DPNC – Gimnazija Franceta Prešerna omv.gif

kranj_zimadpnc.jpg
kontaktna oseba
Ivo ZUPAN
telefon
051/634-960
04/231-72-58
elektronski naslov
jwp/{vqboAtmptlj/tj
kamera
OMV center v živo

Nordijska kombinacija - Reprezentance

Sestava ekip v nordijski kombinaciji za sezono 2016/17

Vodstvo nordijskih disciplin

Ime in priimekFunkcija
Ljubo Jasnič Predsednik zbora in odbora za skoke in nordijsko kombinacijo
Jelko Gros Predsednik strokovnega sveta za skoke in NK
Tomaž Verdnik Strokovni vodja panoge za skoke in NK

Strokovno vodstvo ekip A in B

Ime in priimekFunkcija
Igor Jelen Vodja in glavni trener
Peter Jošt Vodja skupin DPNC NK
Jan Družina Asistent trener
Anže Obreza Trener skupin DPNC NK
Robert Slabanja Strokovni sodelavec za tek
Gorazd Pogorelčnik Vodja programa skupin DPNC
Boštjan Ahačič Športni fizioterapevt
Tomaž Kurik, Lukaš Kučera Servisna služba

Ekipa A in B

Ime in priimek / leto rojstvaKlub / status
Marjan Jelenko / 1991 SSK Velenje / član A
Leon Šarc / 1996 SSK Mengeš / kandidat B
Vid Vrhovnik / 1999 SSK Velenje / DPNC 1 - ML, status B
Matevž Malovrh / 1999 NSK Tržič FMG / DPNC 1 - ML
Jaka Matko / 1998 SSK Logatec / DPNC 1 - ML
Gašper Brecl / 1998 SSK Velenje / DPNC 1 - ML
Rok Juvančič / 1997 SK Zagorje / DPNC 1

Strokovno vodstvo DPNC

Ime in priimekFunkcija
Peter Jošt Vodja in trener
Anže Obreza Trener
Gorazd Pogorelčnik Koordinator skupin
Matic Plaznik Servis tekaških smuči
Jaka Sušnik Fizioterapevt
mag. Aleš Vičič Psiholog
dr. Urška Bukovnik Nutricionistka
Darko Kaligaro, Jaka Rus, Viktor Jekovec, Sandi Čimžar, Vlado Ačko, Zvone Pograjc, Stanislav Grm, Rok Mandl Klubski trenerji

Skupina DPNC

Ime in priimek / leto rojstvaKlub/status/tren.skup.
Vid Vrhovnik / 1999 SSK Velenje / član B rep.-DPNC 1 / A/B
Jaka Matko* / 1998 SSK Logatec / član ml.rep.-DPNC 1 / A/B
Gašper Brecl / 1999 SSK Velenje / član ml.rep.-DPNC 1 / A/B
Matevž Malovrh / 1999 NSK Tržič FMG / član ml.rep.-DPNC 1 / A/B
Rok Juvančič / 1997 SK Zagorje / DPNC 1 / A/B
Nik Knaus / 2000 SSK Logatec / DPNC 2 / DPNC
Ožbej Jelen / 2000 SSK Velenje / DPNC 2 / DPNC
Rok Jelen / 2000 SSK Velenje / DPNC 2 / DPNC
Martin Iglič* / 1999 SK Triglav / DPNC 3 / DPNC
Gašper Polajnar* / 2000 SK Triglav / DPNC 3 / DPNC
Martin Mastnak* / 2000 SD Vizore / DPNC 3 / DPNC
Miha Jekovec / 2001 NSK Tržič FMG / DPNC 3 / DPNC
Primož Ačko / 2001 SSK Šmartno na P. / DPNC 3 / DPNC
Damjan Suzič / 2001 SSK Costella Ilirija / DPNC 3 / DPNC
Blaž Potočan* / 2001 SD Vizore / DPNC 3 / DPNC
Maja Drinovec / 2001 NSK Tržič FMG / DPNC 3 / DPNC
Jan Bombek* / 2001 SSK Velenje / občasno priklj. prog. DPNC

* Tekmovalci, ki v šolskem letu 2016/2017 ne bodo dijaki Gimnazije Franceta Prešerna Kranj.

Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2017 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki