Biatlon - Reprezentance

Biatlonske reprezentance Slovenije - sezona 2021/2022


STROKOVNO VODSTVO

Vodstvo reprezentanc
 
Predsednik Zbora za biatlon Blaž Repinc
Vodja panoge za biatlon Janez Ožbolt
Vodja biatlonskih reprezentanc Matej Oblak
   
Trenerji  
A moška reprezentanca

Glavni trener: Janez Marič
Strelski trener: Ljubo Tomažič
Fizioterapevt: Ula Hafner

Ženska reprezentanca

Glavni trener: Andreja Mali

Mladinska reprezentanca

Trener: Jure Ožbolt
Servis in tehnična pomoč: Lenart Oblak
Servis in tehnična pomoč: Urška Poje

Ženska mladinska reprezentanca

Trener: Jure Ožbolt
Pomočnik trenerja: Urška Poje

Regijski centri Notranjski + GFP: Miha Podgornik
Osrednja Slovenija: Robert Sitar
Gorenjska: Nuša Pogačar
Šola biatlona

Nuša Pogačar
Pomočniki: klubski trenerji

Strokovni sodelavci  
Šola biatlonskega streljanja Ljubo Tomažič
Zdravnik Dr. Radoje Milič, dr. Urban Iglič
Servis Anže Globevnik
  Miha Dolar
  Andraž Rihtaršič
  Jure Ožbolt
  Gregor Brvar
  Robert Gasser
  Matej Drinovec
Servis IBU pokal, IBU Junior pokal, Alpski pokal Jure Ožbolt
  Gregor Brvar
  Robert Gasser
  Matej Drinovec



TEKMOVALNE EKIPE - 2021/22

A moška reprezentanca
   
Ime in priimekKlubRojen
1. Jakov Fak ŠD Pokljuka 1987
2. Klemen Bauer SK Ihan 1986
3. Miha Dovžan ŠD Gorje 1994
4. Rok Tršan TSK Logatec 1992
5. Alex Cisar TSK Triglav Kranj 2000
6. Anton Vidmar SK Brdo 2000
7. Lovro Planko SK Ihan 2001

 

A ženska reprezentanca  
Ime in priimekKlubRojena
1. Polona Klemenčič TSK Triglav Kranj 1997
2. Lea Einfalt TSK Triglav Kranj 1994
4. Nika Vindišar ŠD Gorje 1999
5. Tais Vozelj TSK Triglav Kranj 1999

 

Moška mladinska reprezentanca
 
Ime in priimekKlubRojen
1. Matic Repnik Sk Ihan 2001
2. Jaša Zidar TSK Triglav Kranj 2002
3. Mark Vozelj TSK Triglav Kranj 2002
4. Matic Bradeško SK Brdo 2003
5. Tadej Repnik SK Ihan 2004
6. Gašper Ožbolt SK Loška dolina 2004
7. Pavel Trojer SK Ihan 2005

 

Ženska mladinska reprezentanca
 
Ime in priimekKlubRojena
1. Živa Klemenčič TSK Triglav Kranj 2001
2. Lena Repinc SD Bohinj 2003
3. Kaja Zorč SD Bohinj 2003
4. Klara Vindišar ŠD Gorje 2003
5. Kaja Marič SD Bohinj 2003
6. Zala Repe ŠD Gorje 2004
7. Kiara Sterle SK Cerknica 2004

Izdelava spletnih strani: Creatim

Copyright © 2007 - 2021 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki | Politika varstva osebnih podatkov