IBU junior: Zmaga za Cisarja!

06.03.2020

Alex Cisar je na tekmi IBU Junior pokala v Aberju brez zgrešenega strela ugnal vso konkurenco. Cisarjev uspeh sta dopolnila Matic Repnik s 14. mestom in Klara Vindišar, ki je bila 25.

Alex Cisar je bil danes nezgrešljiv. Foto: Sloski

Izjemno se je tekmovalni teden začel za našo mlado biatlonsko reprezentanco, ki ta teden nastopa v Nemčiji. Alex Cisar je še enkrat več potrdil svoj talent in na tekmi v super sprintu brez zgrešenega strela ugnal vso konkurenco. Njegov uspeh je dopolnil Matic Repnik, ki je zgrešil dva strela in bil 14. V ženski konkurenci se je izkazala Klara Vindišar, ki se je v finale super sprinta uvrstila z 12. časom, na koncu pa je bila 25. Na žalost so finale zgrešili Jernej Goropečnik, Toni Vidmar, Jaša Zidar, Blaž Debeljak, Kaja Marič, Lena Repinc, Živa Klemenčič, Kaja Zorc in Tais Vozelj.