Alpsko smučanje - Reprezentance

Vodstvo alpskih disciplin

Ime in priimekFunkcija
Iztok Klančnik Predsednik zbora in odbora za alpsko smučanje
Miha Verdnik Vodja panoge

Strokovno vodstvo moških reprezentanc

Ime in priimekFunkcija
Klemen Bergant Odgovorni trener za tehnične discipline za SP
Peter Pen Odgovorni trener za hitre discipline za SP
Rasto Ažnoh Odgovorni trener za EP
Matjaž Požar Trener/servis za tehnične discipline za SP
Rok Šalej Trener/servis za tehnične discipline za SP
Erik Furlan Fizioterapevt za tehnične discipline za SP
Mišel Žerak Trener/serviser/test smuči za SP
Rok Javor Servis za hitre discipline za SP
Peter Štrucl Pomočnik/servis za hitre discipline za SP
Gašper Markič Trener/kondicija za DH SG za SP
Matjaž Marušič Trener GS SL za SP
Aleš Gorza Zunanji sodelavec
Boštjan Delalut Zunanji sodelavec
Domen Oražem Pomočnik trenerja/servis za EP
Mitja Valenčič Pomočnik trenerja/servis za EP
Nika Radjenovič Kondicijski trener za EP

Ekipa za tehnične discipline za svetovni pokal

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Žan Kranjec / 1992 SD Novinar
Štefan Hadalin / 1995 SK Dol Ajdovščina

Ekipa za hitre discipline za svetovni pokal

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Boštjan Kline / 1991 ASK Branik Maribor
Klemen Kosi / 1991 ASK Branik Maribor
Martin Čater / 1992 SK Unior Celje
Miha Hrobat / 1995 ASK Triglav Kranj
Andrej Šporn* / 1981 ASK Kranjska Gora
Rok Perko* / 1985 ASK Kranjska Gora
Tilen Debelak* / 1991 SK Črna

Ekipa za tehnične discipline za evropski pokal

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Žan Grošelj / 1993 SK Olimpija
Jakob Špik / 1994 SK Alpetour
Ven Florjančič / 1996 ASK Branik Maribor
Dušan Senčar / 1996 ASK Branik Maribor
Žan Špilar / 1997 SD Trbovlje
Žan Kralj / 1997 ASK Triglav
Matevž Rupnik / 1997 SD Postojna
Aljaž Dvornik* / 1995 SK Dvornik Transport
Luka Pančur* / 1995 SK Novinar



Strokovno vodstvo ženskih reprezentanc

Ime in priimekFunkcija
Denis Šteharnik Odgovorni trener za tehnične in hitre discipline za SP
Sergej Poljšak Trener za hitre discipline
Robert Žan Trener za tehnične discipline
Igor Zagernik Odgovorni trener EP ekipe
Primož Skerbinek Serviser hitre discipline za SP
Miha Kosmač Serviser tehnične discipline za SP
Andrej Čerin Serviser tehnične+hitre discipline za SP
Uroš Šinkovec Serviser/pomočnik za EP
Tina Kobale Fizioterapevtka
Daniel Ošep Kondicijski trener
Helena Okorn Zunanja sodelavka SZS/nutricistka
Dr. Matjaž Turel Zunanji sodelavec/Zdravnik
Dr. Anže Kristan Zunanji sodelavec/Zdravnik
Dr. Aleš Vičič Zunanji sodelavec/Psiholog


Ekipa za svetovni pokal

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Ana Drev / 1985 SK Dvornik Transport
Ilka Štuhec / 1990 ASK Branik Maribor
Maruša Ferk / 1988 DTV Partizan Blejska Dobrava
Ana Bucik / 1993 SK Gorica
Meta Hrovat / 1998 ASK Kranjska Gora
Tina Robnik / 1991 SK Luče


Ekipa za evropski pokal

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Saša Brezovnik / 1995 SK Unior Celje
Klara Livk / 1994 SK Alpetour
Desiree Ajlec / 1996 ASK Branik Maribor
Andreja Slokar / 1997 SK Dol Ajdovščina



Strokovno vodstvo mladinskih ekip

Ime in priimekFunkcija
Boštjan Anderlič Vodja mladinskih programov
Andrej Lukežič Glavni trener moški C (mladinski) program
Grega Marguč Trener moški C (mladinski) program
Nika Radjenovič Kondicija C (mladinski) program
Aleš Piber Sodelavec moški C (mladinski) program
Zvone Žirovnik Sodelavec moški C (mladinski) program
Aleksander Glebov Glavni trener ženske C (mladinska) ekipa
Aleš Rogelj Trener ženske C (mladinska) ekipa
Mladen Dvornik Sodelavec ženske C (mladinska) ekipa
Dani Mattias Sodelavec ženske C (mladinska) ekipa
Nejc Rebec Panožni področni centri / zahod vodja
Rok Peternelj Panožni področni centri / center vodja
Dušan Jaunik Panožni področni centri / vzhod vodja

Moška (mladinska) C ekipa

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Anže Čufar / 1998 ASK Kranjska Gora
Krištof Fabjan / 1997 SD Postojna
Žak Žirovnik / 1999 ASK Branik Maribor
Nejc Naraločnik / 1999 SD Beli Zajec
Tijan Marovt / 1998 ASK Branik Maribor
Borut Božič / 2000 SK Radovljica
Tadej Paščinski / 1999 SK Radovljica
Jaka Dvornik / 1997 SK Dvornik Transport
Jan Napotnik / 1997 SD Beli Zajec
Jakob Fonda / 1999 SD Novinar

Ženska (mladinska) C ekipa

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Maja Bernard / 1998 APT SK Alpetur
Mišel Marovt / 1999 ASK Branik Maribor
Živa Otoničar / 1999 SD Novinar
Nika Tomšič / 2000 ASK Branik Maribor
Neja Dvornik / 2001 SK Dvornik Transport
Rebeka Oblak / 2001 SK Ljubljana Kristianija

 

Strokovno vodstvo otroških ekip

Ime in priimekFunkcija
Boštjan Anderlič Vodja programa otrok in mladine
Roman Šturm Vodja otroških programov
Aleš Vidic Sodelavec
Dva trenerja vsake regije Sodelujoči trenerji
FŠ, Inštitut za šport Zunanji sodelavci


Deklice kategorije U16, U14

Ime in priimekKlub / regija
Nika Murovec DOM / CEN
Anja Oplotnik UNC / VZH
Lina Knific KRT / CEN
Ajda Pižorn UNC / VZH
Nina Drobnič ZEL / ZAH
Rebeka Kalan ZEL / ZAH
Živa Gabrijel KRT / CEN
Tinkara Koren FUZ / VZH
Maša Robin VUZ / VZH
Nika Ozimic CRN / VZH
Alma Krumberger KRT / CEN
Vida Ravnikar KRG / ZAH


Dečki kategorije U16, U14

Ime in priimekKlub / regija
Martin Križaj APT / ZAH
Rok Ažnoh BRM / VZH
Lovro Strasberger NOV / CEN
Maj Mis OLI / CEN
Matic Tovornik UNC / VZH
Matevž Habajec NOV / CEN
Andraž Sešlar OLI / CEN
Žiga Oreškovič Zupan KRG / ZAH
Matic Helbl VUZ / VZH
Enej Mertelj KRG / ZAH
Jerry Dubrovics KRG / ZAH
Jaka Volentar FUŽ / VZH
Anže Podlipnik KRG / ZAH
Nejc Komac KRG / ZAH
Jakob Anderlič  NOV / CEN
Jaka Pregrad KRT / CEN
Urban Slak Piskar DOM / CEN
David Rakovič KRG / ZAH

Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2017 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki