Alpsko smučanje - Reprezentance

Vodstvo alpskih disciplin

Ime in priimekFunkcija
Iztok Klančnik Predsednik zbora in odbora za alpsko smučanje
Miha Verdnik Vodja panoge

Strokovno vodstvo moških reprezentanc

Ime in priimekFunkcija
Klemen Bergant Odgovorni trener za tehnične discipline za SP
Peter Pen Odgovorni trener za hitre discipline za SP
Rasto Ažnoh Odgovorni trener za EP
Matjaž Požar Trener/servis za tehnične discipline za SP
Rok Šalej Trener/servis za EP
Domen Oražem Pomočnik/servis za tehnične discipline za SP/EP
Rok Javor Pomočnik/servis za hitre discipline za SP
Peter Štrucelj Pomočnik/servis za hitre discipline za SP
Gašper Markič Pomočnik/servis za hitre discipline za SP
Andrea Massi Zunanji sodelavec/Strokovna podpora in pomoč trenerjem

Ekipa za tehnične discipline za svetovni pokal

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Žan Kranjec / 1992 SD Novinar
Štefan Hadalin / 1995 SK Dol Ajdovščina
Matic Skube / 1988 SK Alpetour

Ekipa za tehnične discipline za evropski pokal

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Aljaž Dvornik / 1995 SK Dvornik Transport
Žan Grošelj / 1993 SK Olimpija
Jakob Špik / 1994 SK Alpetour
Luka Pančur / 1995 SK Novinar
Dušan Senčar / 1996 SK Branik Maribor

Ekipa za hitre discipline za svetovni pokal

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Boštjan Kline / 1991 SK Branik Maribor
Klemen Kosi / 1991 SK Branik Maribor
Martin Čater / 1992 SK Branik Maribor
Andrej Šporn / 1981 ASK Kranjska Gora
Miha Hrobat / 1995 ASK Triglav Kranj
Rok Perko / 1985 ASK Kranjska Gora



Strokovno vodstvo ženskih reprezentanc

Ime in priimekFunkcija
Denis Šteharnik Odgovorni trener za tehnične in hitre discipline za SP
Aleš Brezavšček Trener za hitre discipline
Robert Žan Trener za tehnične discipline
Uroš Jelen Kondicijski trener za ekipo SP in EP
Primož Skerbinek Pomočnik trenerja/servis
Miha Kosmač Pomočnik trenerja/servis
Jure Podlipnik Pomočnik trenerja/servis
Andrea Massi Zunanji sodelavec/Strokovna podpora in pomoč trenerjem
Dr. Matjaž Turel Zunanji sodelavec/Zdravnik
Dr. Anže Kristan Zunanji sodelavec/Zdravnik
Aleš Vičič Zunanji sodelavec/Psiholog


Ekipa za svetovni pokal

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Ana Drev / 1985 SK Dvornik Transport
Ilka Štuhec / 1990 SK Branik Maribor
Maruša Ferk / 1988 DTV Partizan Blejska Dobrava
Ana Bucik / 1993 SK Gorica
Meta Hrovat / 1998 ASK Kranjska Gora
Katarina Lavtar / 1988 SK Radovljica
Tina Robnik / 1991 SK Luče
Vanja Brodnik / 1989 SK Olimpija


Ekipa za evropski pokal

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Saša Brezovnik / 1995 SK Unior Celje
Klara Livk / 1994 SK Alpetour



Strokovno vodstvo mladinskih ekip

Ime in priimekFunkcija
Boštjan Anderlič Vodja mladinskih programov
Andrej Lukežič Trener moški C (mladinski) program
Nika Radjenovič Trenerka moški C (mladinski) program
Aleš Piber Sodelavec
Grega Marguč Trener ženske C (mladinska) ekipa
Nejc Rebec Trener moški medregijska ekipa
Brane Ceferin Trener ženske medregijska ekipa
Rok Peternelj Sodelavec
Dušan Jaunik Sodelavec
Andrea Massi Strokovni sodelavec

Moška (mladinska) C ekipa

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Jani Kavčič / 1996 SD Postojna
Žan Špilar / 1997 SD Trbovlje
Anže Čufar / 1998 ASK Kranjska Gora
Krištof Fabjan / 1997 SD Postojna
Žan Kralj / 1997 ASK Triglav Kranj
Žak Žirovnik / 1999 SK Branik Maribor
Nejc Naraločnik / 1999 SD Beli Zajec
Tijan Marovt* / 1998 SK Branik Maribor
Borut Božič** / 2000 SK Radovljica
Tadej Paščinski** / 1999 SK Radovljica
Ven Florjančič** / 1996 SK Branik Maribor
Jaka Dvornik** / 1997 SK Dvornik Transport
Jan Napotnik** / 1997 SD Beli Zajec
Matevž Rupnik** / 1997 SD Postojna

* tekmovalec se vrača po poškodbi in se priključi ekipi po koncu rehabilitacije
** tekmovalci se priključujejo ekipi v lastni režiji - v dogovoru s SZS krijejo stroške 3. trenerja in prevoza. Ekipa ima organiziran  program  treningov na snegu in kondicije ter udejstvovanje na FIS tekmah v tujini in doma. Prejmejo uradna oblačila SZS.

Moška medregijska mladinska ekipa

Ime in priimek / leto rojstvaKlub/status
Matic Kalan / 1998 SK Železniki / MMR 21
Timotej Giacomelli / 1998 SK Alpetour / MMR 21
Jakob Fonda* / 1999 SD Novinar / MMR 18
Miha Brantuša / 1999 SK Branik Maribor / MMR 18
Maks Jan Mirnik / 2000 SK Ljubljana / MMR 18
Luka Moličnik / 2000 SK Fužinar / MMR 18
Anže Pori / 2000 SK Fužinar / MMR 18

* tekmovalec s statusom poškodovanca

Ženska (mladinska) C ekipa

Ime in priimek / leto rojstvaKlub
Desiree Ajlec / 1996 SK Branik Maribor
Andreja Slokar / 1997 SK Dol Ajdovščina
Lejla Habjan / 1998 SK Alpetour Škofja Loka
Mišel Marovt / 1999 SK Branik Maribor
Živa Otoničar / 1999 SD Novinar
Nika Tomšič / 2000 SK Branik Maribor

Ženska medregijska mladinska ekipa

Ime in priimek / leto rojstvaKlub/status
Katja Lokar / 1996 ASK Kranjska Gora / MMR 21
Žaklina Jurkovič / 1997 SD Postojna / MMR 21
Anja Drev / 1997 SK Mozirje / MMR 21
Lara Ciglič / 1998 SK Triglav Kranj / MMR 21
Maja Bernard / 1998 SK Dol Ajdovščina / MMR 21
Anja Žibert / 1999 SK Zagorje / MMR 18
Ula Podrepšek / 2000 SK Unior Celje / MMR 18
Nika Meško / 2000 SK Triglav Kranj / MMR 18

Strokovno vodstvo otroških ekip

Ime in priimekFunkcija
Boštjan Anderlič Vodja programa otrok in mladine
Roman Šturm Vodja otroških programov
Aleš Rogelj Sodelavec
Aleš Vidic Sodelavec
Dva trenerja vsake regije Sodelujoči trenerji
FŠ, Inštitut za šport Zunanji sodelavci


Deklice kategorije U16, U14

Ime in priimekKlub / regija
Neja Dvornik DVO / VZH
Rebeka Oblak APT /ZAH
Raisa Leskovec NOV / CEN
Nika Murovec DOM / CEN
Anja Oplotnik UNC / VZH
Nika Drobnič ZEL / ZAH
Urša Poženel Vilhar SDP / NPR
Lina Knific TRG / ZAH
Rebeka Kalan ZEL / ZAH
Ajda Pižorn UNC / VZH
Vida Ravnikar KRG / ZAH
Marta Rihtaršič APT / ZAH


Dečki kategorije U16, U14

Ime in priimekKlub / regija
Anže Gartner APT /ZAH
Matija Peneš TRG / ZAH
Tim Tršan NOV / CEN
Nik Šuštar BRM / VZH
Luka Danilovič RAD / ZAH
Martin Križaj APT / ZAH
Patrik Slapar APT / ZAH
Maks Žagar MEZ / VZH
Rožle Krelj APT / ZAH
Janže Križaj NOV / CEN
Lovro Strasberger NOV / CEN
Tine Mlinar KRG / ZAH
Rok Stojanovič TRG / ZAH
Matevž Habajec OLI / CEN
Maj Mis OLI / CEN
Andraž Sešlar OLI / CEN
Nejc Komac KRG / ZAH
Enej / Mertelj KRG / ZAH

Izdelava spletnih strani: Creatim RP

Copyright © 2007 - 2016 | Smučarska zveza Slovenije | Pravna obvestila | Piškotki