DPNC – Gimnazija Franceta Prešerna omv.gif

kranj_zimadpnc.jpg
kontaktna oseba
Ivo ZUPAN
telefon
051/634-960
04/231-72-58
elektronski naslov
jwp/{vqboAtmptlj/tj
kamera
OMV center v živo

Smučarski skoki - Reprezentance

Reprezentance v smučarskih skokih za sezono 2020/21

Vodstvo nordijskih disciplin

Ime in priimekFunkcija
Ljubo Jasnič Predsednik Zbora in Odbora za smučarske skoke in nordijsko kombinacijo
Gorazd Pogorelčnik Vodja panoge
Jelko Gros Vodja strokovnega sveta za smučarske skoke in nordijsko kombinacijo

Strokovno vodstvo moške A reprezentance

Ime in priimekFunkcija
Gorazd Bertoncelj Glavni trener
Janez Grilc Trener
Robi Hrgota Trener
Matevž Šparovec Trener, serviser
Robi Kranjec Tehnolog, izdelovalec dresov
Žiga Tavčar Fizioterapevt - preventiva
Urban Komac Fizioterapevt - kurativa
Blaž Zagorc Psiholog
Urška Bukovnik Nutricionistka
Tomi Trbovc Odnosi z javnostmi

Moška A reprezentanca

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Peter Prevc / 1992 SK Triglav Kranj
Timi Zajc / 2000 SSK Ljubno BTC
Anže Lanišek / 1996 SSK Mengeš
Domen Prevc / 1999 SK Triglav Kranj
Žiga Jelar / 1997 SK Triglav Kranj
Jernej Damjan / 1983 SSK Sam Ihan
Tilen Bartol / 1997 SSK Sam Ihan

Strokovno vodstvo moške B reprezentance

Ime in priimekFunkcija
Igor Medved Glavni trener
Mitja Oranič Trener

Moška B reprezentanca

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Anže Semenič / 1993 NSK Tržič FMG
Cene Prevc / 1996 SK Triglav Kranj
Rok Justin / 1993 SD Stol
Bor Pavlovčič / 1998 ND Rateče-Planica
Lovro Kos / 1999 SSK Ilirija
Aljaž Osterc / 1999 (kandidat) SSK Velenje

Strokovno vodstvo ženske A reprezentance

Ime in priimekFunkcija
Zoran Zupančič Glavni trener
Anže Lavtižar Pomočnik
Gaber Arh Fizioterapevt, serviser
Urban Komac Fizioterapevt
Andreja Hölsedl Psihologinja
Klemen Kobal Psiholog
Marija Molan Psihologinja
Urška Bukovnik Nutricionistka

Ženska A reprezentanca

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Urša Bogataj / 1995 SSK Ilirija
Jerneja Brecl / 2001 (kandidatka) SSK Velenje
Ema Klinec / 1998 SSKŽiri
Katra Komar / 2001 SSK Bohinj
Nika Križnar / 2000 SSK Žiri
Špela Rogelj / 1994 SSK Ilirija
Maja Vtič / 1988 (status B) SSK Zabrdje

Strokovno vodstvo DPNC 1

Ime in priimekFunkcija
Matjaž Triplat Odgovorni trener in vodja programa
Tilen Gros Pomočnik
Rok Teržan Preventiva

Člani skupine DPNC 1

Ime in priimek / leto rojstva / statusKlub
Jan Bombek / 2001 / Mlada A SSK Ljubno BTC
Tjaš Grilc / 2001 / Mladinski SSK Stol
Mark Hafnar / 2002 / Mlada A SK Triglav Kranj
Rok Masle / 2004 / Mladinski SSK Ilirija
Žak Mogel / 2001 / Mlada A SSK Ljubno BTC
Jernej Presečnik / 2002 / Mlada A SSK Ljubno BTC

Strokovno vodstvo DPNC 2 - 5

Ime in priimekFunkcija
Gašper Vodan Odgovorni trener DPNC 2
Stane Baloh Odgovorni trener DPNC 3
Jurij Tepeš Pomočnik DPNC 3
Primož Triplat Odgovorni trener DPNC 4
Jože Berčič Odgovorni trener DPNC 5

Člani skupine DPNC 2

Ime in priimek / leto rojstva / statusKlub
Maksim Bartolj / 2003 / DPNC 2 SSK Ilirija
Taj Ekart / 2004 / DPNC 2 SSK Mengeš
Igor Teodor Herbstritt / 2005 / DPNC 2 SSK Ihan
Miha Lipovšek Ročnik / 2003 / DPNC 5 - poškodba SK Zagorje
Nejc Podgoršek / 2004 / DPNC 2 SD Dolomiti
Marcel Stržinar / 2002 / DPNC 2 SSK Žiri
Gorazd Završnik / 2003 / DPNC 2 SSK Ljubno BTC
Ožbe Zupan / 2003 / DPNC 2 NSK Tržič FMG

Članice skupine DPNC 3

Ime in priimek / leto rojstva / statusKlub
Ana Jereb / 2004 / DPNC 3 SSK Žiri
Jerica Jesenko / 2005 / DPNC 3 SSK Žiri
Tinkara Komar / 2005 / DPNC 3 SSK Bohinj
Nika Prevc / 2005 / DPNC 3 ML SK Triglav Kranj
Lara Logar / 2003 / DPNC 3 ML SSK Zagorje
Pia Mazi / 2002 / DPNC 3 ML SSK Ilirija
Jerneja Repinc Zupančič / 2002 / DPNC 3 ML NSK Tržič FMG
Veronika Istenič / 2002 / DPNC 3 SSK Logatec
Nika Vetrih / 2003 / DPNC 3 SSK Logatec

Člani skupine DPNC 4

Ime in priimek / leto rojstva / statusKlub
Iztok Bečan / 2205 / DPNC 4 SD Dolomiti
Tadej Bedenik / 2005 / DPNC 2 SK Triglav Kranj
Tim Globočnik / 2005 / DPNC 4 SK Triglav Kranj
Nik Heberle / 2005 / DPNC 2 SSD Stol
Timotej Jeglič / 2002 / DPNC 4 SSK Ilirija
Maj Pagon / 2004 / DPNC 2 SSD Stol
Marcel Rep / 2002 / DPNC 2 SSD Stol
Dominik Zupanec / 2005 / DPNC 4 SK Zagorje

Člani skupine DPNC 5

Ime in priimek / leto rojstva / statusKlub
Nace Erjavec / 2002 / DPNC 4 SSK Žiri
Matic Hladnik / 2002 / DPNC 4 SD Stol
Jakob Megušar / 2003 / DPNC 5 SK Triglav Kranj
Lovro Perme / 2004 / DPNC 4 SD Dolomiti
Tone Petek / 2004 / DPNC 4 ND Rateče-Planica
Staš Šantelj / 2003 / DPNC 5 SD Dolomiti
Nik Stržinar / 2005 / DPNC 4 SSK Žiri
Aljaž Zupan / 2005 / DPNC 4 SD Stol

Člani skupine DPNC 6

Ime in priimek / leto rojstva / statusKlub
Maj Felle / 2003 / DPNC 5 SSK Velenje
Žan Hriberšek / 2003 / DPNC 5 SSK Velenje
Nejc Peklaj / 2003 / DPNC 5 SD Dolomiti
Adam Šubic / 2002 / DPNC 5 SD Dolomiti
Matija Prosenc / 2003 / DPNC 5 SK Zagorje
Jon Tepeš / 2002 / DPNC 5 SD Dolomiti
Karlo Vodušek / 2002 / DPNC 5 SSK Ljubno BTC

Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2020 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki | Politika varstva osebnih podatkov