Seznam nosilcev licenc

A | B | C | Č | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | T | U | V | W | Y | Z | Ž | Đ
Ime in priimek Št. ZUTS Klub Vrsta licence Veljavnost
IGOR GABER 07786 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Anže GABRIJEL 12853 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Tomaž GABRIJELČIČ 00026 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
UROŠ GAJŠEK 03585 SMUČARSKI KLUB PREKMURJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Federico GALLI 12102 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Stefano GANGLI 12083 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
JURE GANTAR 04844 SMUČARSKO DRUŠTVO KRPLJE vodja kadrovskih tečajev (U3 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (U3 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (U3 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Nina GANTAR 06120 SMUČARSKI KLUB IDRIJA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
SANDRINA GARMUT 09933 DŽANA - DRUŠTVO ZA ŠPORT, REKREACIJO IN ZABAVO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
TANJA GARTNER 12843 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
TIMI GAŠPERIN 11596 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Corrado GATTESCHI 10364 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Marko GAVLJAK 00557 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING ZUTS (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Casimiro GENOVESE 09104 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Massimiliano GERACI 12127 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
NEJC GERDEJ 08042 ŠPORT KLUB NITRO SKI & SNOWBOARD IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Simon GERDINA 06798 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Giorgio GEREMIA 10209 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
NEJC GERMAN 09462 ŠPORTNO DRUŠTVO GRBINA ISIA (U3 SMUČ.PROST.SLOGA - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      mentor (U3 SMUČ.PROST.SLOGA - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 SMUČ.PROST.SLOGA - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
Andrea GEROSA 10820 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Simone GIACHETTI 11805 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Filippo GIARDINI 11478 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Luca GIUSTO 12574 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
MIHA GLAŽAR 09476 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA ZUTS (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Lara GLIGIĆ 11166 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRŠKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Rok GLINŠEK 10827 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Vanja GLINŠEK 13210 ŠPORTNO MLADINSKO DRUŠTVO REKREATIV ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Robert GLOBOČNIK 04197 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Grega GMAJNAR 05700 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jure GMAJNAR 06786 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU ISIA (Trener PRO DESK.NA SNEGU - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Miha GMAJNAR 02142 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
Igor GNEZDA 12149 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Mihela GNEZDA 12219 ŠPORTNO DRUŠTVO VUČKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jože GOBEC 07831 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
Silvester GOBEC 03442 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
Vinko GOBEC 08697 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
JANEZ GODEC 12756 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
DEJAN GOLČMAN 06199 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
URŠKA GOLOB 03515 SMUČARSKI KLUB AKADEMIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Tina GORENŠEK 00311 SMUČARSKI KLUB ZLATOROG LAŠKO ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Janez GORIŠEK 11239 SMUČARSKO DRUŠTVO TRBOVLJE ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Aljoša GORJAN 00074 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jani GORJANC 02055 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Urban GORJANC 10745 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Denis GORJANEC 11341 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matthias GORJUP 10927 ŠPORTNO DRUŠTVO ALPSKA ŠOLA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Blaž GORŠEK 10872 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Maja GORŠEK 12204 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Galdino GORTANUTTI 09146 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Maša GOSTINČAR 11268 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Adi GOVEK 04050 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Gašper GOVEK 08064 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
Bruno GOVEKAR 06319 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Brane GRABAR 00231 ŠPORTNO DRUŠTVO SKINAUT IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Marjana GRABNAR 10271 ZAVOD AKTIVNO ŽIVLJENJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Primož GRABNAR 02726 ŠPORTNO DRUŠTVO NIČ LAŽJEGA ISIA (U3 SMUČ.PROST.SLOGA - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Gregor GRAD 08792 ZAVOD AKTIVNO ŽIVLJENJE mentor (U3 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (U3 NORD.HOJA IN TEK - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 NORD.HOJA IN TEK - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      IVSI (U3 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U3 NORD.HOJA IN TEK - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
BOŠTJAN GRADIŠAR 06317 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ROK GRADIŠNIK 12728 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Domen GRAH 11260 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Roland GRAH 06759 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
Aldo GRAMATICA 11204 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Lana GRANDOVEC MARKOVIČ 09215 ŠPORTNO DRUŠTVO TUNTO ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
PAVEL GRAŠIČ 04029 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
IRIS GREGORČIČ 00954 SMUČARSKO DRUŠTVO KRAS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Lenart GREGORIČ 11932 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Carlo GRESSANI 11225 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Helena GRIL 09528 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
MATJAŽ GRIL 12681 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
TIN GRIL 11883 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Uroš GRIL 3563 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Janez GRILC 11190 SMUČARSKI KLUB TRIGLAV KRANJ trener (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
MARKO GRILC 11923 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Franci GRILJC 03156 DRUŠTVO UČITELJEV, TRENERJEV IN SODNIKOV SMUČANJA KAMNIK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matej GRILJC 04665 SMUČARSKI KLUB KAMNIK ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Dacia GRION 12660 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jani GRLJ 10210 SMUČARSKI KLUB SNEŽNIK ILIRSKA BISTRICA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Mark GRLJ 11301 SMUČARSKI KLUB SNEŽNIK ILIRSKA BISTRICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Stanislav GRM 11128 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE trener (Trener B SMUČ.SKOK. - 2.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Tina GRM 01215 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ALEŠ GROS 01784 SKIKE KLUB SLOVENIJA vodja kadrovskih tečajev (Trener TEKA NA SMUČEH - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      IVSI (Trener TEKA NA SMUČEH - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      vodja kadrovskih tečajev (U3 NRR - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (Trener TEKA NA SMUČEH - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (U3 NRR - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener TEKA NA SMUČEH - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 NRR - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
KATJA GROS 09694 SKIKE KLUB SLOVENIJA IVSI (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matej GRUBIČ 12292 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Ivan GRUDEN 5402 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      trener (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
      trener (Trener C SMUČ.SKOKOV - 1.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Tomaž GRUDEN 08870 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Janko GRULJA 02542 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
PETRA GRZETIČ 09553 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Daniele GUALANDI 12089 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Goran GUMZE 10888 ŠPORTNO DRUŠTVO PIRAMIDA MARIBOR ZUTS (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Klemen GUZEJ 09260 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U3 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U3 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021