04/231-72-58

COC: Šesto mesto danes Kramaršiču

28.12.2009

Na sliki: Matic Kramaršič (c) sloski.si

Engelberg - Na drugi tekmi celinskega pokala v smučarskih skokih se je na šestem mestu najbolj izkazal Matic Kramaršič. Z rezultatom med deset sta uspeh mladih slovenskih orlov dopolnila Dejan Judež in Robi Hrgota. Točke so osvojili tudi Rok Urbanc, Primož Pikl in Rok Mandl. Zmagal je Avstrijec Michael Hayböck.

Dobra forma Kramaršiča

Junak prve tekme celinskega pokala v Otepääju, Matic Kramaršič, še naprej skače dobro. Tokrat se je izkazal s šestim mestom in tako "nasledil" včerajšnega šestouvrščenega Primoža Pikla. Slovenski A reprezentant iz Ljubnega danes ni skakal najbolje in je zasedel 18. mesto. Znova pa sta se izkazala Dejan Judež in Robi Hrgota, ki sta v povsem jasnem vremenu pri dveh stopinjah pod ničlo skočila med najboljših deset. Točke sta osvojila še oba Roka, Urbanc in Mandl. Le malce je do finala zmanjkalo Anžetu Damjanu, še manj pa Juriju Tepešu, ki pa je bil kasneje diskvalificiran.

Naslednje tekme celinskega pokala bodo v japonskem Sapporu, čez 14 dni.