Alpsko smučanje - Reprezentance

Vodstvo alpskih reprezentanc

Priimek in imeFunkcija
Dušan Gorišek Predsednik alpskega odbora in zbora
Vlado Makuc Vodja panoge za alpsko smučanje


Moška reprezentanca za svetovni / evropski pokal

Priimek in ime / leto rojstvaStatus / klub / funkcija
   
Šporn Andrej / 1981 Predlog strokovnega vodstva / ASK Kranjska Gora
Perko Rok / 1985 A status / ASK Kranjska Gora
Kline Boštjan /1991 A status / SK Branik
Kranjec Žan / 1992 A status / SD Novinar
Kuerner Miha / 1987 Predlog strokovnega vodstva / SK Bled
Čater Martin / 1992 B status / SK Branik
Kosi Klemen / 1991 B status / SK Branik
Skube Matic / 1988 B status / SK Alpetour
Žerak Mišel / 1992 B status / SK Branik
Reich-Pogladič Andraž / 1993 Predlog strokovnega vodstva / SD Novinar
Grošelj Žan / 1993 Predlog strokovnega vodstva / SK Olimpija
   
Hadalin Štefan / 1995 C status / Sport klub Dol Ajdovščina
Hrobat Miha / 1995 C status / ASK Triglav Kranj
Kunc Jan / 1995 C status / ASK Fužinar
Špik Jakob / 1994 C status / SK Alpetour
Dvornik Aljaž / 1995 C status / SK Dvornik Transport
Lihteneger Vidmajer Jon / 1996 C status / SK Fužinar
Florjančič Ven / 1996 C status / SK Branik
Rupnik Matevž / 1997 C status / SD Postojna
Skaza Žiga / 1997 C status / SD Unior
   
Strokovno vodstvo  
Klemen Bergant Glavni trener moških ekip
Miha Verdnik Odgovorni trener tehničnih in hitrih disciplin EC
Nika Radjenovič Odgovorni trener za telesno pripravo moških ekip
Peter Pen Odgovorni trener hitrih disciplin WC
Mitja Kunc Trener tehničnih disciplin WC
Mitja Grašič Trener hitrih disciplin WC
Andrej Jerman Pomočnik hitrih disciplin WC
Jure Gostenčnik Pomočnik in servis hitrih disciplin WC
Jan Šauperl Pomočnik in servis tehničnih disciplin WC/EC
Domen Oražem Pomočnik in servis tehničnih disciplin WC/EC
Rok Šalej Trener, servise in kondicija za tehnične discipline FIS program
Primož Gregorič Zunanji sodelavec (servis hitre discipline WC, Stoeckli)


Ženska reprezentanca za svetovni / evropski pokal

Priimek in ime / leto rojstvaStatus / klub / funkcija
   
Maze Tina / 1983 A status / SK Črna
Ferk Maruša / 1988 A status / DTV Blejska Dobrava
Štuhec Ilka / 1990 A status / SK Branik
Drev Ana / 1985 Predlog strokovnega vodstva / SK Dvornik Transport
Brodnik Vanja / 1989 A status / SK Olimpija
Bucik Ana / 1993 A status / SK Gorica
Lavtar Katarina / 1988 B status / SK Radovljica
Robnik Tina / 1991 B status / SK Luče
   
Plut Eli / 1994 C status / SD Novinar
Brezovnik Saša / 1995 C status / SD Unior Celje
Livk Klara / 1994 C status / SK Alpetour
Žnidar Nina / 1994 C status / SD Zasavje
Aljec Desiree / 1996 C status / SK Branik
Slokar Andreja / 1997 C status / SK Dol Ajdovščina
   
Strokovno vodstvo
 
Rasto Ažnoh Glavni trener ženskih ekip
Andrej Možina Odgovorni trener hitrih disciplin WC
Denis Šteharnik Odgovorni trener tehničnih disciplin WC
Darja Črnko Pomočnik trenerja in servis za hitre discipline WC
Jure Šepec Pomočnik trenerja in servis WC
Uroš Jelen Trener za kondicijsko pripravo
Robert Žan Odgovorni trener EC
Miha Cerer Pomočnik trenerja in servis WC/EC
Eva Uršej Zunanji sodelavec (fizioterapevtka)



Moške in ženske mladinske reprezentance

Priimek in ime / leto rojstvaStatus / klub / funkcija
Mladinci U21
 
Robič Sergij / 1994 MMR / SK Kristianija
Čas Jure / 1994 MMR / SK Kristianija
Pančur Luka / 1995 MMR / SD Novinar
Kavčič Jani / 1996 MMR / SD Postojna
Senčar Dušan / 1996 MMR / SK Branik
Mlakar Maj / 1996 MMR / SK Alpetour
   
Mladinke U21  
Kermavner Nina Katarina / 1994 MMR / SK Alpetour
Pavlovčič Tisa / 1995 MMR / ASK Kranjska Gora
Hrovat Urša / 1995 MMR / ASK Kranjska Gora
Lokar Katja / 1996 MMR / ASK Kranjska Gora
Jazbec Eva / 1996 MMR / SK Branik
Seidl Claudia / 1996 SD Unior Celje
   
Mladinci U18  
Kralj Žan / 1997 MMR / ASK Triglav Kranj
Rakovec Andraž / 1997 MMR / SK Alpetour
Marovt Tijan / 1998 MMR / SK Branik
Čufar Anže / 1998 MMR / ASK Kranjska Gora
Giacomelli Timotej / 1998 MMR / SK Alpetour
Kalan Matic / 1998 MMR / SK Alpetour
Dvornik Jaka /1997 SK Dvornik Transport
   
Mladinke U18  
Kobentar Zala / 1997 MMR / DTV Blejska Dobrava
Fon Kristina / 1997 MMR / SK Dol Ajdovščina
Hvastija Maša / 1998 MMR / SD Novinar
Habjan Lejla / 1998 MMR / SK Alpetour
Kozjek Kaja / 1998 MMR / ASK Triglav Kranj
Hrovat Meta / 1998 MMR / ASK Kranjska Gora
   
Strokovno vodstvo  
Boštjan Anderlič Vodja mladinskih in otroških programov
Slavko Zupanc Trener ekipe mladinci
Brane Ceferin Trener ekipe mladinke
Nejc Rebec APT / trener ZAH regije
Aleš Vidic KRG / trener ZAH regije
Aleš Rogelj KRT / trener CEN regije
Rok Peternelj NOV / trener CEN regije
Dušan Jaunik BRM / trener VZH regije
Grega Marguč UNC / trener VZH regije
Boštjan Anderlič LOG / trener NPR regije
Andrej Lukežič POS / trener NPR regije



Otroške reprezentance

Priimek in ime / leto rojstvaKategorija / klub
Deklice
 
Otoničar Živa / 1999 U16 / SD Novinar
Marovt Mišel / 1999 U16 / SK Branik
Kobal Eva / 1999 U16 / SK Gorica
Dvornik Neja / 2001 U14 / SK Dvornik Transport
Podrepšek Ula / 2000 U16 / SK Unior
Valenčič Nežka / 2000 U16 / SK Asa
Tomšič Nika / 2000 U16 / SK Branik
Ciglič Žana / 2001 U14 / SK Triglav Kranj
   
Dečki
 
Rihtaršič Martin / 1999 U16 / SK Alpetour
Naraločnik Nejc / 1999 U16 / SK Mozirje
Žirovnik Žak / 1999 U16 / SK Branik
Fonda Jakob / 1999 U16 / SK Unior
Paščinski Tadej / 1999 U16 / SK Radovljica
Božič Borut / 2000 U16 / SK Radovljica
Tršan Tim / 2001 U14 / SK Novinar
Mirnik Maks J. / 2000 U16 / SK Kristianija
Torkar Luka / 2000 U16 / SK Zbilje
Gabriel Anže / 2000 U16 / SK Olimpija
Pori Anže / 2000 U16 / SK Fužinar
Moličnik Luka / 2000 U16 / SK Fužinar
   
Strokovno vodstvo  
Boštjan Božič Vodja mladinskih in otroških programov
Roman Šturm Vodja otroških programov
Uroš Peternel APT / trener ZAH
Matjaž Peneš TRG / trener ZAH
Jure Podlipnik MED / trener ZAH
Mitja Dragšič BRM / trener VZH
Sašo Kotnik FUŽ / trener VZH
Gašper Weber UNC / trener VZH
Boštjan Anderlič LOG / trener NPR
Jakob Arhar VRH / trener NPR
Peter Carli MAT / trener NPR
Dani Mattias NOV / trener CEN
Luka Lipičar KRT / trener CEN
Bor Slivnik OLI / trener CEN
FŠ, Inštitut za šport Zunanji sodelavci (testiranja in meritve)
  projekt Program slovenskega alpskega smučanja

Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2014 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki

Piškotki

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke.
Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov.