DPNC – Gimnazija Franceta Prešerna omv.gif

kranj_zimadpnc.jpg
kontaktna oseba
Ivo ZUPAN
telefon
051/634-960
04/231-72-58
elektronski naslov
jwp/{vqboAtmptlj/tj
kamera
OMV center v živo

Smučarski skoki - Reprezentance

Reprezentance v smučarskih skokih za sezono 2018/19

Vodstvo nordijskih disciplin

Ime in priimekFunkcija
Ljubo Jasnič Predsednik Zbora in Odbora za smučarske skoke in nordijsko kombinacijo
Jelko Gros Vodja strokovnega sveta za smučarske skoke in nordijsko kombinacijo
Goran Janus Vodja panožne šole in strokovni sodelavec na področju trenerskega kadra panoge skoki in NK
Gorazd Pogorelčnik Vodja panoge

Strokovna ekipa moške A reprezentance

Ime in priimekFunkcija
Gorazd Bertoncelj Glavni trener
Robi Hrgota Trener
Matevž Šparovec Trener
Robi Kranjec Trener in izdelovalec dresov
Žiga Tavčar Fizioterapevt - preventiva
Urban Komac Fizioterapevt - kurativa
Peter Slatnar Tehnolog
Zoran Kešar Serviser smuči
Aleš Vičič Psiholog
Blaž Zagorc Psiholog
Andreja Hölsedl Psihologinja
Urška Bukovnik Nutricistka
Tomi Trbovc Odnosi z javnostmi

Moška A reprezentanca

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Peter Prevc / 1992 SK Triglav Kranj
Jernej Damjan / 1983 SSK Sam Ihan
Anže Semenič / 1993 NSK Tržič FMG
Anže Lanišek / 1996 SSK Mengeš
Domen Prevc / 1999 SK Triglav Kranj
Timi Zajc / 2000 SSK Ljubno BTC

Strokovna ekipa mlade A reprezentance

Ime in priimekFunkcija
Jani Grilc Odgovorni trener
Matevž Šparovec Pomočnik trenerja

Mlada A reprezentanca

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Tilen Bartol / 1997 SSK Sam Ihan
Žiga Jelar / 1997 SK Triglav Kranj
Bor Pavlovčič / 1998 ND Planica

Žak Mogel / 2001

SSK Ljubno BTC

Strokovna ekipa ženske A reprezentance

Ime in priimekFunkcija
Zoran Zupančič Glavni trener
Anže Lavtižar Pomočnik
Jernej Kumer Klubski trener
Rok Mandl Klubski trener
Janez Debelak Klubski trener
Brane Iskra Klubski trener
Jaroslav Sakala Klubski trener
Gaber Arh Fizioterapija - preventiva
Urban Komac Fizioterapija - kurativa
Andreja Hölsedl Psihologinja
Klemen Kobal Psiholog
Urška Bukovnik Nutricionistka

Ženska A reprezentanca

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Urša Bogataj / 1995 SSK Ilirija
Jerneja Brecl / 2001 SSK Velenje
Ema Klinec / 1998 SSKŽiri
Katra Komar / 2001 SSK Bohinj
Nika Križnar / 2000 SSK Žiri
Špela Rogelj / 1994 SSK Ilirija
Maja Vtič / 1988 / kandidatka ŠD Zabrdje

Strokovna ekipa moške B reprezentance

Ime in priimekFunkcija
Igor Medved Glavni trener
Mitja Oranič Pomočnik trenerja

Moška B reprezentanca

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Jaka Hvala / 1993 SSK Ponikve
Jurij Tepeš / 1989 SD Dolomiti
Rok Justin / 1993 SSD Stol Žirovnica
Aljaž Osterc / 1999 / kandidat SSK Velenje

Strokovna ekipa mladinske reprezentance

Ime in priimekFunkcija
Matjaž Trilplat Glavni trener
Tilen Gros Pomočnik trenerja

Mladinska reprezentanca DPNC 1

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Jan Bombek / 2001 SSK Ljubno BTC
Rok Masle / 2004 SSK Ilirija
Žak Mogel / 2001 / mladinska A SSK Ljubno BTC
Jernej Presečnik / 2002 SSK Ljubno BTC
Medard Brezovnik / 2000 / kandidat SSK Ljubno BTC
Mark Hafnar / 2002 / kandidat SSK Triglav
Matija Vidic / 2000 /  kandidat SSK Ilirija
Lovro Vodušek / 2000 / kandidat SSK Ljubno BTC

Skupine DPNC 2 - 5

Ime in priimekFunkcija
Gašper Vodan Vodja DPNC 2
Stane Baloh Vodja DPNC 3
Primož Triplat Vodja DPNC 4
Jože Berčič Vodja DPNC 5

Skupina DPNC 2

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Maksim Bartolj / 2003 SSK Ilirija
Taj Ekart / 2004 SSK Mengeš
Jakob Megušar / 2003 SK Triglav Kranj
Rok Oblak / 2001 SSK Žiri
Luka Robnik / 2001 SSK Ljubno BTC
Gorazd Završnik / 2003 SSK Ljubno BTC
Matija Zelnik / 2004 SK Triglav Kranj
Ožbe Zupan / 2003 NSK Tržič FMG

Skupina DPNC 3

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Jerneja Brecl / 2001 / A reprezentanca SSK Velenje
Ana Jereb / 2004 SSK Žiri
Katra Komar / 2001 / mladinska reprezentanca SSK Bohinj
Nika Križnar / 2000 / A reprezentanca SSK Žiri
Lara Logar / 2003 SSK Zagorje
Pia Mazi / 2002 / mladinska reprezentanca SSK Ilirija
Jerneja Repinc Zupančič / 2002 / mladinska reprezentanca NSK Tržič FMG
Veronika Istenič / 2002 SSK Logatec
Nika Vetrih / 2003 SSK Velenje
Tone Petek / 2004 ŠD Rateče
Marcel Strižnar / 2002 SSK Žiri
Karlo Vodušek / 2002 SSK Ljubno BTC

Skupina DPNC 4

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Tjaš Grilc / 2002 SSD Stol Žirovnica
Matic Hladink / 2002 SSK Rateče Planica
Timotej Jeglič / 2002 SSK Ilirija
Miha Lipovšek Ročnik / 2003 SSK Zagorje
Maj Pagon / 2004 SSD Stol Žirovnica
Nejc Podgoršek / 2004 SD Dolomiti
Lenart Presečnik / 2003 SSK Ljubno BTC
Marcel Rep / 2002 SSD Stol Žirovnica
Staš Šantelj / 2003 SD Dolomiti

Skupina DPNC 5

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Nace Erjavec / 2002 SSK Žiri
Maj Fele / 2003 SSK Velenje
Žan Hriberšek / 2003 SSK Velenje
Nejc Peklaj / 2003 SD Dolomiti
Lovro Perme / 2004 SD Dolomiti
Matija Prosenc / 2003 SK Zagorje
Adam Šubic / 2002 SD Dolomiti
Jon Tepeš / 2002 SD Dolomiti
David Zupanec / 2001 SK Zagorje

Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2019 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki | Politika varstva osebnih podatkov