Biatlon - Reprezentance

Biatlonske reprezentance Slovenije - sezona 2017/2018


STROKOVNO VODSTVO

Vodstvo reprezentanc
 
Predsednik Zbora za biatlon Marko Dolenc
Vodja panoge za biatlon Janez Ožbolt
Vodja biatlonskih reprezentanc Matej Oblak
   
Trenerji  
A reprezentanca

Trener skupina 1: Tomaš Kos
Trener skupina 2: Miha Podgornik
Fizioterapevt: David M. Kukovec

Mladinska reprezentanca Trener fantje: Janez Marič
Trenerka punce: Andreja Mali
Regijski centri Osrednja Slovenija: Robert Sitar
Gorenjska: Matej Kordež
Zgornja Gorenjska: Nuša Pogačar
Šola biatlona Trenerji regijskih centrov
Pomočniki: klubski trenerji
   
Strokovni sodelavci  
Šola biatlonskega streljanja Ljubo Tomažič
Zdravnik Matej Svetec, Nada Kozjek Rotovnik
Servis (BWC) Anže Globevnik, Gregor Brvar, Nejc Kordiš
Pomočnik, servis IBU pokal Robert Gasser
Servis (IBU Junior pokal, MSP, AP) Jure Ožbolt, Matej Drinovec



TEKMOVALNE EKIPE - 2017/18

A reprezentanca
Trening skupina 1,2
       
Ime in priimekKlubRojen/aStatusKat.
1. Teja Gregorin ŠD Nika Ihan 1980 A1 Elite SR
2. Jakov Fak ŠD Pokljuka 1987 A1 Elite SR
3. Klemen Bauer SK Ihan 1986 A1 MR
4. Rok Tršan TSK Logatec 1992 A2 DR
5. Anja Eržen TSK Bled 1992 A2 DR
6. Lenart Oblak SK Brdo 1991 A2 DR
7. Miha Dovžan ŠD Gorje 1994 A2 PR
8. Mitja Drinovec SK Ihan 1996 A2 PR



Mladinska reprezentanca - fantje
     
Ime in priimekKlubRojen/aStatusKat.
1. Alex Cisar TSK Triglav Kranj 2000 B1 PR
2. Lovro Planko SK Ihan 2001   MLR
3. Anton Vidmar SK Brdo 2000   MLR
4. Luka Naglič SK Ihan 1998   MLR
5. Blaž Debeljak SD Bohinj 1999   MLR
6. Jure Zidar TSK Triglav Kranj 2000   MLR



Mladinska reprezentanca - dekleta
     
Ime in priimekKlubRojen/aStatusKat.
1. Urška Poje SK Loška dolina 1997 B1 PR
2. Tais Vozelj TSK Triglav Kranj 1999 B1 PR
3. Nina Zadravec TSK Triglav Kranj 1998   PR
4. Polona Klemenčič TSK Triglav Kranj 1997   PR
5. Nika Vindišar ŠD Gorje 1999   PR

Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2017 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki