Smučarji prostega sloga uspešno opravili s pripravami in tekmovanji v Ukrajini

01.03.2021

Naši tekmovalci so uspešno sklenili turnejo štirih FIS tekmovanj v Ukrajini s konstantnimi uvrstitvami med najboljših šest na posamičnem tekmovanju. To je bil del priprav na prihajajoče svetovno mladinsko prvenstvo, ki se prične 15. marca v ruskem Krasnoyarsku.

Klemen Vidmar na 3. mestu

Klemen Vidmar (SD1080) je dvakrat zasedel 3. mesto v disciplini slopestyle , 5. in 4. mesto v disciplini big air, Jošt Klančar (SAKKranj) je zasedel dvakrat 4. mesto v disciplini slopestyle , 4. in 14.mesto v disciplini big air, Žiga Kovačič (SD1080) pa 6. in 5. v disciplini slopestyle ter 6. in 5. mesto v disciplini big air.

Klemen in Jošt nadaljujeta s pripravami doma, na Voglu in v avstrijskem Flachauwinklu, kjer želita izpopolniti izvedbo trikov do potankosti. Pred odhodom na MSP se ekipa odpravlja še na tekmovanje evropskega pokala v big air-u v nemškem Götschnu.