DPNC – Gimnazija Franceta Prešerna omv.gif

kranj_zimadpnc.jpg
kontaktna oseba
Ivo ZUPAN
telefon
051/634-960
04/231-72-58
elektronski naslov
jwp/{vqboAtmptlj/tj
kamera
OMV center v živo

RAW AIR: Neugodne vremenske razmere krive za odpoved nedeljskega programa

08.03.2020

V Oslu bi danes za točke svetovnega pokala morali tekmovati tako skakalci kot skakalke, a so premočan veter, megla in voda, ki se je po deževju nabirala v izteku skakalnice, poskrbeli za odpoved celotnega programa.

Organizatorji četrte norveške skakalne turneje so na Holmenkollnu tako uspeli izpeljati le petkov in včerajšnji program, žal danes ni šlo. Karavana se zdaj seli v Lillehammer, kjer bodo skakalci jutri ob 14:45 uri imeli uradni trening z dvema serijama, ob 17:15 uri pa bo sledila odpadla tekma, v prvi seriji bodo nastopili vsi skakalci, ki so si nastop zagotovili v petkovih kvalifikacijah na Holmenkollnu. V torek sledi še tekma, ki je bila že v načrtu, pred njo bodo ob 15:45 uri izpeljali še kvalifikacije.

Skakalke bodo tekmo imele jutri ob 20. uri.

RAW AIR turneja - skakalci

ponedeljek, 9. marec (Lillehammer)
15:45 Uradni trening
17:15 Posamična tekma (4. in 5. serija)

torek, 10. marec (Lillehammer)
15:45 Kvalifikacije (6. serija)
17:00 Posamična tekma (7. in 8. serija)

sreda, 11. marec (Trondheim)
15:30 Uradni trening
17:30 Kvalifikacije (9. serija)

četrtek, 12. marec (Trondheim)
16:00 Poskusna serija
17:00 Posamična tekma (10. in 11. serija)

petek, 13. marec (Vikersund)
15:30 Uradni trening
18:00 Kvalifikacije (12. serija)

sobota, 14. marec (Vikersund)
15:30 Poskusna serija
16:30 Ekipna tekma (13. in 14. serija)

nedelja, 15. marec (Vikersund)
15:30 Poskusna serija
16:30 Posamična tekma (15. in 16. serija / FINALE SVETOVNEGA POKALA)

RAW AIR turneja - skakalke

ponedeljek, 9. marec (Lillehammer)
19:00 Uradni trening
20:00 Posamična tekma (2. in 3. serija)

torek, 10. marec (Lillehammer)
19:15 Prolog (4. serija)
20:00 Tekma (5. in 6. serija)

sreda, 11. marec (Trondheim)
18:50 Uradni trening
20:00 Kvalifikacije (7. serija)

četrtek, 12. marec (Trondheim)
19:00 Poskusna serija
20:00 Tekma (8. in 9. serija)

Nazaj

Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2020 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki | Politika varstva osebnih podatkov