Tek na smučeh - Reprezentance

Strokovno vodstvo

Ime in priimekFunkcija
Roman Beznik Predsednik panoge tek na smučeh
dr. Robert Kerštajn Predsednik strokovnega sveta
Uroš Ponikvar Predsednik Komisije za tekmovalni sistem in objekte
Marko Gracer Operativni vodja panoge
Jože Klemenčič Koordinator panoge
   
Strokovno vodstvo  
   
Nejc Brodar Glavni trener A ekipe
Rok Šolar Trener
Boštjan Klavžar Pomočnik
Marko Gracer  Trener Mladinske ekipe in NPŠŠ 
Tomaž Uršič Trener NPŠŠ
   
Strokovni sodelavci  
Petra Svete Fizioterapevtka
dr. Nada Kozjek Rotovnik Zdravstvena oskrba
dr. Matej Tušak Športni psiholog
mag. Aleš Vičič Športni psiholog
Urška Bukovnik Prehrana
dr. Radoje Milić Testiranja FŠ
   
Stefan Lichon Serviser WC
Bialek Martin Serviser WC
Valentina Vuerich Serviser WC
Matic Slabe Serviser COC
 Domen Potočnik Serviser COC

A ženska ekipa

Priimek in imeLet.Klub
Lampič Anamarija 1995 TSK Triglav Kranj
Urevc Eva 1995 ŠD Gorje
Klemenčič Anita 1996 TSK Triglav Kranj / A - COC
Mandeljc Anja 1999 TSK Triglav Kranj / A - COC
Žerjav Neža 1999 ND Rateče - Planica / B

A moška ekipa

Priimek in imeLet.Klub
Šimenc Miha 1995 TSK Logatec
Lampič Janez 1996 TSK Triglav Kranj
Črv Vili 1999 ND Rateče - Planica / A - COC
Ličef Miha 1997 ŠD Gorje / A- COC
Gros Gal 2000 SKIKE Slovenija / B
Jan Miha 2000 ŠD Gorje / B
Korošec Boštjan 2001 ŠD Bohinj / B


A mladinska ekipa dekleta

Priimek in imeLet.Klub
Jamnik Mazi Hana 2002 NSD Medvode
Ljubič Nika 2004 TSK JUB Dol pri Ljubljani
Mali Klara 2002 TSK Triglav Kranj
Medja Lucija 2004 TSK Bled

A mladinska ekipa fantje

Priimek in imeLet.Klub
Gros Anže 2002 NSD Medvode
Mulej Jošt 2002 ŠD Gorje
Karničar Izidor 2002 TSK Triglav Kranj
Peček Atila 2004 TSK Bled

Mladinska ekipa - DPNC - dekleta

Priimek in imeLet.Klub

Hudelja Rebeka

2004 TSK Triglav Kranj
Janežič Tia 2004 TSK JUB Dol pri Ljubljani
Katrašnik Manca 2005 TSK Triglav Kranj
Kejžar Neža 2005 TSK Rogla
Kričaj Anamarija 2004 TSK Rogla
Mali Tjaša 2005 TSK Triglav Kranj
Novotna Anja 2006 TSK Triglav Kranj
Močnik Eva 2003 SKIKE Ljubljana
Repe Mina 2006 ŠD Gorje
Šepič Zala 2003 TSK Triglav Kranj

Mladinska ekipa - DPNC - fantje

Priimek in imeLet.Klub
Bogataj Anže 2002 SK Črna na Koroškem
Marinko Matevž 2004 NŠD Medvode
Marinšek Mark 2004 SK Ihan
Meglič Matic 2003 TSK Triglav Kranj
Močnik Martin 2003 SKIKE Slovenija
Peček Andor 2004 TSK Logatec
Štern Nejc 2003 ŠD Oktan

Ekipa EYOF 2022 - dekleta

Priimek in imeLet.Klub
Janežič Tia 2004 TSK Dol pri Ljubljani
Ljubič Nika 2004 TSK Dol pri Ljubljani
Medja Lucija 2004 TSK Bled
Močnik Eva 2003 SKIKE Slovenija
Šepič Zala 2003 TSK Triglav Kranj

Ekipa EYOF 2022 - fantje

Priimek in imeLet.Klub
Marinko Matevž 2005 ND Rateče-Planica
Marinšek Mark 2004 SK Ihan
Močnik Martin 2003 SKIKE Slovenija
Peček Andor 2004 TSK Logatec
Štern Nejc 2003 ŠD Oktan

Mladinska ekipa - U18 - dekleta

Priimek in imeLet.Klub

Gros Tinkara

2004 NŠD Medvode

Škufca Meta

2004 TSK Bled

Mladinska ekipa - U18 - fantje

Priimek in imeLet.Klub
Jenko Matic 2004 NŠD Medvode
Kraćman Jaka 2004 SK Brdo
Mulej Ožbe 2004 ŠD Gorje
Petrovič Bor 2005 ND Rateče - Planica

Mladinska ekipa - U16 - dekleta

Priimek in imeLet.Klub
Melihen Živa 2006 ND Rateče - Planica
Pavlin Sara 2006 TSK Logatec
Šmit Ajda 2006 TSK Bled
Sever Ela 2006 SK Brdo

Mladinska ekipa - U16 - fantje

Priimek in imeLet.Klub
Jenko Tine 2006 TSK JUB Dol pri Ljubljani
Karničar Lovrenc 2006 TSK Triglav Kranj
Lavrič Pregelj Philip Yazbeck 2006 SK Brdo
Marinko Jaka 2006 NŠD Medvode
Pekovec Gašper 2006 ŠD Bohinj

Izdelava spletnih strani: Creatim

Copyright © 2007 - 2021 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki | Politika varstva osebnih podatkov