Seznam nosilcev licenc

A | B | C | Č | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | T | U | V | W | Y | Z | Ž | Đ
Ime in priimek Št. ZUTS Klub Vrsta licence Veljavnost
Andrea ABBO 11753 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Luka ABRAHT 08412 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Igor ABRAM 09067 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Vlado AČKO 08837 SMUČARSKO DRUŠTVO AJDOVŠČINA trener (Trener B SMUČ.SKOKOV - 2.stopnja) 01.06.2018 - 31.05.2019
GREGOR ADORJAN 08404 ALPSKI SMUČARSKI KLUB BRANIK MARIBOR ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Mark AGOVIĆ 09890 SMUČARSKI KLUB KAMNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Boris AHAC 09137 ŠPORTNO DRUŠTVO GRBINA IVSI (U2 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Katja AHAČIČ 01072 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
      IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Primož AHAČIČ 06773 ŠPORTNO DRUŠTVO SONČEK ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
      IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
      mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2017 - 31.10.2018
      vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2017 - 31.10.2018
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2017 - 31.10.2018
POLONA AHČIN 11167 KLUB UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA TRŽIČ IVSI (U2 TEKA NA SMUČEH - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Jure AJDIŠEK 05766 ALPSKI SMUČARSKI KLUB KRANJSKA GORA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
BLAŽ AJLEC 11558 SMUČARSKI KLUB PREKMURJE IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Janez ALBREHT 01646 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Mitja ALBREHT 07310 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Robert ALEŠ 07907 TELEMARK KLUB KRANJ ISIA (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
      mentor (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2017 - 31.10.2018
      vodja kadrovskih tečajev (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2017 - 31.10.2018
      predavatelj teoretičnih vsebin (U3 TELEMARK SMUČ. - 2.stopnja) 01.11.2017 - 31.10.2018
Stina AMBROŽ 08262 SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR IVSI (U3 DESK.NA SNEGU - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Damijan AMBROŽIČ 02605 ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA KRANJ ISIA (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
JOŽE AMBROŽIČ 01228 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
MIHA AMBROŽIČ 03244 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Špela AMBROŽIČ 06632 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Uroš AMBROŽIČ 03248 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Boštjan ANDERLIČ 08808 PODROČNO ZDRUŽENJE UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA LOGATEC trener (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.06.2018 - 31.05.2019
      mentor (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2017 - 31.10.2018
      vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2017 - 31.10.2018
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.11.2017 - 31.10.2018
      ISIA (Trener PRO ALP.SMUČ. - 3.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Katra ANDLOVEC 07921 DRUŠTVO PODROČNEGA ZBORA UČITELJEV IN TRENERJEV SMUČANJA SNEŽNIK IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Miha ANDOLJŠEK 05131 DRUŠTVO UČITELJEV DESKANJA NA SNEGU ISIA (Trener PRO DESK.NA SNEGU - 3.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
      mentor (Trener PRO DESK.NA SNEGU - 3.stopnja) 01.11.2017 - 31.10.2018
      vodja kadrovskih tečajev (Trener PRO DESK.NA SNEGU - 3.stopnja) 01.11.2017 - 31.10.2018
      predavatelj teoretičnih vsebin (Trener PRO DESK.NA SNEGU - 3.stopnja) 01.11.2017 - 31.10.2018
Marko ANDREJAŠIČ 07640 SMUČARSKI KLUB IZOLA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Alessandro ANDRIANI 10821 ŠPORTNO DRUŠTVO SNOWPACK IVSI (Trener ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Marco ANTONELLI 12061 ZAVOD IKS I, ZAVOD ZA IZOBRAŽEVALNE IN ŠPORTNE AKTIVNOSTI, KOPER IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Filip APIH SMREKAR 12295 SMUČARSKI KLUB SNEŽINKA IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Matjaž ARNOL 07134 SMUČARSKI KLUB RADOVLJICA IVSI (U3 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Janko ARNUŠ 02532 SMUČARSKO DRUŠTVO SNEŽAK CELJE IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018
Simon ATELŠEK 05683 SMUČARSKO DRUŠTVO BELI ZAJEC IVSI (U2 ALP.SMUČ. - 2.stopnja) 01.12.2017 - 31.12.2018