Mekinc tik pod stopničkami v Cardroni

31.08.2018

Deskarji in deskarke nadaljujejo z mladinskim svetovnim prvenstvom v Cardroni na Novi Zelandiji. Na vrsto je prišla disciplina slopestyle oz. snežni park, kjer je imela Slovenija enega predstavnika, Naja Mekinca.

17-letni deskar je odličen nastop prikazal že v včerajšnjih kvalifikacijah, kjer je v prvi skupini z oceno 87.00 zasedel drugo mesto in si tako priboril nastop v današnjem finalu. Tu so imeli fantje na voljo tri vožnje, Mekinc pa je najbolje opravil s prvo, ko so mu sodniki namenili oceno 78.60.

Boljši so bili le trije tekmeci. Zmagal je Jponec Takeru Otsuka (95.40), do medalj pa sta prišla še Nizozemca Velden (92.40) in Wolf (82.60). Naj je tako osvojil odlično četrto mesto.

Copyright © 2007 - 2018 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki | Politika varstva osebnih podatkov