Arhiv 2009/2010


DatumVrsta tekmeOblika
tekme
InfoOrganizator
13.12.09
ODPADLO
Pokal GEOPLIN - odrasli K - M - Razpis
- Rezultati
TSK OGP GRAD Bled
26.12.09
ODPADLO
DP 2009 - šprint K - S - Razpis -
- Rezultati
TSK OGP GRAD Bled
26.12.09
ODPADLO
Pokal GEOPLIN - otroci
K - S - Razpis
- Rezultati
TSK OGP GRAD Bled
30.12.09 DP 2010 - šprint štafete P - TS - Razpis
- Rezultati
ŠD Gorje
30.12.09 Pokal GEOPLIN - odrasli P - TS - Razpis
- Rezultati
ŠD Gorje
03.01.10 Pokal GEOPLIN - vsi P - I - Razpis
- Rezultati
ND Rateče Planica

10.01.10

Pokal GEOPLIN - vsi
K - TS
- Razpis
- Rezultat
TSK Valkarton Logatec
12.01.10 Pokal GEOPLIN - odrasli
P - S
- Razpis
- Rezultati
ND Rateče Planica
12.01.10
DP 2009 - šprint K - S - Razpis
- Rezultati
TSK OGP GRAD Bled
16.01.10 DP 2010 - posamezno K - I
- Razpis
- Rezultati
TSK JUB Dol pri Ljubljani
16.01.10 Pokal GEOPLIN - otroci K - I
- Razpis
- Rezultati
TSK JUB Dol pri Ljubljani
17.01.10 DP 2010 - zasledovalno P - Z - Razpis
- Rezultati
TSK JUB Dol pri Ljubljani
23.01.10 Pokal GEOPLIN - odrasli
P - M - Razpis
- Rezultati
SK Brdo
30.01.10 DP 2010 otroci - posamezno K - I - Razpis
- Rezultati
ND Rateče Planica
30.01.10 Pokal GEOPLIN - odrasli K - I - Razpis
- Rezultati
ND Rateče Planica
31.01.10 DP 2010 otroci - štefete P - Š - Razpis
- Rezultati
ND Rateče Planica
14.02.10 Pokal GEOPLIN - vsi
P - S - Razpis
- Rezultati
ŠD ŠRC Preska
21.02.10 Pokal GEOPLIN - vsi K - I

- Razpis
- Rezultati

TSD Novolit Olimpija
27.02.10 Pokal GEOPLIN - vsi K - M - Razpis
- Rezultati
TSK Valkarton Logatec
06.03.10 Pokal GEOPLIN - otroci K - I

- Razpis
- Rezultati

SD Bohinj
21.03.10 Pokal GEOPLIN - vsi P - TS

- Razpis
- Rezultati

ŠD Zadvor
27.03.10 DP 2010 - štafete K/P - Razpis
- Rezultati
TSK Merkur Kranj
28.03.10 DP 2010 - maraton P - M

- Razpis
- Rezultati

TSK Merkur Kranj
04.04.10
ODPADLO
Pokal GEOPLIN - vsi P - TS - Razpis
- Rezultati
ŠD Zadvor

Legenda:

K = klasična tehnika, P = prosta tehnika
I = individualni start, S = sprint tekmovanje, M = množični start, Z = zasledovalna tekma, TS = sprint štafete, š = štafete

 

DatumPrizoriščeVrstaInfoOrganizator
02.09.2009 Ljubljana rolke -
K.O. sprint
- Razpis -
- Rezultati -
TSK JUB Dol
12.09.2009 Lož rolke -
zasledovalno
- Razpis -
- Rezultati -
SK Kovinoplastika Lož
19.09.2009 Ihan rolke -
zasledovalno
- Razpis -
- Rezultati -
SK Ihan
27.09.2009 Logatec rolke -
kriterij
- Razpis -
- Rezultati -
TSK Valkarton Logatec

ODPOVEDANO

Medvode tek na plastiki - Razpis -
- Rezultati -
ŠD ŠRC Preska
03.10.2009 Črna rolke -
klanec
- Razpis -
- Rezultati -
SK Črna
11.10.2009 Dol rolke -
sprint
- Razpis -
- Rezultati -
TSK Jub Dol

Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2017 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki