Seznam nosilcev licenc

A | B | C | Č | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | T | U | V | W | Y | Z | Ž | Đ
Ime in priimek Št. ZUTS Klub Vrsta licence Veljavnost
FRANKO ŠADL 01150 SMUČARSKI KLUB MARKIN POSTOJNA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MIRKO ŠADL 01135 SMUČARSKI KLUB MARKIN POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ŽIGA ŠADL 00928 SMUČARSKI KLUB MARKIN POSTOJNA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Dorica ŠAJBER 02688 ŠPORTNO REKREATIVNO DRUŠTVO TACEN IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Sergej ŠALAMON 08305 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MATJAŽ ŠARABON 02246 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Luka ŠART 12520 Športno društvo DR7 ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Ciril ŠAUPERL 02115 SMUČARSKI KLUB SMUK MISLINJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Peter ŠČERNJAVIĆ 12587 DRUŠTVO ZA PROMOCIJO NORDIJSKE HOJE ODRIV ZUTS (U1 NORD.HOJA IN TEK - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Svetislav ŠEBELJA 09047 SMUČARSKI KLUB KAMNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Miroslav ŠEGULA 03549 ŠPORTNO DRUŠTVO DABANEJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
TOMAŽ ŠEGULA 07960 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Boštjan ŠELEKAR 09808 SMUČARSKO DRUŠTVO OBSOTELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
PRIMOŽ ŠEME 11785 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Gašper ŠEMROV 04631 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA CERKNICA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Uroš ŠEMROV 04019 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ŠPELA ŠENICA 09752 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Vojka ŠILC HERGA 05535 TIMING LJUBLJANA, DRUŠTVO ZA IZVEDBO ŠPORTNIH PROGRAMOV IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Marko ŠIMENC 02718 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (Smučarski vodnik - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Drejc ŠIMNIC 07609 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JURE ŠINKOVEC SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener B SMUČ.SKOKOV - 2.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Urban ŠIPEC 04953 SMUČARSKI KLUB ROGAŠKA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Aleš ŠIRCA 00944 SMUČARSKO DRUŠTVO KRAS ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Gorazd ŠIRCA 00946 SMUČARSKO DRUŠTVO KRAS IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
KATARINA PIKA ŠIRCA 11579 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
KRISTINA ŠIRCA 04936 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
DAVID ŠISERNIK 08131 Športno društvo DR7 IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Kerin ŠKANTELJ ČRETNIK 11330 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Drago ŠKARABOT 00913 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mojca ŠKARABOT 00915 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JURE ŠKERJANC 09348 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA ZUTS (U1 DESK.NA SNEGU - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
      IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tinkara ŠKERLAVAJ 12271 SMUČARSKI KLUB OLIMPIJA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mitja ŠKET 09802 SMUČARSKO DRUŠTVO OBSOTELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matej ŠKORJAK 10721 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Miro ŠKORJANC 03010 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
DAVID ŠKRBEC 11397 DRUŠTVO PODROČNEGA ZBORA UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA SNEŽNIK ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Žiga ŠKUFCA 10352 EKSTREMNI ŠPORTNI KLUB MUNGO ISIA (U3 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Mojca ŠKULJ 03470 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Simon ŠLAJKOVEC 07949 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Helena ŠLEBIR LEKAN 04369 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MATIJA ŠLIBAR 08003 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JANEZ ŠMID 09967 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JOŽEF ŠMID 6077 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MIHAEL ŠMID 09512 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Igor ŠMIGOC 10052 ŠPORT KLUB NITRO SKI & SNOWBOARD ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tina ŠMIGOC 10106 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
DAMJAN ŠMIT 12273 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MAJDA ŠMIT 00158 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Žiga ŠOŠTARIČ 12464 SMUČARSKO DRUŠTVO 1080 IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
MAJA ŠOŠTARKO 11191 SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Aleš ŠPAN 06763 ŠPORTNO DRUŠTVO GRBINA ISIA (Trener SMUČ.PROST.SLOGA - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Andraž ŠPAROVEC 11468 ŠPORTNO DRUŠTVO GRBINA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matevž ŠPAROVEC 10448 SMUČARSKI KLUB TRIGLAV KRANJ trener (Trener B SMUČ.SKOKOV - 2.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Monika ŠPILAR 10139 SMUČARSKO DRUŠTVO TRBOVLJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Oto ŠPILAR 07306 SMUČARSKO DRUŠTVO TRBOVLJE IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Romina ŠPILER 01714 SMUČARSKI KLUB IZOLA ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Urška ŠPINDLER 07089 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nejc ŠPOLJAR 10937 CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
JANEZ ŠTAJNER 07010 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRŠKO ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Franjo Denis ŠTEHARNIK 00658 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.06.2019 - 31.05.2020
Maruša ŠTEHARNIK 10693 ŠPORT KLUB NITRO SKI & SNOWBOARD ZUTS (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
VESNA ŠTEMBERGER 05637 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRŠKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Alja ŠTENDLER 04390 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Janez ŠTERN ŠPORTNO DRUŠTVO OKTAN ZUTS (U2 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matija ŠTERN 12433 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
KATJA ŠTIFTAR 07316 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Petra ŠTIRN 12437 ŠPORTNO DRUŠTVO JECOM ŠPORT IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Eufemija ŠTORGA 11467 SKIKE KLUB SLOVENIJA ZUTS (U1 NRR - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tjaša ŠTORNIK 11260 SMUČARSKI KLUB PREKMURJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tilen ŠTRASER 09634 ŠPORT KLUB NITRO SKI & SNOWBOARD ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Saša ŠTUBLJAR 09908 SMUČARSKO DRUŠTVO KRKA ROG IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Živa ŠTUCIN 10971 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tomo ŠTUFLEK 12421 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Aleš ŠTURM 10751 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Bojan ŠTURM 01624 SMUČARSKI KLUB CAPRIS ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Tomaž ŠTURM 02627 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Neli ŠUBELJ 11900 SMUČARSKO DRUŠTVO VRHNIKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Laura ŠUBIC 12178 DRUŠTVO UČITELJEV SMUČANJA POLJANSKE DOLINE ZUTS (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Nika ŠUC 12816 ŠPORTNO DRUŠTVO STANKO IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
BENO ŠUMER 08398 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
ŽIGA ŠUMER 07107 SMUČARSKI KLUB POHORJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Samo ŠUŠTAR 11587 SMUČARSKI KLUB KAMNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Ana ŠUŠTARŠIČ 10380 SMUČARSKI KLUB VELENJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
EVA ŠUŠTARŠIČ 01139 DRUŠTVO UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA POSTOJNA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Jaka ŠUŠTARŠIČ 09083 SMUČARSKI KLUB VELENJE IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Izidor ŠUŠTERŠIČ 11776 EKSTREMNI ŠPORTNI KLUB MUNGO ISIA (U3 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Pia ŠVARC 11714 ŠPORTNO DRUŠTVO ABC ŠPORT ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Trudi ŠVARC URBANČIČ 04583 TIMING LJUBLJANA, DRUŠTVO ZA IZVEDBO ŠPORTNIH PROGRAMOV IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019
Matej ŠVEGL 01494 ŠPORTNO DRUŠTVO "GRIZZLI" ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2018 - 31.12.2019