DPNC – Gimnazija Franceta Prešerna omv.gif

kranj_zimadpnc.jpg
kontaktna oseba
Ivo ZUPAN
telefon
051/634-960
04/231-72-58
elektronski naslov
jwp/{vqboAtmptlj/tj
kamera
OMV center v živo

Smučarski skoki - Reprezentance

Reprezentance v smučarskih skokih za sezono 2017/18

Vodstvo nordijskih disciplin

Ime in priimekFunkcija
Ljubo Jasnič Predsednik zbora in odbora za smučarske skoke in nordijsko kombinacijo
Jelko Gros Predsednik strokovnega sveta
Tomaž Verdnik Strokovni vodja panoge za skoke in NK

Strokovna ekipa moške A reprezentance

Ime in priimekFunkcija
Goran Janus Glavni trener
Nejc Frank Trener sodelavec
Jani Grilc Trener sodelavec
Matjaž Polak Zunanji sodelavec / motorična priprava (delno)
Urban Jarc Zunanji sodelavec / fizioterapevt
Urban Komac Zunanji sodelavec / fizioterapevt
Aljoša Branc Zunanji sodelavec / servis smuči
dr. Bojan Knap Zunanji sodelavec / zdravstvo, prehrana
dr. Tomaž Silvester Zunanji sodelavec / ortoped

Moška A reprezentanca

Ime in priimek / leto rojstvaKlub / status
Jurij Tepeš / 1989 SD Dolomiti / A
Robert Kranjec / 1981 SK Triglav Kranj / A
Peter Prevc / 1992 SK Triglav Kranj / A
Anže Semenič / 1993 NSK Tržič FMG / A
Anže Lanišek / 1996 SSK Mengeš / A

Strokovna ekipa moške B reprezentance

Ime in priimekFunkcija
Igor Medved Glavni trener
Jure Šinkovec Trener sodelavec

Moška B reprezentanca

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Cene Prevc / 1996 SK Triglav Kranj
Jernej Damjan / 1983 SSK Sam Ihan
Jaka Hvala / 1993 SSK Ponikve
Rok Tarman / 1997 ND Rateče Planica
Miran Zupančič / 1989 SK Zagorje
Nejc Dežman / 1992 SK Triglav Kranj
Andraž Pograjc / 1991 SK Zagorje
Rok Justin / 1993 SSK Stol Žirovnica
Ernest Prišlič / 1993 SK Zagorje

Mlada A in mladinska reprezentanca

Ime in priimekFunkcija
Gorazd Pogorelčnik Športni koordinator DPNC
Gorazd Bertoncelj Glavni trener
Matevž Šparovec Trener pomočnik
Rok Teržan (mlada A repr.), Nastja Gradišar (mladinska repr.) Preventiva
Aleš Vičič s sodelavci Psihološka priprava

Matjaž Polak

Strokovna pomoč, osnovna motorika
Urban Komac Rehabilitacija

Mlada A reprezentanca

Ime in priimek / leto rojstvaKlub / status
Domen Prevc / 1999 SK Triglav Kranj / A
Tilen Bartol / 1997 SSK Sam Ihan / A mlada
Žiga Jelar / 1997 SK Triglav Kranj / A mlada
Aljaž Osterc / 1999 SSK Velenje / A mlada

Bor Pavlovčič / 1998

ND Planica / A mlada

Mladinska reprezentanca

Ime in priimek / leto rojstvaKlub /status
Tine Bogataj / 1998 SSK Ilirija / C
Blaž Pavlič / 1998 SSK Mislinja / C
Timi Zajc / 2000 SSK Ljubno BTC / C

Jan Kus / 1998

SSK Ilirija / kandidat

Ženska reprezentanca

Ime in priimekFunkcija
Stane Baloh Glavni trener
Primož Peterka Trener pomočnik / asistenca
Jernej Košnjek, Urban Komac Zunanji sodelavec / maser, fizioterapija
Urška Bukovnik Zunanji sodelavec / nutricionistka
Tomaž Silvester Zunanji sodelavec / zdravnik ortoped

Reprezentanca A

Ime in priimek / leto rojstvaKlub / status
Urša Bogataj / 1995 SSK Ilirija / A
Ema Klinec / 1998 SSK Alpina Žiri / A
Nika Križnar / 2000 SSK Alpina Žiri (A, DPNC)
Katja Požun / 1993 SK Zagorje / A
Špela Rogelj / 1994 SSK Ilirija / A
Maja Vtič / 1988 SD Zabrdje / A

Mladinska reprezentanca

Ime in priimek / leto rojstvaKlub / status
Jerneja Brecl / 2001 SSK Velenje / DPNC
Katra Komar / 2001 SSK Bohinj / DPNC

Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2017 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki