O zvezi - Predstavniki v FIS in IBU

Slovenski predstavniki v FIS

Predsedstvo / podpredsednik Janez KOCIJANČIČ
Odbor za tek na smučeh / Član izvršilnega odbora Uroš PONIKVAR
Odbor za tek na smučeh / Častni član Peter PETRIČEK
Pododbor za tek na smučeh - ženske / Članica Maja BENEDIČIČ
Pododbor za pravila in nadzor teka na smučeh / Član / Podpredsednik pritožbene komisije
Pododbor za svetovni in celinski pokal teka na smučeh/ Član
Uroš PONIKVAR
Odbor za skoke / Član izvršilnega odbora
Častna člana
Jelko GROS
Janez GORIŠEK in
Lojze GORJANC
Pododbor za skakalnice / Član Marko MLAKAR
Pododbor za tehnične delegate, pravila in nadzor / Član Janez BUKOVNIK
Pododbor za načrtovanje koledarja / Član Tomaž VERDNIK
Pododbor za opremo in razvoj / Član odbora Jelko GROS
Pododbor za skoke in nordijsko kombinacijo, mladinska in otroška vprašanja / Član Rajko PINTAR 
Odbor za nordijsko kombinacijo / Član Janez BUKOVNIK
Odbor za alpsko smučanje / Član izvršilnega odbora Gregor BENEDIK
Odbor za alpsko smučanje / Konferenca Iztok KLANČNIK
Odbor za alpsko smučanje / Častni član Tone VOGRINEC
Pododbor za alpsko smučanje, mladinska in otroška vprašanja / Član Boštjan ANDERLIČ
Pododbor za klasifikacijo alpskih tekmovalcev / Član Janez DEKLEVA
Pododbor za alpske proge / Član Dušan GORIŠEK
Pododbor za alpske proge / Častni član Peter LAKOTA
Pododbor za alpska pravila in nadzor / Član Matjaž KRANJC
Pododbor za alpske tehnične delegate / Član Matjaž KRANJC
Pododbor za svetovni pokal v alpskem smučanju / Član Srečko VILAR
Pododbor za evropski pokal v alpskem smučanju / Član Miha VERDNIK
Odbor za deskanje in smučanje prostega sloga / Konferenca Anže POLANEC
Matevž STANOVNIK
Pododbor za deskanje in prosti slog, mladinska in otroška vprašanja / Član Matevž STANOVNIK
Pododbor za prosti slog v parku in snežni žleb / Konferenca Iztok ŠUMATIČ
Roman VIDOVIČ
Pododbor za smučarski kros / Član-ica Iztok KVAS
Jelka ŠIKER
Pododbor za grbine in akrobatske skoke / Konferenca Matevž STANOVNIK
Pododbor za deskanje - paralelne discipline / Član Anže POLANEC
Odbor za telemark / Član Franc HORVATIČEK
Odbor za pravna vprašanja in varnost / Član Katarina ZAJC
Odbor za vprašanja oglaševanja / Član Enzo SMREKAR
Odbor za zdravstvo / Član Matjaž TUREL
Odbor za odnose z javnostjo in množičnimi občili / Član Tomi TRBOVC
Pododbor za alpske mestne tekmovalce / Član Boštjan ANDERLIČ
Pododbor za univerzitetne tekmovalce / Član Blaž LEŠNIK
Pododbor za master tekmovalce / Član Janez DEKLEVA
Pododbor za smučanje invalidov / Član Roman JAKIČ

Slovenski predstavniki v IBU

Pomočnik direktorja tekmovanj za svetovni pokal Borut NUNAR
Informacijski odbor / Član Tomaž ŠUŠTERŠIČ

Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2018 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki | Politika varstva osebnih podatkov