051/634-960
04/231-72-58

COC: Še druga zmaga Peierja, Naglič in Zajc med šest

08.07.2018

V Kranju je tudi drugo letošnjo tekmo celinskega pokala v smučarskih skokih prepričljivo dobil Švicar Killian Peier, najboljši Slovenec je bil Tomaž Naglič na petem mestu.

Potem, ko je bil na včerajšnji tekmi v finalni seriji diskvalificiran, je danes Tomaž Naglič potrdil, da trenutno skače v dobri formi. S 106.5 in 104 metri ter 229,8 točkami je končal še mesto višje, kot bi včeraj, bil je peti. Takoj za njim je z odličnim finalnim skokom, dolgim 105 metrov, v prvi seriji je pristal pri 102.5 metrih, končal Timi Zajc, ki je zbral 228,9 točk. Najboljšo petnajsterico je zaokrožil Anže Lanišek, do novih točk so prišli še Anže Semenič na 20., Domen Prevc na 21., Tilen Bartol na 25. in Bor Pavlovčič na 30. mestu.

Še drugič je zmagal, prepričljivo, Švicar Killian Peier s 109.5 in 109 metri ter 254,6 točkami. Znova je drugo mesto osvojil Rus Jevgenij Klimov, ki je zbral 245,7 točk, tretji je bil tokrat Avstrijec Stefan Huber z 235,5 točkami. Celinski pokal se bo nadaljeval sredi avgusta v češkem Frenštatu.

Copyright © 2007 - 2018 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki | Politika varstva osebnih podatkov