Seznam nosilcev licenc

A | B | C | Č | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | T | U | V | W | Y | Z | Ž | Đ
Ime in priimek Št. ZUTS Klub Vrsta licence Veljavnost
Naja BABNIK 11387 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Goran BACETIČ 09187 ŠPORTNO REKREATIVNO DRUŠTVO TACEN IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
JURIJ BAČKO 05248 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Giovanni BADANO 12084 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Luka BAJT 06044 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ANJA BAJŽELJ 10954 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
MATEJ BAJŽELJ 08698 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Nina BALENT 09809 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
BRANE BALOG 00288 SMUČARSKI KLUB ZLATOROG LAŠKO IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Bilka BALOH 07336 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Mitja BAN 08985 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ZDENE BAN 00448 SMUČARSKO DRUŠTVO GAČE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Andreja BANDELJ 20854 SMUČARSKI KLUB GORICA NOVA GORICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Andrej BARAC 10614 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Osvaldo BARBANTI 10166 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matjaž BARIČ 03557 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Sašo BARLE 05060 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Igor BARTENJEV 05179 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Simon BARTOL 04811 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Nadine BARUCA 08720 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Valentina BARUCA 11189 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Vid BARUCA 05584 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
SVETOZAR BASARA 11430 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Lovro BAŠELJ 12484 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Zarja BAŠELJ 12796 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Andrej BAŠKOVIČ 00491 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Kaja BAŠKOVIČ 12141 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
DOMEN BAUMAN 12487 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Robert BAUMAN 00795 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Sebastian BAUMAN 08580 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
TOMAŽ BAUMKIRCHER 02470 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Andrej BEDJANIČ 05277 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
NINA BEDNARIK 03765 ŠPORTNO DRUŠTVO GRBINA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Črt BEDNARŠEK 12486 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
JERNEJ BELAK 12267 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Igor BELČIČ 01989 SMUČARSKI KLUB AKADEMIK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Borut BELE 01102 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Igor BELE 04290 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
TOMAŽ BELE 02082 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Maša BELIČ 11678 ŠPORTNO DRUŠTVO GRBINA IVSI (U2 SMUČ.PROST.SLOGA - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Marko BELINGAR 12630 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Vasja BENEDETIČ 05880 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matjaž BENEDETTI 08901 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
MAJA BENEDIČIČ 10175 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA ZUTS (Trener TEKA NA SMUČEH - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      vodja kadrovskih tečajev (Trener TEKA NA SMUČEH - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      vodja kadrovskih tečajev (U3 NORD.HOJA IN TEK - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      vodja kadrovskih tečajev (U3 NRR - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (Trener TEKA NA SMUČEH - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (U3 NORD.HOJA IN TEK - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (U3 NRR - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener TEKA NA SMUČEH - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 NORD.HOJA IN TEK - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 NRR - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
MARKO BERCE 10808 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Luka BERDEN 09086 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
Silena BERGAMASCHI 12165 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Klemen BERGANT 01041 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matija BERGANT 07748 SMUČARSKO DRUŠTVO STRAHOVICA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Nataša BERGINC 00222 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Tadej BERLOŽNIK 11409 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
NIKA BERNARDIČ 11710 SMUČARSKO DRUŠTVO DOMŽALE ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Primož BERNIK 00547 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ROBERT BERTALANIČ 09204 SMUČARSKI KLUB PREKMURJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Giovanni BERTANI 09941 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
Aleksandra BERTOK 04874 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Tomaž BERTOK 03139 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Federico BERTUCCIO 12087 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
LUKA BEVC 09202 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Sara BEVČAR 09745 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Gašper BEVK 09596 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Andrea BIANCUZZI 12086 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
SERGIO BIASI 10132 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Adriano BIASUTTO 12638 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ANDREA BIGOT 09641 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Mateja BILUŠ 12652 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
BOŠTJAN BIRSA 05050 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
BRANKO BIŠČAK 01104 SMUČARSKI KLUB MARKIN POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
LUKA BIŠČAK 04933 SMUČARSKI KLUB MARKIN POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
TOMAŽ BIŠČAK 01106 SMUČARSKI KLUB MARKIN POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Alessandro BISI 12451 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Klemen BISTER 08078 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Andrej BIZJAK 04113 DRUŠTVO PODROČNEGA ZBORA UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA SNEŽNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
LJUBO BIZJAK 01844 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Mija BLAGANJE 00021 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
MARIO BLAGOJEVIČ 09576 SMUČARSKO DRUŠTVO VRHNIKA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
Luka BLAZNIK 09530 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Katja BLEIWEIS STRGAR 08432 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Vedran BOBANAC 07447 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Simon BOBNAR 00454 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Alojz Slavko BOGATAJ 00799 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Eva BOGATAJ 11556 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jure BOGATAJ 01583 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Marjan BOGATAJ 00798 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Uroš BOGATAJ 02289 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
UROŠ BOGATAJ 06278 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Ennio BOGATEZ 02174 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Alberto BOGGIO 11787 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
Mojmir BOH 04003 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Gorazd BOHINC 06623 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Jure BOKAL 11315 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
TIAN BOKAL ŠTER 12522 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Bojan BOKALIČ 12342 SMUČARSKO DRUŠTVO DOMŽALE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ELA BOLČIČ 12384 SMUČARSKO DRUŠTVO KRAS ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
VID BOLČIČ 12382 SMUČARSKO DRUŠTVO KRAS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Manca BOLČINA 09372 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Matej BOLČINA 07281 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ŠPELA BOLČINA 10681 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Alessandro BOLLINI 11757 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
DEAN BON 10306 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Marko BONIN 08926 SMUČARSKI KLUB IZOLA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Corrado BONOLI 12361 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
Drago BORNŠEK 00242 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Barbara BOŠKOVIĆ KRAMAR 00163 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Joco BOŠNJAK 04294 ŠPORTNO DRUŠTVO PIRAMIDA MARIBOR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Gregor BOŠTIC 12355 ŠPORTNO DRUŠTVO GRBINA ISIA (U3 SMUČ.PROST.SLOGA - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Sandra BOŠTJANČIČ 11251 SMUČARSKI KLUB ZLATOROG LAŠKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Alberto BOTTACINI 12445 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ANDREJ BOZI 10996 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Karno BOZI 06639 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Andrej BOŽIČ 05148 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Deja BOŽIČ 10881 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Eva BOŽIČ 07481 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
MATEJ BOŽIČ 05118 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U1 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Sabina BOŽIČ 08967 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Črt BOŽNIK 12234 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
JANJA BRADAŠKJA 12022 SMUČARSKI KLUB CAPRIS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
URŠKA BRADAŠKJA 01609 SMUČARSKI KLUB CAPRIS IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
KATARINA BRADEŠKO 11977 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Fabrizio BRAIATO 12076 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Sašo BRAJLIH 10513 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Anja BRATEC LESJAK 08673 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
ALENKA BRATOŽ 09955 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA POSTOJNA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
VALTER BRATOŽ 11670 SMUČARSKO DRUŠTVO KRAS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Kristina BREČKO 12712 SMUČARSKI KLUB ZLATOROG LAŠKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Robert BREČKO 00281 SMUČARSKI KLUB ZLATOROG LAŠKO mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2019 - 31.10.2020
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Rok BREMEC 10802 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA IVSI (U3 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Aljaž BRENČIČ 12134 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
JERNEJ BREŠČAK 12444 SMUČARSKO DRUŠTVO GAČE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Alberto BRESSAN 09761 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Oliver BREZIGAR 11804 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
KATARINA BRIC 10176 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Vasja BRIC 02481 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Daša BRILEJ 07215 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
Zvone BRILEJ 07214 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ROK BRINAR 26624 SMUČARSKI KLUB PREKMURJE IVSI (U2 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Petra BRLOGAR 11974 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Miha BRODNIK 05153 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Borut BROZOVIĆ 12597 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Luca BRUMAT 12378 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
ADAM BRUNET 12329 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Irene BUCCI 11755 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Blaž BUCIK 10890 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Marko BUCIK 09736 SMUČARSKI KLUB GORICA NOVA GORICA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Juš BUDIČ 11861 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
URH BULC 01305 SMUČARSKO DRUŠTVO 1080 ISIA (Trener SMUČ.PROST.SLOGA - 3.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Giuseppe BUONAFEDE 10818 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
MARKO BURGER 10632 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
      IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2020 - 31.12.2021
Davide BURò 12338 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Mitja BUTARA 12055 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Iztok BUTINAR 08714 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020
Borna BUZARINOV 09639 SMUČARSKI KLUB KAMNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2019 - 31.12.2020