051/634-960
04/231-72-58

AP: Na uvodnih tekmah stopničke za Emo Volavšek in Silvo Verbič

23.12.2018

Sloveniji sosednji Beljak je v minulih dneh gostil prve tekme alpskega pokala v nordijski kombinaciji. Za stopničke sta v kategoriji mladink danes poskrbeli Ema Volavšek in Silva Verbič.

Naše mlade kombinatorke so po dobrih včerajšnjih nastopih danes še stopnjevale svoje nastope. Ema Volavšek je bila včeraj 7., tik pred Silvo Verbič, Špela Mastnak pa je zasedla 12. mesto. Danes je bila Volavškova odlična druga, njen uspeh je s tretjim mestom zaokrožila Verbičeva, Nika Prevc je zasedla 9. mesto, Mastnakova pa je bila enajsta.

Med mladinci je bil včeraj najboljši naš Rok Jelen na 8. mestu, Ožbej Jelen je bil deseti, petnajsterico je zaokrožil Gašper Brecl, do točk sta se prebila še Matic Hladnik na 24. in Nik Knaus na 29. mestu. Na današnji drugi tekmi je bil najboljši 11. Ožbej Jelen, Rok Jelen je osvojil 18. mesto, tik za njim je končal Brecl, Hladnik je bil 21., točke pa je s 26. mestom osvojil še Matevž Malovrh.