Seznam nosilcev licenc

A | B | C | Č | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | T | U | V | W | Y | Z | Ž | Đ
Ime in priimek Št. ZUTS Klub Vrsta licence Veljavnost
Rok BABIČ 29268 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Naja BABNIK 11387 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
Sašo BABNIK 01302 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Goran BACETIČ 09187 ŠPORTNO REKREATIVNO DRUŠTVO TACEN IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tjaša BAJC 11595 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Maja BAJEC 07842 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ZUTS (U1 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Primož BAJEC 01956 SMUČARSKI KLUB JAVORNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
URŠA BAJEC KEBE 10001 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jaka BAJT 08344 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Luka BAJT 06044 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Rajko BAJT 07513 TEKAŠKO SMUČARSKI KLUB IDRIJA ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Arpad BALAZS PIRI 09112 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nina BALENT 09809 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Bilka BALOH 07336 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
IGOR BAN 05816 SMUČARSKI KLUB CELJE IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mitja BAN 08985 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Vesna BAN 05817 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ZDENKO BAN 00448 SMUČARSKI KLUB CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ANDREJA BANDELJ 01790 SMUČARSKO DRUŠTVO ZUTS NOVA GORICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Andrej BARAC 10614 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Eva BARAGA 07660 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA CERKNICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matjaž BARIČ 03557 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Igor BARTENJEV 05179 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Simon BARTOL 04811 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Siniša BARTOLIN 09398 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nadine BARUCA 08720 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Vid BARUCA 05584 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
SVETOZAR BASARA 11430 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Lovro BAŠELJ 12484 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
PETRA BASEZZI 12186 SMUČARSKO DRUŠTVO ZUTS NOVA GORICA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Andrej BAŠKOVIČ 00491 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
PETRA BATAGELJ 02932 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Iris BATISTA 10485 SMUČARSKI KLUB CAPRIS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matjaž BAUDEK 03697 SMUČARSKI KLUB GOZDNIK ŽALEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Robert BAUMAN 00795 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Sebastian BAUMAN 08580 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
TOMAŽ BAUMKIRCHER 02470 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Andrej BEDJANIČ 05277 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ALJAŽ BEDNAR 11718 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
NINA BEDNARIK 03765 ŠPORTNO DRUŠTVO GRBINA mentor (Trener SMUČ.PROST.SLOGA - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener SMUČ.PROST.SLOGA - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
Črt BEDNARŠEK 12486 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Igor BELČIČ 01989 SMUČARSKI KLUB AKADEMIK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Borut BELE 01102 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Igor BELE 04290 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Maša BELIČ 11678 ŠPORTNO DRUŠTVO GRBINA IVSI (U2 SMUČ.PROST.SLOGA - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Žiga BENČAN 11023 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA CERKNICA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
IRENA BENČINA 08424 DRUŠTVO PODROČNEGA ZBORA UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA SNEŽNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tanja BENČINA 09486 SMUČARSKI KLUB SEŽANA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Vasja BENEDETIČ 05880 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matjaž BENEDETTI 08901 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MAJA BENEDIČIČ 10175 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA mentor (Trener TEKA NA SMUČEH - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (Trener TEKA NA SMUČEH - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener TEKA NA SMUČEH - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ZUTS (Trener TEKA NA SMUČEH - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Francesco BENVENUTI 12193 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JOŽE BERČIČ 11155 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Silena BERGAMASCHI 12165 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Klemen BERGANT 1041 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matija BERGANT 07748 SMUČARSKO DRUŠTVO STRAHOVICA mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
Nejc BERGANT 08016 SMUČARSKO DRUŠTVO STRAHOVICA ZUTS (U1 DESK.NA SNEGU - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nataša BERGINC 00222 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Rok BERKOPEC 12114 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tadej BERLOŽNIK 11409 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Primož BERNIK 00547 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Giovanni BERTANI 09941 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Aleksandra BERTOK 04874 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tomaž BERTOK 03139 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Paolo BERTOLDO 11461 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Gorazd BERTONCELJ 10789 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener A/PRO SMUČ.SKOKOV - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
      trener (Trener A/PRO NORD.KOMB. - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Federico BERTUCCIO 12087 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
LUKA BEVC 09202 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Sara BEVČAR 09745 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Varja BEZJAK 00260 SMUČARSKI KLUB GOZDNIK ŽALEC ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Andrea BIANCUZZI 12086 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
SERGIO BIASI 10132 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ANDREA BIGOT 09641 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
BOŠTJAN BIRSA 05050 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
BRANKO BIŠČAK 01104 SMUČARSKI KLUB MARKIN POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
LUKA BIŠČAK 04933 SMUČARSKI KLUB MARKIN POSTOJNA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Alessandro BISI 12451 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Klemen BISTER 08078 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Andrej BIZJAK 04113 DRUŠTVO PODROČNEGA ZBORA UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA SNEŽNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
LJUBO BIZJAK 01844 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MAJA BIZJAK 05429 SMUČARSKO DRUŠTVO ZUTS NOVA GORICA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Miran BIZJAK 02620 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tomaž BIZJAK 10519 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Mija BLAGANJE 00021 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MARIO BLAGOJEVIČ 09576 SMUČARSKO DRUŠTVO VRHNIKA mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Borut BLAŽINA 11668 ŠPORTNO REKREATIVNO DRUŠTVO TACEN IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Dunja BLAZNIK 08326 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Marko BLEIWEIS 00029 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      vodja kadrovskih tečajev (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Katja BLEIWEIS STRGAR 08432 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Vedran BOBANAC 07447 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Simon BOBNAR 00454 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Eva BOGATAJ 11556 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Marjan BOGATAJ 00798 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Uroš BOGATAJ 02289 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Ennio BOGATEZ 02174 OOZUS - OSNOVNA ORGANIZACIJA ZAMEJSKIH UČITELJEV SMUČANJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Gorazd BOHINC 06623 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jure BOKAL 11315 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Marko BOKAL 00017 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Metka BOKAL 05832 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Bojan BOKALIČ 12342 SMUČARSKO DRUŠTVO DOMŽALE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ELA BOLČIČ 12384 SMUČARSKO DRUŠTVO KRAS ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
VID BOLČIČ 12382 SMUČARSKO DRUŠTVO KRAS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Manca BOLČINA 09372 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matej BOLČINA 07281 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ŠPELA BOLČINA 10681 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Alessandro BOLLINI 11757 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
DEAN BON 10306 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matteo Cesare BONFANTI 12077 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Marko BONIN 08926 SMUČARSKI KLUB IZOLA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Corrado BONOLI 12361 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Drago BORNŠEK 00242 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MARJAN BORŠTNER 10197 ZVEZA ŠPORTNIH DRUŠTEV RAVNE NA KOROŠKEM ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Joco BOŠNJAK 04294 ŠPORTNO DRUŠTVO PIRAMIDA MARIBOR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Gregor BOŠTIC 12355 ŠPORTNO DRUŠTVO GRBINA IVSI (U2 SMUČ.PROST.SLOGA - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Alberto BOTTACINI 12445 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
SABINA BOŽAK 12515 ŠPORT KLUB NITRO SKI & SNOWBOARD ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Karno BOZI 06639 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Andrej BOŽIČ 05148 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Deja BOŽIČ 10881 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Eva BOŽIČ 07481 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MATEJ BOŽIČ 05118 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U1 TEKA NA SMUČEH - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Ines BOŽIČ SKOK 09121 TELEMARK KLUB KRANJ ISIA (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Petra BOŽIČNIK 12307 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Črt BOŽNIK 12234 ŠPORTNO DRUŠTVO JECOM ŠPORT ZUTS (U1 DESK.NA SNEGU - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
BARBARA BRAČIČ 08982 SMUČARSKI KLUB CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JANJA BRADAŠKJA 12022 SMUČARSKI KLUB CAPRIS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MATEJ BRADAŠKJA 04554 SMUČARSKI KLUB MATAJUR TOLMIN IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
URŠKA BRADAŠKJA 01609 SMUČARSKI KLUB CAPRIS IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Fabrizio BRAIATO 12076 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Gašper BRANISELJ 12306 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Anže BRANKOVIČ 10796 SMUČARSKI KLUB TRIGLAV KRANJ trener (Trener C SMUČ.SKOKOV - 1.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
      trener (Trener C NORD.KOMB. - 1.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Anja BRATEC LESJAK 08673 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ALJOŠA BRATINA 02593 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA mentor (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2018 - 31.10.2019
ALENKA BRATOŽ 09955 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA POSTOJNA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
VALTER BRATOŽ 11670 SMUČARSKO DRUŠTVO KRAS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Giancarlo BRAVI 10179 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Robert BREČKO 00281 SMUČARSKI KLUB ZLATOROG LAŠKO ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Rok BREMEC 10802 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA IVSI (U3 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Benjamin BRENCE 12174 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Aljaž BRENČIČ 12134 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JERNEJ BREŠČAK 12444 SMUČARSKI KLUB CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Alberto BRESSAN 09761 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Oliver BREZIGAR 11804 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
KATARINA BRIC 10176 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Vasja BRIC 02481 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Zvone BRILEJ 07214 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Petra BRLOGAR 11974 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Luca BRUMAT 12378 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matija BRUMEN 05144 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ADAM BRUNET 12329 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
HANA NATAŠA BRVAR 12289 SMUČARSKI KLUB ZAGORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
PRIMOŽ BUČAN 00802 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Irene BUCCI 11755 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER ISIA (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Juš BUDIČ 11861 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tone BUKOVNIK 10903 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
URH BULC 01305 SMUČARSKO DRUŠTVO 1080 ISIA (Trener SMUČ.PROST.SLOGA - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Zvonimir BULJAN 09578 SMUČARSKI KLUB KAMNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Giuseppe BUONAFEDE 10818 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Davide BURò 12338 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Ivica BUŠKULIČ 07909 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mitja BUTARA 12055 ŠPORTNO DRUŠTVO SKIING IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019