Alpsko smučanje - Reprezentance

Vodstvo alpskih disciplin

Ime in priimekFunkcija
Iztok Klančnik Predsednik zbora in odbora za alpsko smučanje
Miha Verdnik Vodja panoge

Strokovno vodstvo moške reprezentance za svetovni pokal - tehnične discipline

Ime in priimekFunkcija
Klemen Bergant Odgovorni trener
Rok Šalej Trener
Matjaž Požar Trener
Dr. Mitja Bračič Kondicijski trener
Jani Gril Kondicijski trener
Medartis d.o.o. Fizioterapevt
Matej Dormiš Fizioterapevt
Barnaba Greppi Servis smuči Rossignol
Dr. Matjaž Turel Zdravnik
Dr. Anže Kristan Zdravnik

Moška reprezantanca za tehnične discipline za svetovni pokal

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Žan Kranjec / 1992 SD Novinar
Štefan Hadalin / 1995 SK Dol Ajdovščina

Strokovno vodstvo moške reprezentance za svetovni pokal - hitre discipline

Ime in priimekFunkcija
Peter Pen Odgovorni trener
Gašper Markič Trener
Matjaž Marušič Trener
Mišež Žerak Serviser Stoeckli
Rok Javor Serviser Nordica
Renato Gašpar Serviser Atomic
Dani Ošep Kondicijski trener / fizioterapevt
Andrej Lukežič Kondicijski program
Dr. Anže Kristan Zdravnik
Andrej Šporn Analitika in analiza

Moška reprezentanca za hitre discipline za svetovni pokal

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Boštjan Kline / 1991 ASK Branik Maribor
Klemen Kosi / 1991 ASK Branik Maribor
Martin Čater / 1992 SK Unior Celje
Miha Hrobat / 1995 ASK Triglav Kranj

Strokovno vodstvo moške reprezentance za evropski pokal

Ime in priimekFunkcija
Mitja Valenčič Odgovorni trener
Matija Grašič Trener
Andrej Lukežič Kondicijski trener
Mitja Kunc Zunanji sodelavec

Moška reprezentanca za evropski pokal

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Aljaž Dvornik / 1995 SK Dvornik Transport
Jakob Špik / 1994 SK Alpetour
Žan Špilar / 1997 SD Trbovlje
Nejc Naraločnik / 1999 SD Beli Zajec
Borut Božič / 2000 SK Radovljica

Moška reprezentanca za evropski pokal 2

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Žan Grošelj / 1993 SK Olimpija
Tilen Debelak / 1991 SK Črna
Žan Kralj / 1997 ASK Triglav
Jan Napotnik / 1997 SD Beli Zajec
Matevž Rupnik / 1997 SD Postojna
Ven Florajnčič / 1996 ASK Branik Maribor
Dušan Senčar / 1996 ASK Branik Maribor
Krištof Fabjan / 1997 SD Postojna
Jaka Dvornik / 1997 SK Dvornik Transport



Strokovno vodstvo ženskih reprezentanc

Ime in priimekFunkcija
Denis Šteharnik Odgovorni trener
Robert Žan Trener za tehnične discipline
Sergej Poljšak Trener za AC in tehnične discipline
Igor Zagernik Trener - evropski pokal
Nika Radjenovič Kondicijska trenerka
Robert Kristan Pomočnik in servis
Andrej Čerin Pomočnik in servis
Miha Kosmač Servis
Primož Skerbinek Servis - evropski pokal
Tina Kobale Fizioterapevtka
Nada Kozjek Nutricistka
Helena Okorn Nutricistka
dr. Matjaž Turel Zdravnik
dr. Anže Kristan Zdravnik
Aleš Valenti Demonstrator

Ženska reprezentanca za svetovni pokal

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Ana Drev / 1985 SK Dvornik Transport
Ilka Štuhec / 1990 ASK Branik Maribor
Maruša Ferk / 1988 DTV Partizan Blejska Dobrava
Ana Bucik / 1993 SK Gorica
Meta Hrovat / 1998 ASK Kranjska Gora
Tina Robnik / 1991 SK Luče

Ženska reprezentanca za evropski pokal

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Klara Livk / 1994 SK Alpetour
Neja Dvornik / 2001 SK Dvornik Transport

Ženska reprezentanca za evropski pokal 2

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Saša Brezovnik / 1995 SD Unior Celje
Andreja Slokar / 1997 SK Dol Ajdovščina
Desiree Ajlec / 1996 ASK Branik Maribor



Strokovno vodstvo mladinskih ekip

Ime in priimekFunkcija
Boštjan Anderlič Vodja mladinskega programa
Aleš Rogelj Odgovorni trener C ženske
Miha Murovec Trener C ženske
Aleš Piber Odgovorni trener C moški
Grega Marguč Trener C moški
Andrej Lukežič Kondicijski trener
Nejc Rebec ZAH regija in vodja medregije
Rok Peternelj CEN/NPR regija
Dušan Jaunik VZH regija

Moška (mladinska) C ekipa

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Anže Čufar / 1998 ASK Kranjska Gora
Tijan Marovt / 1998 ASK Branik Maribor
Tadej Paščinski / 1999 SK Radovljica
Rok Ažnoh / 2001 ASK Branik Maribor
Martin Križaj / 2001 SK Alpetour
Rok Stojanovič / 2001 SK Alpetour

Ženska (mladinska) C ekipa

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Maja Bernard / 1998 SK Alpetur
Mišel Marovt / 1999 ASK Branik Maribor
Živa Otoničar / 1999 SD Novinar
Nika Tomšič / 2000 ASK Branik Maribor
Ula Podrepšek / 2000 SD Unior Celje
Rebeka Oblak / 2001 SK Ljubljana Kristianija
Žana Ciglič / 2001 ASK Triglav Kranj
Nika Murovec / 2002 SD Domžale
Jera Kompan / 2002 SK Črna

 

Strokovno vodstvo otroških ekip

Ime in priimekFunkcija
Roman Šturm Vodja otroških programov
Aleš Vidic Glavni trener
Anže Žitnik, Uroš Peternelj, Mitja Dragšič, Sašo Kotnik, Tadej Ameršek, Branko Ceferin, Jure Podlipnik Sodelujoči trenerji
FŠ, Inštitut za šport Zunanji sodelavci

Deklice kategorije U16, U14

Ime in priimekKlub / regija
Nina Drobnič ZEL /ZAH
Ajda Pižorn UNC / VZH
Nika Ozimic CRN / VZH
Maja Sedovnik UNC / VZH
Iris Srebre CRN / VZH
Žana Nina Bricman VUZ / VZH
Vita Klemenc FUZ / VZH
Hana Andolšek Vertovšek MOD / ZAH
Tea Sokolov KRG / ZAH
Sara Peternelj APT / ZAH
Loti Mlakar TRG / ZAH
Vita Prezelj TRG / ZAH

Dečki kategorije U16, U14

Ime in priimekKlub / regija
Andraž Sešlar OLI / CEN
Matevž Habajec NOV / CEN
Nejc Komac KRG / ZAH
Enej Mertelj KRG / ZAH
Anže Podlipnik KRG / ZAH
Jakob Anderlič NOV / CEN
Jaka Volentar FUZ / VZH
Filip Zupančič NOV / CEN
Anže Adamek KRG / ZAH
Tilen Kovač NOV / CEN
Alen Hriberšek UNC / VZH
Žiga Rogelj KRT / CEN
Miha Svetličič NOV / CEN
Matic Rakovič KRG / ZAH
Gal Oderlap ČRN / VZH
Matija Šenk OLI / CEN
Bine Jerič APT / ZAH
Maj Voršič BRM / VZH

Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2018 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki | Politika varstva osebnih podatkov