051/634-960
04/231-72-58

COC-D: Eva Logar na stopničkah

12.01.2011

Hinterzarten - Smučarke skakalke so opravile z odpadlo tekmo v Schonachu, ki so jo prireditelji danes izpeljali v Hinterzartnu. Zmage se znova veseli Avstrijka Daniela Iraschko pred Francozinjo Coline Mattel, odlična tretja pa je bila Eva Logar. Med deset še tri Slovenke.

Iraschkova je zanesljivo dobila dopoldansko tekmo v Hinterzartnu, ki jo je zaznamovalo sneženje. Avstrijka je za več kot dvajset točk premagala Francozinjo Mattelovo, naša Eva Logar pa je v finalu uspešno ubranila tretje mesto in s tem Sloveniji priskakala prve stopničke v sezoni. Uspeh Eve so dopolnile preostale naše skakalke. Maja Vtič je zasedla peto mesto, izvrstno je s šestim mestom presenetila Anja Tepeš, na devetem mestu je končala Špela Rogelj, na 21. mestu pa je točke osvojila tudi Urša Bogataj. Žal je izven finala ostala le Manja Pograjc na 41. mestu.