Prvo mesto za ekipo Slovenije 1 na Pokalu Loka

11.02.2018

Mlade smučarke in smučarji so se danes pomerili na slalomskih preizkušnjah 43. Pokala Loka, enega izmed največjih mednarodnih otroških tekmovanj. Drugi dan tekmovanja je fante in dekleta na Starem vrhu pričakalo lepše vreme, organizator pa je ponovno uspel pripraviti dobro progo.

FOTOGALERIJA >>>

Našim smučarkam in smučarjem, ki so na včerajšnjem veleslalomu dosegli kar nekaj uvrstitev pri ali na samem vrhu, so tudi danes uspele zelo dobre vožnje, kar je ekipi Slovenija 1 na koncu prineslo tudi prvo mesto.

Rok Stojanovič je v kategoriji U16 zasedel tretje mesto, medtem ko je bil Bine Lotrič 12. Pri dekletih je bila izmed Slovenk najhitrejša Anja Oplotnik, ki je prišla na peto mesto, Nika Murovec je bila sedma, Maša Robin pa 12. V kategoriji U14 se je odlično odrezala Maja Sedovnik in osvojila tretje mesto, Sara Peternelj pa je bila sedma. Pri dečkih je Jaka Volentar postavil osmi čas voženj, Tilen Pokorn pa 12.