ZUTS - Osnovne organizacije ZUTS

CENTRALNA REGIJA

Naziv klubaUlica in hišna številkaPoštna št. in krajKontaktna osebaGSME-pošta
CŠOD Frankopanska 9 1000 LJUBLJANA KUZMIN Aleksej 041713505 fqptub
DUTSS KAMNIK Koroška cesta 6 1241 KAMNIK SCHNABL Marjan 031488817 fqptub
NŠD MEDVODE Ostrovrharveja ulica 4 1215 MEDVODE SVOLJŠAK Klemen 040301419 fqptub
SD DOMŽALE Kopališka 4 1230 DOMŽALE GOLTEZ Matjaž 031329471 fqptub
SD KRKA ROG NOVO MESTO Župančičevo sprehajališče 1 8000 NOVO MESTO GRAH Roland 031336344 fqptub
SD KRPLJE Gortanova 22 1000 LJUBLJANA PISTOTNIK Borut 015207730 fqptub
SD NOVINAR Staničeva 41 1000 LJUBLJANA SEKULA
Luka
041704902 fqptub
SD STRAHOVICA Selo pri Vodicah 19 1217 VODICE HOČEVAR Monika 041679564 fqptub
SD 1080 Komenskega ulica 16 1000 LJUBLJANA VIDOVIČ Roman 041688555 fqptub
SD TRIMO TREBNJE Gorenje Ponikve 25 8210 TREBNJE MAJER 
Bojan
031704351 fqptub
SD TRZIN Mengeška cesta 9 1236 TRZIN ZUPAN Meta 041641958 fqptub
SD VALENTIN VODNIK Tržaška cesta 121 1000 LJUBLJANA PINTARIČ Marjan 041668198 fqptub
SK AKADEMIK Kersnikova 4 1000 LJUBLJANA NUSSDORFER Bruno 041692468 fqptub
SK KAMNIK Kajuhova pot 12 1240 KAMNIK JARC Rok 041615095 fqptub
SK KOALA Ljubljanska cesta 2 1295 IVANČNA GORICA KOLEŠA 
Alojz
041791888 fqptub
SK KOMENDA Gora pri Komendi 18 1218 KOMENDA KOČAR Primož 040893680 fqptub
SK LJUBLJANA Štula 13 1210 LJUBLJANA-ŠENTVID ROGELJ 
Aleš
041394972 fqptub
SK OLIMPIJA  Tabor 14 1000 LJUBLJANA KADUNC Špela 012317316 fqptub
SK SNEŽINKA  Gortanova 21 1000 LJUBLJANA ŽUGEL 
Tomaž
041666343 fqptub
SKIKE KLUB LJUBLJANA Podlipoglav 1k 1261 LJUBLJANA - DOBRUNJE GROS Aleš 041 769 467 fqptub
ŠD ASL FLY Polanškova ulica 6 1000 LJUBLJANA KRAJNC Luka 031348778 fqptub
ŠD ATRANS TROJANE Hribi 9 1222 TROJANE STRASSER Špela 041859189 fqptub
ŠD GRBINA Podgorje 55 1241 KAMNIK ŠPAN 
Aleš
040741405 fqptub
ŠD "GRIZZLI" Rašiška 16 1000 LJUBLJANA ŠVEGL Matej 041748955 fqptub
ŠD JECOM ŠPORT Celovška cesta 160 1000 LJUBLJANA ŠTUMBERGER Luka 031301250 fqptub
ŠD MAREDO ŠPORT Preglov trg 2 1000 LJUBLJANA JAVOR Edo 041604571 fqptub
ŠD NIČ LAŽJEGA Obirska 7 1000 LJUBLJANA VOROS Matej 040455345 fqptub
ŠD SONČEK Škrjančevo 21 1230 DOMŽALE AHAČIČ Primož 041853071 fqptub
ŠD VAGABUND Mala vas 25 1000 LJUBLJANA KOVAČIČ Matej 041 986 840 fqptub
ŠD VUČKO V zatišju 3 1360 VRHNIKA ZAJC Iztok 040600777 fqptub
ŠRD TACEN Rocenska 56 1210 LJUBLJANA ŠENTVID PINCOLIČ Zlatko 041662789 fqptub
TIMING LJUBLJANA Staničeva 41 1000 LJUBLJANA LEBAR
Marko
041558744 fqptub
TSK JUB DOL Dol pri Ljubljani 1a 1262 DOL PRI LJUBLJANI JESENOVEC Igor 041786046 fqptub
ZUTS KRŠKO Trg borcev 6 8273 LESKOVEC PEVEC
Borut
041633503 fqptub

ZAHODNA REGIJA

Naziv klubaUlica in hišna številkaPoštna št. in krajKontaktna osebaGSME-pošta
ASK KRANJSKA GORA Borovška cesta 99a 4280 KRANJSKA GORA RAZINGAR Polona 031359644 fqptub
DUDS Zgoša 23 4275 BEGUNJE NA GOR. ANDOLJŠEK Miha 040525132 fqptub
DUTS POLJANSKE DOLINE Poljane 100 4223 POLJANE MRAK 
Aleš
041791618 fqptub
DUTS ŠKOFJA LOKA Podlubnik 1c 4220 ŠKOFJA LOKA OMAN Roman 040692222 fqptub
EKSTREMNI ŠPORTNI KLUB MUNGO  Mestni trg 20 4220 ŠKOFJA LOKA ŠKUFCA Žiga 041585823 fqptub
KUTS TRŽIČ Trg svobode 8 4290 TRŽIČ JERMAN Izidor 041224165 fqptub
ND RATEČE - PLANICA Rateče 18 4283 RATEČE - PLANICA KERŠTAJN Robert 041389165 fqptub
SAK KRANJ Bilečanska 5 4000 KRANJ KLANČAR Marko 040196017 fqptub
SK RADOVLJICA Gorenjska cesta 26 4240 RADOVLJICA KAVČIČ Bojan 041647973 fqptub
SK TRIGLAV KRANJ Pot na Jošta 1 4000 KRANJ ZELNIK Janez 031616699 fqptub
ŠZ RADOVLJICA, BLED, BOHINJ, GORJE Gorenjska cesta 26 4240 RADOVLJICA MAUKO Andreja 041718965 fqptub
TELEMARK KLUB KRANJ Ručigajeva 48 4000 KRANJ ALEŠ Robert 041685548  fqptub
TSK TRIGLAV KRANJ Kolodvorska cesta 1 4000 KRANJ KLEMENČIČ Mateja 045305940 fqptub
ZUTS KRANJ Partizanska cesta 39 4000 KRANJ TIČAR Matjaž 041542030 fqptub

VZHODNA REGIJA

Naziv klubaUlica in hišna številkaPoštna št. in krajKontaktna osebaGSME-pošta
DRUŠTVO ODRIV Betnavska cesta 18 2000 MARIBOR RADMILOVIČ Hermina Pika 041938800 fqptub
SD BELI ZAJEC Radegunda 21a 3330 MOZIRJE NAPOTNIK Bojan 041865598 fqptub
SD KUM DOBOVEC Dobovec 55 1423 DOBOVEC RENKO Ervin 051365380 fqptub
SD OBSOTELJE Trška cesta 66 3254 PODČETRTEK PEPEVNIK Darko 031377970 fqptub
SD SNEŽAK CELJE Trubarjeva ulica 1a 3000 CELJE JERAŠA Boštjan 041794581 fqptub
SD ŠTRK Gregorčičeva ulica 21 9000 MURSKA SOBOTA GOMBOŠI Darjan 031388509 fqptub
SD TRBOVLJE Ulica 1. junija 4 1420 TRBOVLJE ŠPILAR Oto 041605093 fqptub
SD UNIOR CELJE Aškerčeva ulica 13 3000 CELJE PROSENAK Damijan 041786994 fqptub
SD ZASAVJE Dom in vrt 25 1420 TRBOVLJE RAZINGER Gorazd 041969429 fqptub
SK BRANIK MARIBOR Mladinska ulica 29 2000 MARIBOR GOSTENČNIK Bojana 022208800 fqptub
SK DVORNIK TRANSPORT Celjska cesta 51 2380 SLOVENJ GRADEC DVORNIK Mladen 041656046 fqptub
SK GOZDNIK ŽALEC Aškerčeva 1 3310 ŽALEC BAUDEK Matjaž 041631170 fqptub
SK GORNJA RADGONA Čremošnikova 6 9250 GORNJA RADGONA NEKREP
Milan
041668752 fqptub
SK MARIBOR Ulica Veljka Vlahoviča 62 2000 MARIBOR TOMŠIČ Iztok 041708460 fqptub
SK PREBOLD Graščinska 7 3312 PREBOLD PANČUR Primož 041982859 fqptub
SK PREKMURJE Lendavska ulica 31 9000 MURSKA SOBOTA HOLSEDL Stanko 041795205 fqptub
SK PTUJ Arbaiterjeva 9 2250 PTUJ SKOK Bojan 051425522 fqptub
SK ROGAŠKA Šlandrova 14a 3250 ROGAŠKA SLATINA FÜRLINGER Leopold 041620449 fqptub
SK SMUK MISLINJA Gozdarska cesta 125 2382 MISLINJA MENCINGER Danica 028855081 fqptub
SK VELENJE  Šaleška cesta 3 3320 VELENJE GORJANC Jani 041592134 fqptub
SK ZAGORJE Naselje na Šahtu 39 1412 KISOVEC KRANJC Ksenija 041550883 fqptub
SK ZLATOROG LAŠKO Badovinčeva ulica 6 3270 LAŠKO MEDVEŠEK Maja 041371411 fqptub
ŠD ABC ŠPORT Log 99 2345 BISTRICA OB DRAVI VALENTI Aleš 040812377 fqptub
ŠD DR7 Strnadova ulica 4 2380 SLOVENJ GRADEC RODOŠEK Dejan 041711106 fqptub
ŠD HITRA SPODNJA Limbuška cesta 158 2000 MARIBOR ŠEGULA TOMAŽ 041994153 fqptub
ŠD PIRAMIDA MARIBOR Tomšičeva 40 2000 MARIBOR WUDLER Bogomir 041609793 fqptub
ŠD SMUČKO Škalce 43 3210 SLOVENSKE KONJICE KOROŠEC Borut 041922114 fqptub
ŠKD NIKA Lovrenc na Dravskem polju 37a 2324 LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU ZUPANIČ Boštjan 041983897 fqptub
ŠK NITRO SKI & SNOWBOARD V zavoju 40d 2000 MARIBOR TERTINEK Primož 041221230 fqptub
ŠD SKINAUT Vrunčeva ulica 10 3000 CELJE JEZERNIK Simon 041616464 fqptub
ŠD TEN-SPORT Kraigherjeva ulica 58 2310 SLOVENSKA BISTRICA TOMAZIN Marjan 040748369 fqptub
ŠRD SVIZEC Zreče 54 3210 SLOVENSKE KONJICE ČRNKO Aleš 031692836 fqptub
ZAVOD AKTIVNO ŽIVLJENJE Zgornja Pristava 24 2323 PTUJSKA GORA LIKAVEC Friderik 041758303 fqptub
ZŠD RAVNE NA KOROŠKEM Na gradu 6 2390 RAVNE NA KOROŠKEM ZAGERNIK Milena 028215414 fqptub

NOTRANJSKO PRIMORSKA REGIJA

Naziv klubaUlica in hišna številkaPoštna št. in krajKontaktna osebaGSME-pošta
CARVING CLUB SLOVENIJA Ulica Istrskega odreda 17 6320 PORTOROŽ TRUGLAS Karel 041624067 fqptub
DRUŠTVO GADS Ulica Milojke Štrukelj 11 5000 NOVA GORICA KOBAL Mitja 041687419 fqptub
DRUŠTVO PZUTS SNEŽNIK Bračičeva ulica 2 1380 CERKNICA ČUK Marjeta 041345264 fqptub
DUTS POSTOJNA Notranjska 4 6230 POSTOJNA MIKLAVEC Urška 031618824 fqptub
OO ZUS Ulica/Via Bonafata 6 34133 TRST, ITALIJA ROŽIČ Livio +393 475453272 fqptub
PZUTS LOGATEC Tržaška cesta 154a 1370 LOGATEC ŠEMROV Uroš 031210211 fqptub
SD AJDOVŠČINA p.p. 136 5270 AJDOVŠČINA GRUDEN Ivan 031308176 fqptub
SD KRAS Srebrničeva ulica 1 6210 SEŽANA MATELIČ Gašper 041509826 fqptub
SD ZUTS NOVA GORICA Trg Edvarda Kardelja 5 5000 NOVA GORICA VELIKONJA Marko 041713360 fqptub
SK CAPRIS Cesta Zore Perello - Godina 3 6000 KOPER ŠTURM 
Bojan
040302020 fqptub
SK IDRIJA Lapajnetova 48 5280 IDRIJA KONJAR Iztok 051 440 503 fqptub
SK IZOLA Kraška 1 6310 IZOLA BONIN Marko 031210984 fqptub
SK JAVORNIK Lome 10 5274 ČRNI VRH NAD IDRIJO PIVK Katja 041689636 fqptub
SK KOPER p.p. 330 6000 KOPER CERGONJA Miran 041410520 fqptub
SK MATAJUR TOLMIN Dijaška 12c 5220 TOLMIN MAVRI Vladimir 031654015 fqptub
SK PORTOROŽ Obala 16 6320 PORTOROŽ ŠAVLE Gregor 040219067 fqptub
SK SEŽANA Majcni 22 6210 SEŽANA PEK Robert 041 751 463 fqptub
SK SNEŽNIK Jurčičeva ulica 1 6250 ILIRSKA BISTRICA MILHARČIČ Marko 041740542 fqptub
ŠD SNOWPACK Dolga reber 2b 6000 KOPER BARUCA Vid 041227516 fqptub
ŠD VITAS Cesta Zore Perello -Godina 3 6000 KOPER KUČINIČ Igor 040872552 fqptub
TSK IDRIJA Ulica zmage 30 5280 IDRIJA GANTAR 
Jure
041656812 fqptub
TSK LOGATEC

Tržaška cesta 105

1370 LOGATEC SEVER Darja 031607577 fqptub
ZAVOD IKS I

Šolska ulica 10

6000 KOPER BERTOK Aleksandra 041577940 fqptub
ZUTS CERKNICA Cesta 4. maja 51 1380 CERKNICA MIHELČIČ Franc 031357430 fqptub

Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2017 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki