O zvezi - Predstavniki v FIS in IBU

Slovenski predstavniki v FIS

Predsedstvo Enzo SMREKAR
Odbor za tek na smučeh / Član izvršilnega odbora Uroš PONIKVAR
Odbor za tek na smučeh / Častni član Peter PETRIČEK
Pododbor za pravila in nadzor teka na smučeh / Predsednik / Predsednik pritožbene komisije
Pododbor za svetovni in celinski pokal teka na smučeh/ Član
Uroš PONIKVAR
Odbor za skoke / Član izvršilnega odbora
Častna člana
Jelko GROS
Janez GORIŠEK in
Lojze GORJANC
Odbor za skoke / Komisija športnikov Jernej DAMJAN
Pododbor za skakalnice / Član Marko MLAKAR
Pododbor za tehnične delegate, pravila in nadzor / Član Sašo KOMOVEC
Pododbor za načrtovanje koledarja / Članica Ana DOLHAR
Pododbor za opremo in razvoj / Član Gorazd POGORELČNIK
Pododbor za skoke in nordijsko kombinacijo, mladinska in otroška vprašanja / Član Rajko PINTAR 
Odbor za nordijsko kombinacijo / Član
Pododbor za tehnične delegate, pravila in nadzor / Član Vzhodna Evropa
Janez BUKOVNIK
Pododbor za nordijske panoge - ženske, tek na smučeh / Članica Maja BENEDIČIČ
Pododbor za nordijske panoge - ženske, smučarski skoki / nordijska kombinacija / Članica Ana DOLHAR
Odbor za alpsko smučanje / Član izvršilnega odbora Gregor BENEDIK
Odbor za alpsko smučanje / Konferenca Iztok KLANČNIK
Odbor za alpsko smučanje / Častni član Tone VOGRINEC
Pododbor za alpsko smučanje, mladinska in otroška vprašanja / Član Boštjan ANDERLIČ
Pododbor za klasifikacijo alpskih tekmovalcev / Član Janez DEKLEVA
Pododbor za alpsko smučanje - ženske / Članica Špela PRETNAR
Pododbor za alpske proge / Član Dušan GORIŠEK
Pododbor za alpske proge / Častni član Peter LAKOTA
Pododbor za alpska pravila in nadzor / Član
Pododbor za alpske tehnične delegate / Član
Matjaž KRANJC
Pododbor za smučarski kros / Član Filip FLISAR
Pododbor za svetovni pokal v alpskem smučanju / Član Srečko VILAR
Pododbor za svetovni pokal v alpskem smučanju za organizatorje Srečko MEDVEN
Pododbor za evropski pokal v alpskem smučanju / Član Miha VERDNIK
Odbor za deskanje in smučanje prostega sloga / Konferenca Anže POLANEC
Matevž STANOVNIK
Pododbor za deskanje in prosti slog, mladinska in otroška vprašanja / Član Matevž STANOVNIK
Slavica MADIČ
Pododbor za prosti slog v parku in snežni žleb / Konferenca Matevž PRISTAVEC
Roman VIDOVIČ
Pododbor za smučarski kros / Konferenca Bojan POLJANŠEK
Pododbor za grbine in akrobatske skoke / Konferenca Matevž STANOVNIK
Pododbor za deskanje - paralelne discipline / Član Anže POLANEC
Odbor za telemark / Član Franc HORVATIČEK
Odbor za pravna vprašanja in varnost / Član Katarina ZAJC
Odbor za vprašanja oglaševanja / Član Jožko KRIŽAN
Odbor za zdravstvo / Član Matjaž TUREL
Odbor za odnose z javnostjo in množičnimi občili / Član Špela PRETNAR
Pododbor za alpske mestne tekmovalce / Član Andreja JOVAN
Pododbor za univerzitetne tekmovalce / Član Špela PRETNAR
Pododbor za master tekmovalce / Član Patricija MALI
Pododbor za smučanje invalidov / Član Roman JAKIČ

Slovenski predstavniki v IBU

Pomočnik direktorja tekmovanj za svetovni pokal Borut NUNAR

Izdelava spletnih strani: Creatim

Copyright © 2007 - 2021 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki | Politika varstva osebnih podatkov