Tek na smučeh - Reprezentance

Strokovno vodstvo

Ime in priimekFunkcija
Simon Jan Predsednik panoge tek na smučeh
Marko Gracer Strokovni vodja teka na smučeh
Robert Slabanja Predsednik strokovnega sveta
Jože Klemenčič Koordinator teka na smučeh
Robert Kerštajn Predsednik Komisije za tekmovalni sistem in objekte
   
   
Strokovno vodstvo  
   
Stefano Saracco Glavni trener A ekip
Matija Rimahazi Trener pomočnik
Nejc Brodar Trener pomočnik in servis WC
Rok Šolar Trener mladinske ekipe
   
Strokovni sodelavci  
   
Damir Eibel Fizioterapevt
dr. Nada Kozjek Rotovnik Zdravstvena oskrba
dr. Bojan Knap Zdravstvena oskrba
dr. Matej Tušak Športni psiholog
mag. Aleš Vičič Športni psiholog
Urška Bukovnik Prehrana
dr. Radoje Milić Testiranja FŠ
   
Stefan Lichon Serviser WC
Bialek Martin Serviser WC
Poklukar Primož Serviser COC
Mladen Trstenjak Serviser COC
Matic Gracer Serviser COC
Luka Gostinčar Serviser COC

A ženska ekipa

Priimek in imeLet.KlubStatus
Čebašek Alenka 1989 TSK Bled A
Einfalt Lea 1994 TSK Triglav Kranj A
Fabjan Vesna 1985 TSK Triglav Kranj A
Lampič Anamarija 1995 TSK Triglav Kranj A
Razinger Nika 1993 TSK Bled A
Višnar Katja 1984 TSK Bled A
Slabanja Manca 1995 SK Ihan B
Urevc Eva 1995 ŠD Gorje B
Klemenčič Anita 1996 TSK Triglav Kranj C
Žavbi Kunaver Anja 1995 TSK Logatec C

A moška ekipa

Priimek in imeLet.KlubStatus
Šimenc Miha 1995 TSK Logatec A
Lampič Janez 1996 TSK Triglav Kranj B
Črv Benjamin 1996 ND Rateče-Planica C
Dolar Miha 1995 TSK Bled C
Klavžar Boštjan 1990 TSK Logatec C
Prosen Luka 1991 TSK Bled C

A mladinska ekipa - U20 - dekleta

Priimek in imeLet.KlubStauts
Mandeljc Anja 1999 ŠD Gorje A
Klemenčič Nina 1998 TSK Triglav Kranj B
Rupnik Neža 1998 TSK JUB Dol pri Ljubljani B

A mladinska ekipa - U20 - fantje

Priimek in imeLet.KlubStatus
Markun Luka 1998 ŠD Gorje A
Črv Vili 1999 ND Rateče-Planica A
Ličef Miha 1997 ŠD Gorje B
Perša Blaž 1999 TSK JUB Dol pri Ljubljani B
Raduha Erik 1997 ND Rateče-Planica B

U18 mladinska ekipa - EYOF Erzurum 2017 - dekleta

Priimek in imeLet.Klub
Hudovernik Rebeka 2000 ŠD Gorje
Kerštajn Maja 2000 ND Rateče-Planica
Mandeljc Anja 1999 ŠD Gorje
Zbačnik Maja 2000 TSK Logatec
Zorjan Špela 2000 NŠD Medvode
Žerjav Neža 1999 ND Rateče-Planica

U18 mladinska ekipa - EYOF Erzurum 2017 -fantje

Priimek in imeLet.Klub
Črv Vili 1999 ND Rateče-Planica
Hladnik Dejan 2000 TSK Logatec
Hladnik Luka 2000 TSK Logatec
Hvala Anžej Tomaž 1999 TSK JUB Dol pri Ljubljani
Jan Miha 2000 TSK Bled
Perša Blaž 1999 TSK JUB Dol pri Ljubljani
Rihtaršič Andraž 1999 TSK Bled

U16 mladinska ekipa - dekleta

Priimek in imeLet.Klub
Arh Ajda 2001 SD Bohinj
Jazbec Sara 2001 TSK Triglav Kranj
Klemenčič Živa 2001 TSK Triglav Kranj
Kozomara Maša 2001 SD Bohinj
Perko Neža 2001 TSK Triglav Kranj
Vuga Zala Marija 2001 TSK JUB Dol pri Ljubljani

U16 mladinska ekipa - fantje

Priimek in imeLet.Klub
Globočnik Jernej 2001 NŠD Medvode
Gros Anže 2001 NŠD Medvode
Mandeljc Matej 2001 ŠD Gorje
Markelj Anže 2001 SD Bohinj
Planko Lovro 2001 SK Ihan
Šraj Nejc 2001 TSD Olimpija Bloke

Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2017 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki