
SLAVKO KORAT 00615 DŽANA - DRUŠTVO ZA ŠPORT, REKREACIJO IN ZABAVO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Katja KORDIŠ 10684 SMUČARSKO DRUŠTVO KRPLJE ISIA (U3 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      mentor (U3 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (U3 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
Marko KOREN 12012 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MATEJ KOREN 09892 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
BORUT KOROŠEC 10258 SMUČARSKI KLUB CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Judita KOROŠEC 04832 SMUČARSKI KLUB CELJE ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
Samo KOROŠEC 10375 ŠPORTNO DRUŠTVO JECOM ŠPORT IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Urša KOROŠEC 12196 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA CERKNICA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Taja KORPAR 11941 ŠPORTNO DRUŠTVO NIČ LAŽJEGA IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jaš KORSIČ 08583 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Marjan KORSIČ 00834 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Miha KOS 04617 ŠPORTNO DRUŠTVO ASL FLY ISIA (Trener PRO DESK.NA SNEGU - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Rebeka KOS 11949 ŠPORT KLUB NITRO SKI & SNOWBOARD ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Marko KOSELJ 09474 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Aleš KOŠIR 02847 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mateja KOŠIR 10859 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tanja KOŠIR 04496 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (U1 NORD.HOJA IN TEK - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
VERA KOŠIR 09874 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ANDREJ KOSMAČ 02167 CARVING CLUB SLOVENIJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Gašper KOŠNIK 10188 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MILAN KOŠNIK 08584 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Zdenka KOŠNIK 01445 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ALEŠ KOSTANJŠEK 02918 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mihael KOTNIK 09261 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU ISIA (U3 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mina KOTNIK 03708 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (U1 NORD.HOJA IN TEK - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ZUTS (U1 NRR - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nejc KOTNIK 08306 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nika KOTNIK 10935 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
GAŠPER KOVAČ 11006 Športno društvo DR7 IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Katja KOVAČ 09998 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
LUKA KOVAČ 04848 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MIHA KOVAČ 12413 SMUČARSKI KLUB CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
NASTJA KOVAČ 11824 SMUČARSKO DRUŠTVO KRAS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Majda KOVAČEC 29469 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Krešimir KOVAČEVIĆ 08648 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
BOŠTJAN KOVAČIČ 12373 DŽANA - DRUŠTVO ZA ŠPORT, REKREACIJO IN ZABAVO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Ladislava KOVAČIČ 12356 DRUŠTVO ZA PROMOCIJO NORDIJSKE HOJE ODRIV ZUTS (U2 NORD.HOJA IN TEK - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MIHA KOVAČIČ 12431 SMUČARSKI KLUB CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Rok KOVAČIČ 12101 ŠPORTNO DRUŠTVO JECOM ŠPORT IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
SREČKO KOVAČIČ 02019 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
VILJEM KOVAČIČ 04395 SMUČARSKO DRUŠTVO VRHNIKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Janez KOZELJ 10181 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Kaja KOZJEK 11825 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Teja KOŽLAKAR 09483 ZAVOD AKTIVNO ŽIVLJENJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matej KOZOLE 06004 TIMING LJUBLJANA, DRUŠTVO ZA IZVEDBO ŠPORTNIH PROGRAMOV IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
LUKA KRAJNC 08704 ŠPORTNO DRUŠTVO ASL FLY ISIA (U3 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Davorina KRAJNČAN PUR 08707 SMUČARSKO DRUŠTVO OBSOTELJE ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mojca KRAJNČIČ 09585 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Aleš KRAJNIK 08610 SMUČARSKI KLUB SEŽANA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Luka KRAJNIK 10866 EKSTREMNI ŠPORTNI KLUB MUNGO ISIA (U3 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jaka KRALJ 11881 SMUČARSKI KLUB IZOLA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Marko KRALJ 11151 SMUČARSKI KLUB SEŽANA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Alenka KRAMAR 00155 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Romana KRAMAR 00118 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Franček KRAMER 09537 ŠPORTNO DRUŠTVO ŠKIJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Živa KRAMPERŠEK 12177 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Rok KRAMPL 11586 SMUČARSKI KLUB KAMNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Janko KRAMŽAR 1380 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Blaž KRANJC 07526 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Gašper KRANJC 11780 SMUČARSKI KLUB ZAGORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Ksenija KRANJC 05533 SMUČARSKI KLUB ZAGORJE mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nika KRANJEC 12249 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Primož KRAŠEVEC 00682 DRUŠTVO PODROČNEGA ZBORA UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA SNEŽNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jernej KRAŠOVEC 05945 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nuša KRAŠOVEC 10655 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tjaša KRAŠOVEC 10894 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
LOJZE KRAUTBERGER 08133 Športno društvo DR7 ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Alan KRAVANJA 11080 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MIHA KRAVANJA 08379 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Marko KREČ 01648 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Martin KREČ 01686 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
LIZA KREGAR 11914 ZAVOD AKTIVNO ŽIVLJENJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
NEŽA KREGAR 11658 ZAVOD AKTIVNO ŽIVLJENJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Klemen KREJAČ 11375 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Rudi KREK 10975 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Božidar Dare KRHIN 00424 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matija KRIŠELJ 09620 ŠPORTNO DRUŠTVO GRBINA IVSI (U2 SMUČ.PROST.SLOGA - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tadej KRISTAN 03356 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MAJA KRIŠTOFELC 11727 ZAVOD AKTIVNO ŽIVLJENJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Dušan KRIVEC 03593 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRŠKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tina KRIŽ 11777 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nives KRIŽAJ 11893 ŠPORTNO DRUŠTVO JECOM ŠPORT IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Darja KRIŽNAR 00844 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
TINA KRIŽNAR 00846 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ALJOŠA KRIŽNIČ 07554 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
Polona KRIŽNIČ ČEBRON 12393 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U1 NORD.HOJA IN TEK - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
SARA KRNC 11703 SMUČARSKI KLUB CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
DUŠAN KRT 09219 SMUČARSKO DRUŠTVO KRAS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
TOM KRZNAR 11582 SMUČARSKO DRUŠTVO 1080 IVSI (U2 SMUČ.PROST.SLOGA - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Gašper KUČINA 15205 ŠPORTNO MLADINSKO DRUŠTVO REKREATIV ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Igor KUČINIČ 08946 ŠPORTNO DRUŠTVO VITAS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
OTMAR KUGOVNIK 11408 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Aleš KUHAR 11026 SMUČARSKO DRUŠTVO VRHNIKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Luka KUHAR 12405 SMUČARSKO DRUŠTVO KRPLJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matic KUHAR 10832 SMUČARSKI KLUB OLIMPIJA IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matjaž KUKOVIČIČ 2379 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRŠKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mitja KUMAR 01715 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
IVAN KUMER 04247 ŠPORTNO DRUŠTVO ŠKIJA ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jernej KUMER 10450 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Špela KUMER 10847 ŠPORTNO DRUŠTVO ŠKIJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JAN KUNC 12309 Športno društvo DR7 mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Andrej KUNČIČ 12572 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Iztok KUNSTELJ 10665 TELEMARK KLUB KRANJ ISIA (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JANEZ KUNSTELJ 11371 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Janja KUNSTELJ 07820 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Urban KUPEC 05814 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
Bojan KURET 08508 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Miha KüRNER 12466 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Ana KURTANJEK 00770 ŠPORTNO DRUŠTVO VUČKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
KAJA KUS 11381 ŠPORT KLUB NITRO SKI & SNOWBOARD ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ŽIGA KUS 10431 ŠPORT KLUB NITRO SKI & SNOWBOARD ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jaka KUŠAR 10714 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
NACE KUŠER 10226 SMUČARSKI KLUB CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JANI KUŠNIK 11294 Športno društvo DR7 IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
TIN KUZMA 12194 Športno društvo DR7 ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Aleksej KUZMIN 2149 ŠPORTNO DRUŠTVO SMUK mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Aljaž KUŽNIK 10635 SMUČARSKO DRUŠTVO VRHNIKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Klemen KVARTUH 12398 ŠPORTNO DRUŠTVO NIČ LAŽJEGA IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Iztok KVAS 04119 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener PRO DESK.NA SNEGU - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020