DPNC – Gimnazija Franceta Prešerna omv.gif

kranj_zimadpnc.jpg
kontaktna oseba
Ivo ZUPAN
telefon
051/634-960
04/231-72-58
elektronski naslov
jwp/{vqboAtmptlj/tj
kamera
OMV center v živo

Taja Bodlaj in Mai Zakelšek dvakratna poletna (posamična) državna prvaka

19.10.2020

Včeraj se je na Ljubnem ob Savinji odvijalo državno prvenstvo do 18 let, s tem pa se je tudi uspešno zaključila letošnja poletna sezona državnih prvenstev v prav vseh kategorijah.

Utrinek s podelitve medalj in priznanj najboljšim mladinkam do 18 let na Ljubnem © PDPNC

Od kategorije do 11 let do članov je dvema tekmovalcema uspelo osvojiti dva posamična naslova. To sta članica NSK Tržič FMG Taja Bodlaj, ki je postala državna prvakinja med dekleti do 15 let in med mladinkami do 16 let ter član SD Vizore, Mai Zakelšek. Prvak je postal do 13 in 14 let, hkrati pa je v vitrino dodal tudi dve medalji z ekipnih tekem in tako velja za letos najuspešnejšega tekmovalca na državnih prvenstvih. Omenimo še popoln komplet posamičnih medalj, ki ga je uspelo zbrati Niki Prevc - prvakinja je postala v kategoriji do 18 let, podprvakinja v kategoriji do 16 let, bron pa je osvojila med mladinkami do 20 let.

Čestitke vsem nastopajočim skakalkam in skakalcem!

Člani (Kranj HS109)
1. Timi Zajc (SSK Ljubno BTC)
2. Rok Justin (SSD Stol)
3. Bor Pavlovčič (ND Rateče Planica)
-----
Uradni rezultati

Članice (Kranj HS109)
1. Ema Klinec (SSK Žiri)
2. Urša Bogataj (SSK Ilirija)
3. Nika Križnar (SSK Žiri)
-----
Uradni rezultati

Državno prvenstvo mežanih ekip (Kranj HS109)
1. SSK Žiri (Križnar, Strižnar, Klinec, Oblak)
2. SSK Ilirija 2 (Rogelj, Masle, Bogataj, Kos)
3. SK Triglav 1 (Markuta, Prevc C., Prevc N., Prevc P.)
-----
Uradni rezultati

Mladinci do 20 let (Ljubno HS95)
1. Jan Bombek (SSK Ljubno BTC)
2. Žak Mogel (SSK Ljubno BTC)
3. Jernej Presečnik (SSK Ljubno BTC)
-----
Uradni rezultati

Mladinci do 20 let ekipno (Ljubno HS95)
1. SSK Ljubno BTC 1 (Završnik, Mogel, Presečnik, Bombek)
2. SSK Žiri (Erjavec, Stanonik, Strižnar, Oblak)
3. ND Rateče Planica (Košir, Nemeček, Hladnik, Petek)
-----
Uradni rezultati 

Mladinke do 20 let (Ljubno HS95)
1. Jerneja Brecl (SSK Mislinja)
2. Katra Komar (SSK Bohinj)
3. Nika Prevc (SK Triglav Kranj)
-----
Uradni rezultati

Mladinci do 18 let (Ljubno HS95)
1. Maksim Bartolj (SSK Ilirija)
2. Gorazd Završnik (SSK Ljubno BTC)
3. Uroš Vrbek (SSK Šmartno na Pohorju)
-----
Uradni rezultati

Mladinci do 18 let ekipno (Ljublno HS95)
1. SSK Velenje (Vetrih, Hriberšek, Faletič, Lipovšek Ročnik)
2. SD Dolimiti (Perme, Bečan, Šantelj, Podgoršek)
3. SSK Ilirija (Bartolj, Macur, Hriberšek, Garbajs)
-----
Uradni rezultati

Mladinke do 18 let (Ljubno HS95)
1. Nika Prevc (SK Triglav Kranj)
2. Nika Vetrih (SSK Velenje)
3. Jerica Jesenko (SSK Žiri)
-----
Uradni rezultati

Mladinci do 16 let (Mislinja HS93)
1. Igor Teodor Herbstritt (SSK Sam Ihan)
2. Žiga Jančar (SSK Sam Ihan)
3. Tadej Benedik (SK Triglav Kranj)
-----
Uradni rezultati

Mladinci do 16 let ekipno (Mislinja HS93)
1. SSK Sam Ihan (Herbstritt M. T., Herbstritt I. T., Seljak, Jančar)
2. SK Triglav Kranj 1 (Prevc, Benedik, Remic, Globočnik)
3. SSK Žiri (Jesenko, Žerjal, Križnar, Strižnar)
-----
Uradni rezultati

Mladinke do 16 let (Mislinja HS93)
1. Taja Bodlaj (NSK Tržič FMG)
2. Nika Prevc (SK Triglav Kranj)
3. Jerica Jesenko (SSK Žiri)
-----
Uradni rezultati

Dečki do 15 let (Velenje HS75)
1. Enej Faletič (SSK Velenje)
2. Anej Razpotnik (SK Zagorje)
3. Benjamin Bedrač (SSK Mengeš)
-----
Uradni rezultati

Dečki do 15 let ekipno (Velenje HS75)
1. SK Triglav Kranj I (Remic, Kovačič, Janhar, Kadivec)
2. SD Vizore (Krajšek, Goršek, Vačovnik Kotnik, Zakelšek)
3. SSK Mengeš (Šimnovec, Pestotnik, Bergant Smerajc, Bedrač)
-----
Uradni rezultati

Dekleta do 15 let (Velenje HS75)
1. Taja Bodlaj (NSK Tržič FMG)
2. Maja Kovačič (SK Triglav Kranj)
3. Urša Vidmar (SSK Ilirija)
-----
Uradni rezultati

Dečki do 14 let (Velenje HS75)
1. Mai Zakelšek (SD Vizore)
2. Nik Bergant Smerajc (SSK Mengeš)
3. Alexei Urevc (SSD Stol)
-----
Uradni rezultati 

Dekleta do 14 let (Velenje HS75)
1. Ajda Košnjek (NSK Tržič FMG)
2. Mia Ingolič (SSK Ilirija)
3. Tinkara Žehelj (SSK Ljubno BTC)
-----
Uradni rezultati 

Dečki do 13 let (Velenje HS45)
1. Mai Zakelšek (SD Vizore)
2. Lovro Percl Seručnik (SK Zagorje)
3. Jaka Krajšek (SD Vizore)
-----
Uradni rezultati 

Dečki do 13 let ekipno (Velenje HS45)
1. SD Vizore (Toman, Karjšek, Šibli, Zakelšek)

Deklice do 13 let (Velenje HS45)
1. Tina Erzar (SD Dolomiti)
2. Živa Andrič (SSK Mengeš)
2. Veronika Lužnik (SSD Stol)
-----
Uradni rezultati

Dečki do 12 let (Velenje HS45)
1. Tej Logar (SK Zagorje)
2. Rožle Toman (SD Vizore)
3. Filip Vovk (SSK Ilirija)
-----
Uradni rezultati

Deklice do 12 let (Velenje HS45)
1. Mia Ingolič (SSK Ilirija)
2. Neža Pucelj (SSK Ilirija)
3. Ula Vodlan (SK Zagorje)
-----
Uradni rezultati

Dečki do 11 let (Kranj HS21)
1. Jošt Trtnik (SSK Ilirija)
2. Zak Meglič (SD Dolomiti)
3. Nik Lukmar (SK Zagorje)
-----
Uradni rezultati

Dečki do 11 let ekipno (Kranj HS21)
1. SSK Ilirija (Sova, Trtnik, Lah, Godec)
2. SK Zagorje (Zupančič, Ostrožnik, Lukmar, Vodlan)
3. SSK Ilirija 2 (Dominik, Hren, Lunaček Goltes, Vučkovič)
-----
Uradni rezultati

Deklice do 11 let (Kranj HS21)
1. Ula Vodlan (SK Zagorje)
2. Ana Rihter (SSK Ilirija)
3. Iza Faletič (SSK Velenje)
-----
Uradni rezultati

Nazaj

Izdelava spletnih strani: Creatim

Copyright © 2007 - 2020 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki | Politika varstva osebnih podatkov