DPNC – Gimnazija Franceta Prešerna omv.gif

kranj_zimadpnc.jpg
kontaktna oseba
Ivo ZUPAN
telefon
051/634-960
04/231-72-58
elektronski naslov
jwp/{vqboAtmptlj/tj
kamera
OMV center v živo

Aktualni državni prvaki

Poletje 2010

Člani – Kranj, 17. 10. 2010
1. Robert Kranjec (SK Triglav Kranj)
2. Jurij Tepeš (ŠD Dolomiti)
3. Primož Pikl (SSK Ljubno BTC)

Mladinci do 20 let – Kranj, 24. 10. 2010
1.
2.
3.

Mladinci do 18 let – Mislinja, 16. 10. 2010
1. Jaka Hvala (SSK Ponikve)
2. Matevž Slatinšek (SSK Ljubno BTC)
3. Matic Benedik (SSK Alpina Žiri)

Mladinci do 16 let – Velenje, 25. 09. 2010
1. Tomaž Verbajs (SSK Račna)
2. Urh Krajnčan (SSK Velenje)
3. Anže Lanišek (SSK Mengeš)

Dečki do 15 let – Žiri, 03. 10. 2010
1. Cene Prevc (SK Triglav Kranj)
2. Matic Rogelj (SSK Costella Ilirija)
3. Nejc Seretinek (SSK Costella Ilirija)

Dečki do 14 let – Žiri, 03. 10. 2010
1. Matija Štemberger (SSK Costella Ilirija)
2. Matevž Samec (SSK Velenje)
3. Tilen Bartol (SSK Costella Ilirija)

Dečki do 13 let – Ljubno ob Savinji, 09. 10. 2010
1. Bor Pavlovčič (ND Rateče Planica)
2. Tine Bogataj (SSK Costella Ilirija)
3. Urban Rogelj (SSK Costella Ilirija)

Dečki do 12 let – Ljubno ob Savinji, 09. 10. 2010
1. Domen Prevc (SK Triglav Kranj)
2. Timi Zajc (SD Vizore)
3. Aljaž Osterc (SSK Velenje)

Dečki do 11 let – Žirovnica, 03. 10. 2010
1. Timi Zajc (SD Vizore)
2. Sven Zagomilšek (SSK Velenje)
3. Ožbej Jelen (SSK Velenje)
3. Benjamin Podobnik (SSK Costella Ilirija)

Dečki do 10 let – Žirovnica, 03. 10. 2010
1. Damjan Suzič (SSK Costella Ilirija)
2. Jan Bombek (SD Vizore)
3. Mark Hafnar (SK Triglav Kranj)

Cicibani do 9 let – Gunclje, 26. 09. 2010
1. Mark Hafnar (SK Triglav Kranj)
2. Karlo Vodušek (SD Vizore)
3. Juš Sušnik (NSK Tržič-Trifix)

Članice – Kranj, 17. 10. 2010
1. Maja Vtič (SD Zabrdje)
2. Špela Rogelj (SSK Costella Ilirija)
3. Urša Bogataj (SSK Costella Ilirija)

Deklice do 15 let – Žiri, 03. 10. 2010
1. Ema Klinec (SSK Alpina Žiri)
2. Julija Sršen (SK Zagorje)
3. Agata Stare (SSK Bohinj)

Deklice do 13 let – Ljubno ob Savinji, 09. 10. 2010
1. Ema Klinec (SSK Alpina Žiri)
2. Agata Stare (SSK Bohinj)
3. Anita Seretinek (SSK Costella Ilirija)

Deklice do 11 let – Žirovnica, 03. 10. 2010
1. Viktorija Šen (SSK Logatec)
2. Nika Križnar (SSK Alpina Žiri)
3. Jerneja Brecl (SSK Velenje)

Cicibanke do 9 let – Gunclje, 26. 09. 2010
1. Pia Slamek (SSK Velenje)
2. Špela Mastnak (SD Vizore)
3. Jerneja Repinc Zupančič (NSK Tržič-Trifix)


Zima 2009/10

Člani – Kranj, 02. 03. 2010
1. Robert Kranjec (SK Triglav Kranj)
2. Jernej Damjan (SSK Costella Ilirija)
3. Luka Leban (NSK Tržič-Trifix)

Mladinci do 20 let – Ljubno, 17. 02. 2010
1. Andraž Pograjc (SK Zagorje)
2. Matic Kramaršič (SSK Costella Ilirija)
3. Matjaž Pungertar (SSK Mengeš)

Mladinci do 18 let – Kranj, 02. 02. 2010
1. Peter Prevc (SK Triglav Kranj)
2. Luka Leban (NSK Tržič-Trifix)
3. Matevž Slatinšek (SSK Ljubno BTC)

Mladinci do 16 let – Žiri, 17. 01. 2010
1. Urban Sušnik (NSK Tržič-Trifix)
2. Jaka Kosec (SSK Mengeš)
3. Aljaž Vodan (SK Triglav Kranj)

Dečki do 15 let – Kranj, 21. 02. 2010
1. Cene Prevc (SK Triglav Kranj)
2. Urban Dolar (SSK Stol Žirovnica)
3. Aljaž Vodan (SK Triglav Kranj)

Dečki do 14 let – Logatec, 13. 02. 2010
1. Anže Lanišek (SSK Mengeš)
2. Cene Prevc (SK Triglav Kranj)
3. Matija Štemberger (SSK Costella Ilirija)

Dečki do 13 let – Žiri, 28. 02. 2010
1. Žan Milan Žujič (SK Zagorje)
2. Florjan Jelovčan (SSK Alpina Žiri)
3. Matija Štemberger (SSK Costella Ilirija)

Dečki do 12 let – Žiri, 28. 02. 2010
1. Urban Rogelj (SSK Costella Ilirija)
2. Nejc Ulaga (SSK Costella Ilirija)
3. Gregor Šen (SSK Logatec)

Dečki do 11 let – Kisovec, 30. 01. 2010
1. Vid Vrhovnik (SSK Velenje)
2. Jure Pogačnik (NSK Tržič-Trifix)
3. Kristjan Lesnik (SK Triglav Kranj)
3. Domen Prevc (SK Triglav Kranj)

Dečki do 10 let – Kisovec, 30. 01. 2010
1. Timi Zajc (SD Vizore)
2. Rok Jelen (SSK Velenje)
3. Sven Zagomilšek (SSK Mislinja)

Cicibani do 9 let – Mostec, 31. 01. 2010
1. Damjan Suzič (SSK Costella Ilirija)
2. Mark Hafnar (SK Triglav Kranj)
3. Jan Bombek (SD Vizore)

Članice – Kranj, 12. 03. 2010
1. Eva Logar (SD Zabrdje)
2. Urša Bogataj (SSK Costella Ilirija)
3. Špela Rogelj (SSK Costella Ilirija)

Deklice do 15 let – Kranj, 21. 02. 2010
1. Ema Klinec (SSK Alpina Žiri)
2. Urša Bogataj (SSK Costella Ilirija)
3. Anja Javoršek (SK Zagorje)

Deklice do 13 let – Žiri, 28. 02. 2010
1. Ema Klinec (SSK Alpina Žiri)
2. Tanja Fricelj (SSK Ljubno BTC)
3. Agata Stare (SSK Bohinj)

Deklice do 11 let – Kisovec, 30. 01. 2010
1. Viktorija Šen (SSK Logatec)
2. Tanja Fricelj (SSK Ljubno BTC)
3. Anita Seretinek (SSK Costella Ilirija)

Cicibanke do 9 let – Mostec, 31. 01. 2010
1. Jerneja Brecl (SSK Velenje)
2. Katja Markuta (SK Triglav Kranj)
3. Eva Jurjovec (SSK Ljubno BTC)

Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2017 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki