DPNC – Gimnazija Franceta Prešerna omv.gif

kranj_zimadpnc.jpg
kontaktna oseba
Ivo ZUPAN
telefon
051/634-960
04/231-72-58
elektronski naslov
jwp/{vqboAtmptlj/tj
kamera
OMV center v živo

COC-D: Logarjeva ponovno deveta

09.08.2009

Bischofsgrün - Nemka Ulrike Grässler je dobila tudi drugo tekmo celinskega pokala v nemškem Bischofsgrünu. Druga je bila danes Japonka Ayumi Watase, tretja pa še ena domačinka, Magdalena Schnurr. Odlično je znova skakala Eva Logar, ki je ponovila včerajšnje deveto mesto. Prav tako je zadovoljila pričakovanja mlada Špela Rogelj na 13. mestu, prve točke pa je osvojila tudi Anja Tepeš na 28. mestu.

Rezultati

1 GRAESSLER Ulrike GER 67.0 65.5 237.8
2 WATASE Ayumi JPN 65.0 64.0 227.9
3 SCHNURR Magdalena GER 61.5 67.5 226.9
4 HENDRICKSON Sarah USA 62.0 65.5 224.3
5 RUNGGALDIER Elena ITA 61.0 66.5 223.8
6 TAKANASHI Sara JPN 64.0 63.0 222.1
7 WINDMUELLER Bigna SUI 64.0 63.5 221.8
8 GRONAU Elisa GER 64.0 64.0 221.0
9 LOGAR Eva SLO 64.5 63.0 220.8
10 ESPIAU Caroline FRA 61.0 64.5 217.0
11 DEMETZ Lisa ITA 62.5 62.5 216.8
12 FAISST Melanie GER 63.5 62.5 216.7
13 ROGELJ Spela SLO 63.0 62.0 215.3
14 KANAI Rieko JPN 60.5 64.5 214.3
15 DOLEZELOVA Michaela CZE 62.0 62.0 211.4
16 STUFFER Barbara ITA 62.5 60.5 211.0
17 STRAUB Ramona GER 62.0 66.5 207.7
18 INSAM Evelyn ITA 60.0 62.0 207.6
19 WINDMUELLER Sabrina SUI 59.0 63.0 207.1
20 FUCHS Salome SUI 60.0 62.0 206.1
20 HAEFELE Anna GER 60.5 61.5 206.1
22 VUIK Wendy NED 59.0 62.0 203.7
23 SEYFARTH Juliane GER 59.5 61.5 200.7
24 MATTEL Coline FRA 58.0 61.5 200.6
25 ITOH Yuuki JPN 57.5 61.5 198.9
26 VOGT Carina GER 58.5 61.0 195.6
27 BACKE Mari NOR 59.0 58.0 193.6
28 TEPES Anja SLO 59.0 57.5 189.9
29 MOHR Jenna GER 58.0 57.0 185.8
30 CLAIR Julia FRA 57.5 56.5 183.9
31 POGRAJC Manja SLO 57.5
92.4
32 FRIBERG Karin USA 56.5   90.0
33 WUERTH Svenja GER 57.5   89.4
34 LEMARE Lea FRA 56.0   89.3
35 ANASTASIYA Gladysheva RUS 56.5   89.0
36 KLINEC Barbara SLO 56.0
88.8
36 ENGLUND Nita USA 56.0   88.8
36 PUSTKOVA Vladena CZE 56.0   88.8
39 LUSSI Nina USA 55.5   87.6
40 KOSTNER Nadine ITA 55.0   86.4
40 POEPPEL Sarah GER 55.0   86.4
40 SPRAKEHAUG Silje NOR 55.0   86.4
43 HOEPPNER Lucienne GER 55.0   85.4
44 LOEFFLER Jenny GER 55.0   84.4
45 SENONER Simona ITA 54.0   84.0
45 THOMAE Lara NED 54.0   84.0
47 ROIDER Cornelia AUT 55.0   83.4
48 KIENZER Anna AUT 53.5   82.8
49 KYKKAENEN Julia FIN 54.5   82.2
50 KEIL Katharina AUT 53.0   81.6
51 AHLERS Ann-Kristin GER 53.5   79.8
52 WALLEWEIN Lea GER 53.0   79.6
52 ZOTOVA Maria RUS 53.0   79.6
54 HAECKERT Melanie GER 54.0   79.5
55 POCK Verena AUT 51.5   77.0
56 MITCHELL Charlotte CAN 51.0   75.3
57 SCHUBERT Franziska GER 52.0   75.2
58 TAKTAEVA Irina RUS 52.0   74.7
59 WILLIS Katie CAN 51.0   73.3
60 BRUECKNER Nancy GER 51.0   71.8
61 GIANMOENA Veronica ITA 48.0   64.1
62 GAWRON Joanna POL 48.0   63.6
63 GRITSCH Clara AUT 45.5   57.1
   
Nista štartali: 21 - ANASTASIYA Veschekova (RUS)
30 - SCHUEPBACH Malika (SUI)

 

Nazaj

Izdelava spletnih strani: Creatim

Copyright © 2007 - 2021 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki | Politika varstva osebnih podatkov