Biatlon - Državni prvaki

Državni prvaki

Leto Moški Ženske
2012 SS Klemen Bauer (Ihan) SS Teja Gregorin (ŠD Nika Ihan)
2011 SP Peter Dokl (Ihan) SP Andreja Mali (TSK Jub Dol)
2011 Z Peter Dokl (Ihan) Z Andreja Mali (TSK Jub Dol)
2011 P Peter Dokl (Ihan) P Tadeja L. Brankovič (TSK Merkur)
2011 SS Jakov Fak (ŠD Pokljuka) SS Teja Gregorin (ŠD Nika Ihan)
2010 SP Janez Marič (TSK OGP Grad Bled) SP Teja Gregorin (ŠD Nika Ihan)
2010 Z Klemen Bauer (Ihan) Z /
2010 P Klemen Bauer (Ihan) P /
2010 SS Klemen Bauer (Ihan) SS Teja Gregorin (ŠD Nika Ihan)
2009 SP Klemen Bauer (Ihan) SP /
2009 ZA Klemen Bauer (Ihan) ZA /
2009 SS Jože Mehle (Brdo) SS Andreja Mali (Jub Dol)
2008 SP Vasja Rupnik (Valkarton Logatec) SP Dijana Ravnikar (Jub Dol)
2008 ZA Peter Dokl ZA /
2008 SS Klemen Bauer (Ihan) SS Teja Gregorin (Nika Ihan)
2007 SP Gregor Brvar (Brdo) SP /
2007 ZA Peter Dokl (Ihan) ZA /
2007 P Gregor Brvar (Brdo) P Andreja Mali (Jub Dol)
2007 SS Janez Marič (Bled) SS Tadeja Brankovič (Merkur Kranj)
2006 SP Janez Marič (Bled) SP Dijana Grudiček (Jub Dol)
2006 ZA Janez Ožbolt (Kovinoplastika Lož) ZA Dijana Grudiček (Jub Dol)
2006 P Matjaž Poklukar (Gorje) P Tadeja Brankovič (Merkur Kranj)
2006 SS Janez Marič (Bled) SS Tadeja Brankovič (Merkur Kranj)
2005 SP Poklukar Jože (Gorje) SP Dijana Grudiček (Jub Dol)
2005 ZA Janez Ožbolt (Kovinoplastika Lož) ZA Teja Gregorin (Nika Ihan)
2005 P Janez Marič (Bled) P Lucija Larisi (Gorje)
2005 SS Janez Marič (Bled) SS Andreja Koblar (Tržič)
2004 SP Marko Dolenc (Brdo) SP Dijana Grudiček (Jub Dol)
2004 ZA Marko Dolenc (Brdo) ZA Andreja Mali (Jub Dol)
2004 P Janez Marič (Bled) P Teja Gregorin (Nika Ihan)
2004 SS Marko Dolenc (Brdo) SS Dijana Grudiček (Jub Dol)
2003 SP Marko Dolenc (Brdo) SP Andreja Grašič (Tržič)
2003 ZA Janez Ožbolt (Kovinoplastika Lož) ZA Andreja Grašič (Tržič)
2002 SS Danilo Kodela (Kovinoplastika Lož) SS /
2001 SP Marko Dolenc (Brdo) SP Lucija Larisi (Gorje)
2001 P Janez Ožbolt (Kovinoplastika Lož) P Lucija Larisi (Gorje)
1999 SP Tomas Globočnik (merkur Kranj) SP /
1999 P Marko Dolenc (Brdo) P Andreja Grašič (Tržič)
1999 ZA Matjaž Poklukar (Gorje) ZA /
1998 10 Tomaž Žemva (Gorje) 7,5 Andreja Grašič (Tržič)
1998 20 Tomaž Globočnik (Merkur Kranj) 15 Andreja Grašič (Tržič)
1997 10 Janez Ožbolt (Kovinoplastika Lož) 7,5 Andreja Grašič (Merkur Kranj)
1997 20 Tomaž Globočnik (Merkur Kranj) 15 Andreja Grašič (Merkur Kranj)
1996 10 Tomaž Globočnik (Merkur Kranj) 7,5 Andreja Grašič (Merkur Kranj)
1996 20 Tomaž Žemva (Gorje) 15 Andreja Grašič (Merkur Kranj)
1995 10 Jože Poklukar (Gorje) 10 /
1995 20 Boštjan Lekan (Ihan) 20 /
1994 10 Janez Ožbolt (Kovinoplastika Lož) 7,5 Andreja Grašič (Merkur Kranj)
1994 20 Boštjan Lekan (Ihan) 15 Andreja Grašič (Merkur Kranj)
1987 10 Boštjan Lekan (Partizan JUB Dol)    
1987 20 Jure Velepec (Partizan JUB Dol)    
1986 10 Jure Velepec (Partizan JUB Dol)    
1986 20 Jure Velepec (Partizan JUB Dol)    
1985   Jure Velepec (Partizan Dol)    
1984 10 Marjan Vidmar (Partizan Dol)    
1984 20 Andrej Lanišek (Kamnik)    
1983 10 Maks Jelenc (Triglav)    
1983 20 Marjan Vidmar (Partizan Dol)    
1982 10 Maks Jelenc (Triglav)    
1982 20 Marjan Burgar (Partizan Gorje)    
1981   Marjan Vidmar (Partizan Dol)    
1980   Marjan Burgar (Partizan Gorje)    
1979   Slavko Premože (Partizan Dol)    
1978   Marjan Burgar (Partizan Gorje)    
1977   Marjan Burgar (Partizan Gorje)    
1976   Slavko Premože (Partizan Dol)    
1975   Marjan Burgar (Partizan Gorje)    
1974   Tone Kunaver (Partizan Dol)    
1973   Vinko Lotrič (Triglav)    
1972   Slavko Premože (Partizan Dol)    
1970   Filip Grašič (Alples)    
1969   Slavko Premože (Partizan Dol)    
1968   Pavel Kobilica (Partizan Gorje)    
1967   Slavko Premože (Partizan Dol)    
1966   Pavel Kobilica (Partizan Gorje)    
1965   Pavel Kobilica (Partizan Gorje)    
1964   Janez Pavčič (Enotnost)    

Legenda:

  • SP - šprint
  • ZA - zasledovalno
  • P - posamično
  • SS - skupinski štart
  • 10 - razdalja

Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2017 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki