Biatlon - Največji uspehi

Olimpijske igre

Ime in priimekRezultat/disciplinaPrizorišče
Teja Gregorin 3. mesto, zasledovanje Soči, 2014

Svetovna prvenstva

Ime in priimekRezultat/disciplinaPrizorišče
Jakov Fak 1. mesto, posamično Ruhpolding, 2012
Jakov Fak 1. mesto, skupinski start Kontiolahti, 2015
Teja Gregorin 2. mesto, posamično Pyeongchang, 2009
Slovenija 2. mesto, mešana štafeta Ruhpolding, 2012
Jakov Fak 3. mesto, šprint Nove Mesto na Morave, 2013

Ženske - stopničke na tekmah svetovnega pokala

Ime in priimekRezultat/disciplinaPrizorišče
Andreja Grašič 1. mesto, posamično Osrblie, 1996
Andreja Grašič 1. mesto, posamično Nozawa Onsen, 1997
Andreja Grašič 1. mesto, posamično Östersund, 1998
Andreja Grašič 2. mesto, posamično Lahti, 1995
Andreja Grašič 2. mesto, posamično Anterselva/Antholz, 1996
Andreja Grašič 2. mesto, šprint Novosibirsk, 1997
Andreja Grašič 2. mesto, posamično Hochfilzen, 1998
Tadeja Brankovič 2. mesto, šprint Oslo Holmenkollen, 2004
Tadeja Brankovič 2. mesto, šprint Östersund, 2005
Teja Gregorin 2. mesto, skupinski štart Oslo, 2014
Andreja Grašič 3. mesto, šprint Osrblie, 1996
Andreja Grašič 3. mesto, posamično Anterselva/Antholz, 2002
Tadeja Brankovič 3. mesto, šprint Östersund, 2004
Tadeja Brankovič 3. mesto, šprint Kontiolahti, 2006
Tadeja Brankovič 3. mesto, skupinski štart Kontiolahti, 2006
Tadeja Brankovič 3. mesto, skupinski štart Pokljuka, 2007
Teja Gregorin 3. mesto, skupinski štart Oslo Holmenkollen, 2012
Slovenija 3. mesto, štafeta Oberhof, 2005
Slovenija 3. mesto, štafeta Ruhpolding, 2006

Moški - stopničke na tekmah svetovnega pokala

Ime in priimekRezultat/disciplinaPrizorišče
Janez Marič 1. mesto, posamično Östersund, 2003
Jakov Fak 1. mesto, zasledovalno Hochfilzen, 2012
Jakov Fak 1. mesto, šprint Pokljuka, 2012
Jakov Fak 1. mesto, šprint Oslo, 2014
Jakov Fak 1. mesto, skupinski start Khanty Mansiysk, 2015
Jakov Fak 1. mesto, zasledovanje Nove Mesto, 2015
Jakov Fak 1. mesto, šprint Nove Mesto, 2015
Janez Marič 2. mesto, šprint Osrblie, 2002
Janez Marič 2. mesto, šprint Anterselva/Antholz, 2004
Jakov Fak 2. mesto, skupinski štart Pokljuka, 2012
Jakov Fak 2. mesto, zasledovalno Anterselva/Antholz, 2013
Jakov Fak 2. mesto, zasledovalno Ruhpolding, 2014
Jakov Fak 3. mesto, zasledovalno Östersund, 2010
Janez Marič 3. mesto, šprint Lake Placid, 2004
Tomas Globočnik 3. mesto, skupinski štart Oberhof, 2001
Marko Dolenc 3. mesto, posamično Östersund, 2003
Matjaž Poklukar 3. mesto, šprint Lahti, 1995
Jakov Fak 3. mesto, šprint Hochfilzen, 2012
Jakov Fak 3. mesto, šprint Anterselva/Antholz, 2013
Jakov Fak 3. mesto, skupinski štart Oslo, 2014
Jakov Fak 3. mesto, zasledovanje Hochfilzen, 2014
Jakov Fak 3. mesto, šprint Oestersund, 2015
Jakov Fak 3. mesto, šprint Anterselva, 2015
Slovenija 3. mesto, štafeta Anterselva/Antholz, 2002
Slovenija 3. mesto, štafeta Nozawa Onsen, 1997

Mladinska svetovna prvenstva

Ime in priimekRezultat/disciplinaPrizorišče
Tamara Barič 1. mesto, zasledovalno Presque Isle, 2006
Klemen Bauer 2. mesto, šprint Haute Maurienne, 2004
Klemen Bauer 2. mesto, šprint Kontiolahti, 2005
Peter Dokl 2. mesto, posamično Haute Maurienne, 2004
Tamara Barič 3. mesto, šprint Presque Isle, 2006
Klemen Bauer 3. mesto, posamično Haute Maurienne, 2004
Klemen Bauer 3. mesto, posamično Martel/Val Martello, 2007
Slovenija 3. mesto, štafeta Haute Maurienne, 2004

Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2017 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki