Seznam nosilcev licenc

A | B | C | Č | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | T | U | V | W | Y | Z | Ž | Đ
Ime in priimek Št. ZUTS Klub Vrsta licence Veljavnost
Vlado AČKO 08837 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener B SMUČ.SKOKOV - 2.stopnja) 01.06.2017 - 31.05.2018
GREGOR ADORJAN 08404 ALPSKI SMUČARSKI KLUB BRANIK MARIBOR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Mark AGOVIĆ 09890 SMUČARSKI KLUB KAMNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Boris AHAC 09137 ŠPORTNO DRUŠTVO GRBINA IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Boštjan AHAČIČ 00142 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Katja AHAČIČ 1072 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
      IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Primož AHAČIČ 6773 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
      vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2016 - 31.10.2017
      IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
      mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2016 - 31.10.2017
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2016 - 31.10.2017
TANJA AHAČIČ 00807 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Jure AJDIŠEK 05766 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
BLAŽ AJLEC 11558 SMUČARSKI KLUB PREKMURJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
FRANC AJNIK 09989 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Miro ALBININI 01284 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Janez ALBREHT 01646 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Mitja ALBREHT 07310 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Tine ALEGRO 10878 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Robert ALEŠ 07907 TELEMARK KLUB KRANJ ISIA (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
      vodja kadrovskih tečajev (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2016 - 31.10.2017
      mentor (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2016 - 31.10.2017
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2016 - 31.10.2017
David ALIF 10223 ŠPORTNO REKREATIVNO DRUŠTVO SVIZEC ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Miha AMBROŽ 11915 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Stina AMBROŽ 08262 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U3 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Damijan AMBROŽIČ 02605 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Florjan AMBROŽIČ 08790 TEKAŠKI SMUČARSKI KLUB LOGATEC ZUTS (U3 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
JOŽE AMBROŽIČ 01228 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
MIHA AMBROŽIČ 03244 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Špela AMBROŽIČ 06632 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Uroš AMBROŽIČ 03248 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Boštjan ANDERLIČ 08808 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2016 - 31.10.2017
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2016 - 31.10.2017
Katra ANDLOVEC 07921 DRUŠTVO PODROČNEGA ZBORA UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA SNEŽNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Miha ANDOLJŠEK 5131 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU ISIA (Trener PRO DESK.NA SNEGU - 3.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
      vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO DESK.NA SNEGU - 3.stopnja) 01.11.2016 - 31.10.2017
      mentor (Trener PRO DESK.NA SNEGU - 3.stopnja) 01.11.2016 - 31.10.2017
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO DESK.NA SNEGU - 3.stopnja) 01.11.2016 - 31.10.2017
ANA ANDOLŠEK 10241 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Marko ANDREJAŠIČ 7640 SMUČARSKI KLUB IZOLA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Alessandro ANDRIANI 10821 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Igor ANDRIC 07273 ŠPORTNO DRUŠTVO HITRA SPODNJA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Mojca ANTONIN 03319 DRUŠTVO UČITELJEV, TRENERJEV IN SODNIKOV SMUČANJA KAMNIK ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Sergeja ANŽIČ 03671 SMUČARSKO DRUŠTVO STRAHOVICA ZUTS (U1 DESK.NA SNEGU - 1.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Klemen ARH 10709 ŠPORTNO DRUŠTVO JECOM ŠPORT IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
      ZUTS (U1 NORD.HOJA IN TEK - 1.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
      ZUTS (U1 NRR - 1.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Matjaž ARNOL 07134 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Janko ARNUŠ 02532 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Dušan AŠKERC 00313 SMUČARSKI KLUB ZLATOROG LAŠKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Jure AŠKERC 00312 SMUČARSKI KLUB ZLATOROG LAŠKO IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Simon ATELŠEK 05683 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
DOMEN AVBELJ 10664 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
Aleš AVSEC 05014 SMUČARSKI KLUB AKADEMIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017
KELLY AVSENIK - HANSON 10544 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA ZUTS (U1 ALP.SMUČ. - 1.stopnja) 01.12.2016 - 31.12.2017