Arhiv 2010/2011



DatumPrizoriščeVrstaInfoOrganizator
01.09.2010 Ljubljana rolke -
K.O. sprint
- Razpis -
- Rezultati -
TSK JUB Dol
12.09.2010 Logatec rolke -
krožna tekma
- Razpis -
- Rezultati -
TSK Valkarton Logatec

18.09.2010
ODPOVED

Lož rolke -
zasledovalno
- Razpis -
- Rezultati -
TSK Kovinoplastika Lož
25.09.2010
ODPOVED
Ihan rolke -
zasledovalano
- Razpis -
- Rezultati -
SK Ihan

03.10.2010

Dol rolke - klanec - Razpis -
- Rezultati -
TSK JUB Dol
10.10.2010 Medvode rolke -
sprint
- Razpis -
- Rezultati -
ŠD ŠRC Preska

DatumVrsta tekmeOblika
tekme
InfoOrganizator
12.12.10
Pokal GEOPLIN - odrasli K - M - Razpis
- Rezultati
SZS
26.12.10
DP 2011 - sprint štafete K - TS - Razpis -
- Rezultati
ŠD ŠRC Preska Medvode
26.12.10
Pokal GEOPLIN - otroci K - S - Razpis
- Rezultati
ŠD ŠRC Preska Medvode
30.12.10 Pokal GEOPLIN - vsi P - M

- Razpis
- Kvalifikacije

- Finale

ŠD Gorje
02.01.11 Pokal GEOPLIN - vsi P - M - Razpis
- Rezultati
SD Bohinj

09.01.11

Pokal GEOPLIN - vsi K - TS - Razpis
- Rezultati
TSK Merkur Kranj
11.01.10
19.01.2011
DP 2011 - sprint P - S - Razpis
- Rezultati
ND Rateče Planica
15.01.11 DP 2011 - posamezno P - I - Razpis
- Rezultati
ND Rateče Planica
15.01.11 Pokal GEOPLIN - otroci P - I - Razpis
- Rezultati
ND Rateče Planica
16.01.11 DP 2011 - zasledovalno K - Z - Razpis
- Rezultati
ND Rateče Planica
22.01.11 Pokal GEOPLIN - odrasli P - M - Razpis
- Rezultati
PD Rateče Planica
30.01.11 Pokal GEOPLIN - vsi K - I - Razpis
- Rezultati
TSK Valkarton Logatec
07.02.11 DP 2011 - otroci P - I - Razpis
- Rezultati
TSK OGP GRAD Bled
07.02.11 Pokal GEOPLIN P - I - Razpis
- Rezultati
TSK OGP GRAD Bled
08.02.11 DP 2011 - OTROCI - štafete K - Š

- Razpis
- Rezultati

TSK OGP GRAD Bled
12.02.11 Pokal GEOPLIN - vsi K - S - Razpis
- Rezultati
TSD Novolit Olimpija
20.02.11 Pokal GEOPLIN - vsi K - M

- Razpis
- Rezultati

SK Črna - tekaška sek.

TSK Merkur Kranj

13.03.11 Pokal GEOPLIN - otroci K - I

- Razpis
- Rezultati

TSK Merkur Kranj
26.03.11 DP 2011 - štafete K/P - Razpis
- Rezultati
TSK JUB Dol pri Ljubljani
27.03.11 DP 2011 - dolge proge P - M

- Razpis
- Rezultati

TSK JUB Dol pri Ljubljani
03.04.11
Pokal GEOPLIN - vsi P - TS - Razpis
- Rezultati
ŠD Zadvor

Legenda:

K = klasična tehnika, P = prosta tehnika
I = individualni start, S = sprint tekmovanje, M = množični start, Z = zasledovalna tekma, TS = sprint štafete, š = štafete

KONČNI vrstni red v Pokalu GEOPLIN - OTROCI

KONČNI vrstni red v Pokalu GEOPLIN - ODRASLI

KONČNI vrstni red v Pokalu GEOPLIN - KLUBI


Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2017 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki