Premostitveni moduli

ALPSKO SMUČANJE – PREMOSTITVENI MODULI

ORGANIZATOR

TERMIN

KONTAKTNA OSEBA

ŠD SKIING

6.12. -9.12.2017

(Krvavec)

Blaž Pečuh

051 321 214

17.12.-20.12.2017

(Krvavec)

26.12.-29.12.2017

(Krvavec)

20.-23.1.2018
Krvavec

ZAVOD IKS I

14.12.-17.12.2017

(Kanin)

Jernej Skok

031 614 265

ŠD DABANEJA

12.-14.01.2018
Golte

David De Costa
051 307 006

ZUTS KRANJ

18.-21.1.2018
Krvavec

Sandi Murovec
041 535 777

ZUTS KRANJ

20.-21.1. in 27.-28.01.2018
Krvavec

Sandi Murovec
041 535 777

ZUTS KRANJ

29.-30.1. , 3. in 8.2.2018
Krvavec
Sandi Murovec
041 535 777

SD AJDOVŠČINA

20.-21.1. in 27.-28.01.2018
Sella Nevea

Ivan Gruden
031 308 176

SD NOVINAR

6.12.-9.12.2017

(Krvavec)

Iztok Zajc

040 437 442

14.12.-17.12.2017

(Krvavec)

23.12.-26.12.2017

(Cerkno)

27.12.-30.12.2017

(Cerkno)

ŠD VITAS

14.12.-17.12.2017

(Kronplatz)

Damjan Cepak

040 875 552

SK SNEŽINKA

26.-30.12.2017

(Rogla)

Tomaž Žugel

041 666 343

SD KRAS

8.12.-11.12.2017

(Kanin)

Luka Jedrejčić

051 237 217

ASK KRANJSKA GORA

8.12.-10.12.2017

16.12.2017

(Kranjska Gora)

Luka Vidic

031 802 790

11.12.-14.12.2017

(Kranjska Gora)

27.-28.1. in 3.-4.2.2018
Kranjska gora

SD SNOWPACK

10.1.-13.1.2018

(Kanin)

Vid Baruca

041 227 516

ASK KRANJSKA GORA

26.12.-29.12.2017

(Kranjska Gora)

Luka Vidic

031 802 790

DUTS ŠKOFJA LOKA

6.12.-9.12.2017

(Stari Vrh)

Boris Eržen

041 620 098

9.12.-10.12.2017 in

15.12.-16.12.2017

16.12.-17.12.2017 in

23.12.-24.12.2017

20.-21.1.2018 in 27.-28.1.2018
Stari Vrh

DUTS ŠKOFJA LOKA 20.-21.1. in 27.-28.1.2018
Stari Vrh

Boris Eržen

041 620 098

SK PREKMURJE

26.12.-29.12.2017

Stanko Holsedl

041 795 205

SD VRHNIKA

27.12.-30.12.2017
(Krvavec)

Mario Blagojevič
041 497 514

SD VRHNIKA

20.-21.1. in 27.-28.1.2018
(Krvavec)

Mario Blagojevič
041 497 514

SD VRHNIKA

24.-25.2. in 3.-4.3.2018
(Krvavec)

Mario Blagojevič
041 497 514

PZUTS LOGATEC

9.-10.12.2017 (Krvavec) in
16.-17.12.2017 (Kr. Gora)

Uroš Šemrov
031 210 211

SD OBSOTELJE

9.-10.12.2017 (Nassfeld) in
15.-16.12.2017 (Kope)

Saša Kolar
041 842 977 

SK ALPETOUR

9.-10.12.2017 in
16.-17.12.2017
(Soriška planina)

Nejc Rebec
031 631 843

SK ALPETOUR

22.-24.12.2017 in 26.12.2017
(Stari Vrh)

Nejc Rebec
031 631 843
KUTS TRŽIČ

23.12.2017,29.-30.12.2017
Bodental in 06.01.2018 (Katschberg)

Izidor Jerman
041 224 165

SK RADOVLJICA

11.12.-16.12.2017
(Kranjska Gora)

Jure Vreček
041 718 965

ŠD ABC ŠPORT

16.-17.12. in 22.-23.12.2017
(Mariborsko Pohorje)

Aleš Valenti
040 812 377

SK ZAGORJE

30.-31.12.2017 in 3.-4.1.2018
(Golte)

Ksenija Kranjc
041 550 883

SK CAPRIS

25.12.-28.12.2017
Forni Di Sopra

Bojan Šturm
040 302 020

ŠD SKINAUT

26.1.-29.1.2018
(Rogla)

Matic Macuh
041 826 489

SK IDRIJA

16.12.-17.12.2017 in
23.12.-24.12.2017
(Cerkno)

Iztok Konjar
051 440 503

18.12.2017-21.12.2017
(Cerkno)

2.1.2018-5.1.2018
(Cerkno)

ŠD SKINAUT

8.12.-11.12.2017

Matic Macuh
041 826 489

12.12.-15.12.2017

17.12.-20.12.2017

21.12.-24.12.2017

NORDIJSKA HOJA IN TEK – PREMOSTITVEN MODUL

ORGANIZATOR

TEORETIČNI DEL

PRAKTIČNI DEL

KONTAKTNA OSEBA

SD AJDOVŠČINA

20.4-.22.4.2018

6.4.-8.4.2018 in

13.4.-15.4.2018

Maja Benedičič

040 871 277

SMUČANJE PROSTEGA SLOGA - PREMOSTITVENI MODUL

ORGANIZATOR

TERMIN IN KRAJ

KONTAKTNA OSEBA

ŠD GRBINA

29.1.-1.2.2018

Krvavec

Aleš Špan

bmft/tqboAhnbjm/dpn

ŠD GRBINA

19.2.-22.2.2018

Velika Planina

Aleš Špan

bmft/tqboAhnbjm/dpn

Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2018 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki | Politika varstva osebnih podatkov