Seznam nosilcev licenc

A | B | C | Č | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | T | U | V | W | Y | Z | Ž | Đ
Ime in priimek Št. ZUTS Klub Vrsta licence Veljavnost
PATRICIJA FABJAN 12404 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Stefano FABRETTO 12328 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Pia FABRICI 12252 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Egon FAGANEL 06184 SMUČARSKI KLUB GORICA NOVA GORICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Franci FAGANEL 01285 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Neža FAGANELJ 10206 SMUČARSKI KLUB PORTOROŽ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Filippo FAGNANI 11227 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jerca FAJDIGA 09287 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Augusto FALDON 11221 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Francesco FANCIULLI 11180 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Alessia FANTINI 11574 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Francesca FANTINI 09777 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Andrea FANZAGO 11473 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matic FATUR 12794 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matej FEFER 09318 SMUČARSKO DRUŠTVO VRHNIKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
IVANA FEKONJA 10587 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Tara Tanita FELE 08859 SMUČARSKI KLUB ZAGORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Sergio FELTRIN 12350 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ALJOŠA FERČAK 09139 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Luka FERDIN 03351 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Danijel FERLINC 11165 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Federico FERRERO FERRUA 12311 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Marko FERRI 05822 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
DENIS FICKO 09564 SMUČARSKI KLUB PREKMURJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Tjaša FIFER 12302 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Primož FIGAR 08736 SMUČARSKI KLUB IZOLA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Lovro FIJAVŽ BAČOVNIK 12412 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Andrej FILIPČIČ 09509 SMUČARSKI KLUB SEŽANA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
MITJA FILIPIČ 11288 SMUČARSKI KLUB CAPRIS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Peter FILIPIČ 07905 TELEMARK KLUB KRANJ ISIA (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
VOJKO FLAJS 02557 SMUČARSKO DRUŠTVO ZUTS NOVA GORICA IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Mojmir FLISEK 11255 DRUŠTVO ZA RAZVOJ ŠPORTA ELEMENTA TRIBE ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Pija FLORJANČIČ 12455 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Pieradolfo FOGLIZZO 11811 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
KRISTINA FON 12161 SMUČARSKO DRUŠTVO ZUTS NOVA GORICA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Marco Alessandro FONTANA 12131 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Marjuča FORCA 08411 SMUČARSKI KLUB SEŽANA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Giovanni FORNASIERO 11795 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ANJA FORTE 08368 SMUČARSKO DRUŠTVO TRBOVLJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
JANJA FRANCE 01819 SMUČARSKI KLUB CAPRIS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matjaž FRANCE 01620 SMUČARSKI KLUB CAPRIS predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
Tjaša FRANČEŠKIN 12489 SMUČARSKO DRUŠTVO KRAS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Robert FRANJIĆ 12394 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matic FRANKEN 12268 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Domen FRANKO 12611 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Rok FRATINA 09864 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Tina FRATINA ŽAGAR 10005 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Milan FRELIH 01597 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Anej FRIC 10165 SMUČARSKI KLUB SEŽANA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Marjetka FRIEDL 11521 DRUŠTVO UČITELJEV, TRENERJEV IN SODNIKOV SMUČANJA KAMNIK ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Carlotta FRIGO 12057 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Fabio FUMAGALLI NATALE 11904 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Borut FURLAN 09002 SMUČARSKI KLUB GORICA NOVA GORICA IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Lorenzo FURLAN 11463 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Tilen FURLAN 11898 SMUČARSKI KLUB GORICA NOVA GORICA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Leopold FURLINGER 01183 SMUČARSKI KLUB ROGAŠKA mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020