Alpsko smučanje - Reprezentance

Vodstvo alpskih disciplin

Ime in priimekFunkcija
Iztok Klančnik Predsednik Zbora in Odbora za alpsko smučanje
Miha Verdnik Vodja panoge
Janez Slivnik Vodja reprezentanc
Boštjan Anderlič Vodja programov otrok in mladine

Strokovno vodstvo moške A ekipe - tehnične discipline

Ime in priimekFunkcija
Klemen Bergant Odgovorni trener
Rok Šalej Trener
Matjaž Požar Trener
Matej Dormiš Fizioterapevt
Sašo Oštir Fizioterapevt
Lojze Debelak Servis smuči Rossignol

Tekmovalci moške A ekipe - tehnične discipline

Ime in priimek / leto rojstvaKlubStatus
Žan Kranjec / 1992 SD Novinar 1. kriterij
Štefan Hadalin / 1995 SK Dol Ajdovščina 1. kriterij

Strokovno vodstvo moške A ekipe - hitre discipline

Ime in priimekFunkcija
Gregor Koštomaj Odgovorni trener
Aleš Gorza Trener
Rok Javor Servis smuči (B. Kline, M. Čater)
Tomaž Knafelj Servis smuči (M. Hrobat, K. Kosi)

Tekmovalci moške A ekipe - hitre discipline

Ime in priimek / leto rojstvaKlubStatus
Martin Čater / 1992 SK Celje Kriterij 1
Miha Hrobat / 1995 ASK Triglav Kranj Kriterij 1
Boštjan Kline / 1991 ASK Branik Maribor Kriterij 2
Klemen Kosi / 1991 ASK Branik Maribor Kriterij 2

Strokovno vodstvo moške ekipe za evropski pokal in C ekipe

Ime in priimekFunkcija
Gašper Markič Odgovorni trener
Mitja Valenčič Trener
Boštjan Delalut Serviser
Zvonko Žirovnik Serviser, trener

Tekmovalci moške ekipe za evropski pokal in C ekipe

Ime in priimek / leto rojstvaKlubKriterij
Nejc Naraločnik / 1999 SD Beli Zajec 2
Martin Križaj / 2002 SK Alpetour Strokovna ocena
Rok Ažnoh / 2002 ASK Branik Maribor 2
Jakob Anderlič / 2004 SD Novinar 3



Strokovno vodstvo ženske A ekipe - tehnične discipline

Ime in priimekFunkcija
Sergej Poljšak Odgovorni trener
Mitja Kunc Trener
Matija Grašič Trener
Mitja Bračič Kondicijski trener
Matija Rea Kondicijski trener
Ana Mali Fizioterapevtka

Tekmovalke ženske A ekipe - tehnične discipline

Ime in priimek / leto rojstvaKlubStatus
Meta Hrovat / 1998 ASK Kranjska Gora 1. kriterij
Tina Robnik / 1991 SK Luče 1. kriterij
Ana Bucik / 1993 SK Gorica 1. kriterij
Neja Dvornik / 2001 SK Dvornik Transport 2. kriterij

Strokovno vodstvo ženske A ekipe - hitre discipline

Ime in priimekFunkcija
Stefan Abplanalp Odgovorni trener
Darja Črnko Trenerka in vodja ekipe
Jani Gril Kondicijski trener
Tina Kobale Fizioterapevtka in kondicijska trenerka na terenu
Aleš Sopotnik Serviser smuči in pomočnik

Tekmovalka ženske A ekipe - hitre discipline

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Ilka Štuhec / 1990 SK Branik Maribor

Strokovno vodstvo ženske ekipe za evropski pokal in C ekipe

Ime in priimekFunkcija
Pavel Grašič Odgovorni trener
Renato Gašpar Trener, serviser
Gregor Marguč Trener, serviser
Aleš Valenti Demonstrator, serviser

Tekmovalke ženske ekipe za evropski pokal in C ekipe

Ime in priimek / leto rojstvaKlubStatus
Nika Tomšič / 2000 SK Pohorje Strokovna ocena
Rebeka Oblak / 2001 SK Poljane Strokovna ocena
Žana Ciglič / 2001 ASK Triglav Kranj St.poškodovanke
Nika Murovec / 2002 ASK Kranjska Gora Kriterij 3 GS
Anja Oplotnik / 2002 SK Celje Kriterij 3 SL
Jera Kompan / 2002 SK Črna Strokovna ocena
Lina Knific / 2002 SK Ljubljana Kristianija Strokovna ocena
Nina Drobnič / 2003 SK Alpetour Strokovna ocena



Strokovno vodstvo medregijske ekipe

Ime in priimekFunkcija
Boštjan Anderlič Vodja mladinskega programa
Pavel Grašič Glavni trener EC-C ženske
Gašper Markič Glavni trener EC-C moške
Andrej Lukežič Kondicijski trener
Nejc Rebec ZAH regija APT
Aleš Vidic ZAH regija KRG
Luka Lipičar ZAH regija TRG
Brane Ceferin CEN/NPR regija NOV
Jan Breznik VZH regija BRM
Dejan Smonkar VZH regija VUZ
Bernard Vajdič VZH regija CEL

Medregijska ekipa moški

Ime in priimek / leto rojstva
Anže Gartner / 2001
Oto Vraničar / 2001
Tim Tršan / 2001
Rožle Krelj / 2002
Žiga Zupan Oreškovič / 2003
Enej Mertelj / 2003
David Rakovič / 2003
Anže Adamek / 2004
Miha Svetličič / 2004
Filip Zupančič / 2004
Tilen Kovač / 2004

Medregijska ekipa ženske

Ime in priimek / leto rojstva
Ula Stella Podrepšek / 2000
Rebeka Kalan / 2003
Kaja Rebec / 2001
Tinkara Koren / 2003
Evita Kavšek / 2003
Ajda Pižorn / 2003
Sara Peternelj / 2004
Maja Sedovnik / 2004
Tija Tone / 2004

 

Strokovno vodstvo Program otrok

Ime in priimekFunkcija
Miha Verdnik Vodja panoge
Boštjan Anderlič  Vodja programov otrok in mladine
Andrej Lukežič Vodja programov otrok
FŠ, Inštitut za šport Zunanji sodelavci

Kandidatke za otroško reprezentanco - Deklice kategorije U16, U14

Ime in priimekKlub / regija
Hana Andolšek Vrtovšek MOD / ZAH
Liza Vraničar APT / ZAH
Kristina Paščinski RAD / ZAH
Alina Leskovec  NOV / CEN
Ula Omerzu SKC / VZH
Tia Radelj APT / ZAH
Ana Bokal APT / ZAH
Lana Pušnik SKC / VZH

Kandidati za otroško reprezentanco - Dečki kategorije U16, U14

Ime in priimekKlub / regija
Alen Hriberšek UNC / VZH
Matic Rakovič KRG / ZAH
Matej Mencinger NOV / CEN
Marcel Žunko ZAJ / VZH
Anžej Arčon SDP / NPR
Luka Bučar BRM / VZH
Gal Hajdinjak APT / ZAH
Miha Oserban ČRN / VZH
Grega Rotar ŽEL / ZAH
Jaka Škrjanc MED / CEN
Urban Šinkovec ŽEL / ZAH
Luka Gmajnar NOV / CEN

Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2020 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki | Politika varstva osebnih podatkov